قبل‌تر در کنفرانس Build 2018، مایکروسافت گفت که قابلیت Sets در به‌روزرسانی‌های بعدی به ویندوز 10 اضافه خواهد شد، ولی این را تایید نکرد که این قابلیت در رد استون 5 که پاییز امسال وجود خواهد داشت یا نه. Sets تغییر بسیار بزرگی در چگونگی تعامل کاربران با ویندوز ایجاد می‌کند، پس مایکروسافت باید به طور کامل و درست آن را در ویندوز وارد کند.

امروز مایکروسافت تایید کرد که در رد استون 5 که قرار است در پاییز امسال عرضه شود قابلیت Sets وجود نخواهد بود، و همچنین مایکروسافت قصد دارد Sets را از بیلدهای اینسایدر حذف کند تا در تاریخی بعدتر آن را به بیلدهای اینسایدر برگرداند. مایکروسافت همین کار را زمانی که آغاز به آزمایش Sets کرد نیز انجام داد و قبل از این که رد استون 4 نهایی شود آن را حذف کرد تا در بیلدهای رد استون 5 آن را برگرداند.

از پشتیبانی شما برای آزمایش مداوم قابلیت Sets متشکریم. ما همچنان به دریافت بازخوردهای ارزشمند شما ادامه خواهیم داد تا مطمئن شویم بهترین تجربه را به شما در زمان عرضه ارائه دهیم.

از این بیلد به بعد، قصد داریم که قابلیت Sets را حذف کرده تا به ادامه ساخت و بهتر کردن آن بپردازیم. بر اساس بازخوردهای شما، چیزهایی که قصد بهبودشان را داریم شامل بهبود طراحی ظاهری و یک پارچگی هر چه بهتر آفیس و مایکروسافت اج در Sets می‌شود تا کارایی سیستم بهتر شود.

اگر تا الان از قابلیت Sets را در بیلدهای اینسایدر می‌توانستید استفاده کنید، از بیلد جدید به بعد دیگر قادر به استفاده از آن نخواهید بود. ولی این قابلیت در بیلدهای آینده باز خواهد گشت. بار دیگر از شما برای بازخوردهایتان تشکر می‌کنیم.

مایکروسافت هیچ تاریخ مشخصی را برای ارائه‌ی به‌روزرسانی برای Sets اعلام نکرده است و به جای آن کفته است که Sets زمانی عرضه می‌شود که به طور کامل آماده است. در بیلدهای بعدی ویندوز 10 قابلیت Sets را خواهیم داشت ولی تا آن موقع ممکن است مدتی طول بکشد.

این که Sets به موقع برای عرضه در رد استون 5 آماده نمی‌شود تعجب برانگیز نیست. مایکروسافت این موضوع را در Build 2018 مطرح کرد و از آن جایی واضح بود که مایکروسافت درباره عرضه‌ی این قابلیت در رد استون 5 حرفی نزد. مایکروسافت به بازخوردهای کاربران درباره‌ی Sets گوش داده است و همچنان به بازطراحی و بهبود آن می‌پردازد تا در کارهای کاربران جای خود را باز کند.

ولی با این حال، این تاخیر چیز خوبی است. عرضه‌ی قابلیتی که هنوز آماده نیست فقط باعث می‌شود که کاربران از آن استفاده نکنند یا آن را به طور کامل خاموش کنند، مانند اتفاقی که در ابتدا برای مایکروسافت اج افتاد.

منبع :

Windows Central

234 پست
مسعود پاکراه
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,