_مایکروسافت پنل جدید

کمک مالی ۲.۵ میلیون دلاری مایکروسافت به آسیب دیدگان طوفان هاروی وقتی طبیعت حریف وحدت انسان ها نمی شود

مایکروسافت چند روز پیش در خبری کمک ۱۰۰.۰۰۰ دلاری خود را به صلیب سرخ برای کمک به آسیب دیدگان طوفان هاروی عنوان کرد. اما دیشب در خبر دیگری این شرکت عنوان داشته که میزان این کمک به مراتب بیشتر خواهد بود. ردموندی ها اعلام کرده اند قصد دارند در مجموع ۲.۵ میلیون دلار به‌صورت نقد، فناوری و خدمات به آسیب دیدگان این حادثه کمک کند.

ماری اسنپ قایم مقام مدیر عامل و مدیر بخش فعالیت های بشر دوستانه مایکروسافت در خبر که در سایت مایکروسافت منتشر شده خبر کمک ۲.۵ میلیون دلاری این شرکت را اعلام داشته است. اسنپ در این خبر عنوان کرده که از زمان آغاز طوفان مسئولان مایکروسافت در ارتباط مستقیم با موسسات خیریه و مردمی که برای کمک به بازماندگان این طوفان در محل حاضر بودند، تماس و ارتباط نزدیک و مستقیم داشته، بنابراین به‌خوبی از نیازهای آسیب دیدگان این حادثه آگاه است.

اسنپ در ادامه عنوان کرده ما با آگاهی کامل از جزییات احتیاجات حادثه دیدگان تصمیم گرفتیم ۲.۵ میلیون دلار کمک در قالب وجه نقد، فناوری و خدمات برای پشتیبانی از تلاش های بشردوستانه در تگزاس اختصاص دهیم. بخشی از این کمک به‌صورت وجه نقد در اختیار صلیب سرخ آمریکا قرار خواهد گرفت.

اسنپ در انتهای صحبت های خود اظهار داشته که مایکروسافت امیدوار است که این اقدام شرکت باعث ترغیب دیگر مردم و سازمان ها و شرکت های آمریکایی شود تا کمک بیشتری به حادثه دیدگان اختصاص دهند. از سوی دیگر کارمندان این شرکت نیز کمک های مالی خود را شروع کرده اند تا در نهایت ردموندی ها این کمک ها را نیز در اختیار سازمان های بشردوستانه و امدادرسان قرار دهند.

البته کمک مایکروسافت تنها به پرداخت های مالی محدود نشده است، چرا که این شرکت تصمیم گرفته تا از سایت خود و همچنین دیگر رسانه های اجتماعی که در اختیار دارد، کاربران را تشویق به کمک و همیاری کند.

 

منبع : وینفون
1206 پست
محسن توکلی نیا
او در رشته میکروبیولوژی به تحصیل پرداخته، اما علاقه وی به دنیای فناوری و به خصوص مایکروسافت، باعث فعالیت وی در این عرصه شده است. به ادبیات، عرفان، فناوری علاقه ی وافری دارد و سعی میکند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف خدمت به خانواده و مطالعه شعر کند. محسن اکنون یکی از دبیران وبسایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
ATB
پاسخ دهید جمعه 10 شهریور 1396

درود واقعا

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,