نسل بعدی بازی ها را باید در واقعیت ترکیبی جستجو کرد، مایکروسافت نیز با آگاهی از این مطلب سرمایه گذاری عظیمی بر روی واقعیت ترکیبی انجام داده است، کما اینکه بخش بزرگی از کنفرانس بیلد امسال به این امر اختصاص یافت.

مایکروسافت اخیرا یک آگهی استخدام منتشر کرده، بر طبق این آگهی این شرکت در پی جذب مدیر طراحی ارشد است. با توجه به توضیحاتی که در آگهی آمده است، به نظر می رسد این شرکت مشغول ساخت یک عنوان بزرگ مولتی پلیر به صورت واقعیت ترکیبی برای کامپیوتر و اکس باکس است.

با توجه به اینکه در آگهی ذکر شده بازی قرار است به صورت کراس پلتفرمی عرضه شود، پس هدست های واقعیت ترکیبی ایسر و اچ پی نیز با آن سازگاری خواهند داشت، به نظر می رسد مایکروسافت مجدانه در پی محکم کردن جای پای خود در نسل بعدی بازی های کامپیوتری است.

متن آگهی بدین شرح است:

آیا شیفته MMOs هستید؟ آیا نسبت به واقعیت مجازی هیجان زده اید؟ آیا دوست دارید تا هر کاربر اکس باکس طراحی شما را استفاده و تجربه کند؟ ما در حال کار بر روی طرحی عظیم هستیم و به کمک شما نیاز داریم تا قدم بعدی را برداریم. تیم واقعیت ترکیبی اکس باکس در پی استخدام یک مدیر ارشد طراحی با سابقه، با شوق و تخصص کافی در زمینه ساخت سیستم های اجتماعی و ارتباطی است. ما در پی آن هستیم تا گیمینگ گروهی و تجربه ای جذاب را برای کامپیوترهای شخصی و کنسول ها فراهم آوریم. اکنون این امکان فراهم شده تا تا با یم تیم متحد و منسجم که مشغول کار با جدیدترین دستاوردها و تجهیزات هستند همکاری کنید، تجربه ای که در نهایت منجر به ساخت فناوری هنرگونه و آینده عرصه سرگرمی خواهد شد.

با توجه به شرایط فکر نمی کنیم این بازی به زودی وارد بازار شود، اما آنچه که مسلم است مایکروسافت به شدت در پی تحکیم مواضع خود در آینده بازی های ویدیویی و سرگرمی است.

منبع : وینفون
1348 پست
محسن توکلی نیا
سردبیر بخش سخت افزار و گیم. همراه شما کاربران عزیز 😉
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
un3s
پاسخ دهید شنبه 23 اردیبهشت 1396

اگه مایکروسافت MMO میخواست بسازه باید قبل از اینکه استدیو Lionhead رو تعطیل کنه به این فکر می‌افتاد.

Vahid
پاسخ دهید شنبه 23 اردیبهشت 1396

First blood

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , ,