october-2016-event-2016-black

مایکروسافت با معرفی ویژگی‌ای که به کاربران اجازه ساخت مسابقات سفارشی را می‌دهد، قصد گسترش ویژگی آرنا را دارد. آرنا که درست یک سال پیش برای کاربران در دسترس قرار گرفت، به کاربران این اجازه را می دهد تا در مسابقات سازماندهی شده که به وسیله‌ی اکس باکس لایو فراهم شده، به رقابت با یکدیگر بپردازند. در گذشته مسابقاتِ آرنا تنها توسط مایکروسافت، توسعه دهنده‌ی بازی و سازمان‌های e-sport تشکیل می شدند اما، اکنون کاربران نیز می‌توانند این کار را انجام دهند و مسابقات شخصی سازی شده‌ی خود را بسازند.

جن مک‌کوی توضیح می‌دهد:

ما می‌خواهیم به بازی‌بازان این توانایی را بدهیم تا خود، مسابقات و چالش‌هایشان را بسازند.

برطبق گفته‌ی مایکروسافت، این ویژگی در سال ۲۰۱۷ برای بازی‌بازان فراهم خواهد شد.

beam-on-windows-10

علاوه بر این ویژگی، مایکروسافت نمایشی قدرت‌مند از ابزارهای  مربوط یه سرویس‌های استریم بازی را نیز نمایش داد. نمایش بازی‌هایی که شما انجام می‌دهید، از بخش‌های مهم در به روز رسانی Creators است. حال به‌نظر می‌رسد که مایکروسافت قصد ایجاد تفاوت در بین سرویس استریم تعاملی خود با سرویس‌های غیر تعاملی‌ای مانند Twitch دارد. اکنون به‌لطف خرید سرویس Beam توسط مایکروسافت، کاربران ویندوز ۱۰ تنها با یک کلیک می‌توانند بازی‌های خود را استریم کنند. همچنین این سرویس به‌صورت تعاملی طراحی شده و کاربران می‌توانند با کلیک‌کردن، پیشنهادات خود در بازی را به بازی‌باز ارائه دهند. برطبق گفته‌ی مایکروسافت، این ویژگی در اوایل سال آتی میلادی برای ویندوز ۱۰ و اکس‌باکس وان منتشر خواهد شد.

برای مطلع شدن از اتفاقات لحظه‌ای رویداد اکتبر ۲۰۱۶ محصولات ویندوز ۱۰، با وبلاگ‌نویسی زنده‌ی وینقون همراه باشید.

october-2016-event-2016-special-page

منبع :

THE VERGE

417 پست
كيان زرعكانی
او دانشجوی رشته‌ی نرم‌افزار در دانشگاه شهید بهشتی کرج است. به خواندن کتاب‌ها به خصوص رمان‌های ادبی علاقه‌مند است. کدنویسی یکی از تفریحاتش به‌حساب می‌رود و سعی می‌کند اوقات فراغت خودش را صرف یادگیری زبان‌های برنامه‌نویسی کند. کیان اکنون دبیر بخش اکس‌باکس است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , , ,