در اوایل امسال، مایکروسافت یک ویژگی جدید به نام “Timeline” را رونمایی کرد که به کاربر اجازه می دهد تا کاربر تمام اپلیکیشن های باز شده خود در یک مدت زمان مشخص در تمام دستگاه ها را مشاهده کرده و به همان مکانی که برنامه را ترک کرده بودند بازگردد. امروز، مایکروسافت اعلام کرده است که این قابلیت را از به روز رسانی فال کریترز ویندوز ۱۰ که در پاییز عرضه خواهد شد کنار گذاشته است. در ادامه با وینفون همراه باشید.

همان طور که مایکروسافت قابلیت My People را که برای به روز رسانی کریترز برنامه ریزی شده بود، از این نسخه کنار گذاشت، اکنون نیز در به روز رسانی فال کریترز در ماه اکتبر شاهد قابلیت Timeline نخواهیم بود. دلیل این کار این است که این ویژگی آماده نیست و منابع اظهار داشته اند که مایکروسافت در حال طراحی مجدد رابط کاربری این ویژگی برای ساده تر کردن آن است.

درست است. Timeline در به روز رسانی فال کریترز حضور نخواهد داشت. ما در حال برنامه ریزی هستیم تا این ویژگی را در نخستین بیلدهای پیش نمایش که مدت کوتاهی پس از فال کریترز منتشر می شوند ارائه دهیم.

— جو بلفیوری (@joebelfiore) July 3, 2017

به احتمال زیاد قابلیت Timeline تا زمان انتشار به روز رسانی بزرگ بعدی، که دارای نام رمز رد استون ۴ خواهد بود و به صورت رسمی در ماه مارس / آوریل ۲۰۱۸ عرضه خواهد شد، به تعویق افتاده است. البته اعضای اینسایدر قادر خواهند بود که این ویژگی را پیش از آن، آزمایش کنند. همچنین شنیده شده که ویژگی Cloud Clipboard نیز به تأخیر افتاده است، اما مایکروسافت هنوز آن را تایید نکرده است، بنابراین هنوز می توان امیدوار بود که حداقل این ویژگی در زمان برنامه ریزی شده ارائه شود.

منبع :

WINDOWS CENTRAL

1873 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
naryhd
پاسخ دهید دوشنبه 12 تیر 1396

شروع شد 😐
راستی این آقای گلشن کوجاس نیگا ؟!!

امیرمحمد
پاسخ دهید دوشنبه 12 تیر 1396

هر دم از این باغ بری میرسد 😂

Reza Mahdavian
پاسخ دهید دوشنبه 12 تیر 1396

تقویم فارسی یونیورسال یه آپدیت فوق العاده دریافت کرد. ورژنش ۱.۰.۰ شد
ATY Calendar
https://www.microsoft.com/en-us/store/p/aty-calendar/9n4rn7qlrbrp

Ali
پاسخ دهید دوشنبه 12 تیر 1396

واقعا دیگه تعصب رو باید کنار بذاریم من خودم واقعا علاقه مند به ویندوز هستم ولی وقتی بخش دکستاپ نمیتونه به وعده هاش عمل کنه و اینقد ضعیف عمل میکنه چه انتظاری ما از بخش موبایل داریم ممکنه مایکروسافت قدرت مطلق دکستاپ باشه ولی توی بخش موبایل هیچ حرفی برای گفتن نداره کم کم باید فکر یه گوشی جدید باشم با اینکه اصلا راضی نیستم و هیجانی نسبت به دو سیستم عامل دیگه موبایل ندارم ولی مجبورم

    naryhd
    پاسخ دهید سه شنبه 13 تیر 1396

    داداچ اون دسکتاپ نه دکستاپ

دنیز
پاسخ دهید سه شنبه 13 تیر 1396

از اولشم معلوم بود! کلی ویژگی معرفی شده برای بروزرسانی اول کریترز رو هم پیچوند.
کلا معلوم نیست چه خبره تو مایکروسافت نمیخوای بدی خب معرفیشم نکن!

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,