vaio-phone-biz-5-800x483

مایکروسافت عرضه ی به روز رسانی سالگرد ویندوز ۱۰ برای گوشی های ویندوزی را چند هفته قبل آغاز کرد، اما هنوز تمام دستگاه ها موفق به دریافت این به روز رسانی به صورت OTA نشده اند. تا کنون HP Elite X3 موفق به دریافت به روز رسانی سالگرد نشده و حالا نیز خبر رسیده است که انتشار این به روز رسانی برای Vaio Phone Biz نیز به تعویق افتاده است. در ادامه با وینفون همراه باشید.

در بهمن ماه سال گذشته (فوریه ۲۰۱۶) بود که شرکت وایو رسما اولین گوشی ویندوزی خود یعنی Vaio Phone Biz را با سیستم عامل ویندوز ۱۰ موبایل رونمایی کرد. این گوشی از سخت افزار قابل قبولی برخوردار بود و از همه مهم تر از قابلیت کانتینیوم نیز پشتیبانی می کرد. اکنون با استناد به مشکلات کانتینیوم، وایو در وب سایت رسمی خود تایید کرده است که عرضه ی به روز رسانی سالگرد ویندوز ۱۰ موبایل برای Vaio Phone Biz به دلیل مشکل در کارکرد کانتینیوم با صفحه نمایش هایی با رزولوشن های خاص“، به تاخیر افتاده است. در نتیجه ی این امر، این شرکت در پشت صحنه در حال همکاری با مایکروسافت می باشد تا هر چه زود تر این اشکال را رفع کند.

با تشکر از شما برای حمایت روزانه ی خود از خدمات وایو.

ما در مورد به تعویق افتادن انتشار به روز رسانی سالگرد ویندوز ۱۰ موبایل برای Vaio Phone Biz، شما را آگاه می سازیم. در حال حاضر، ما در حال آماده سازی به روز رسانی سالگرد ویندوز ۱۰ موبایل برای Vaio Phone Biz هستیم، اما یک مشکل وجود دارد که یکی از ویژگی های اصلی گوشی، یعنی کانتینیوم، با مشکل مواجه است. به این خاطر، ما ارائه ی به روز رسانی سالگرد را به تعویق انداختیم.

[محتوای مشکل]

پس از اجرای به روز رسانی سالگرد، کانتینیوم بر روی برخی صفحه نمایش های با رزولوشن خاص، کار نمی کند.

در جهت حل مسئله، شرکت مایکروسافت ژاپن در حال همکاری با شرکت مایکروسافت می باشد.

به هر حال بابت این مشکل پوزش می طلبیم، لطفا تا عرضه ی رسمی به روز رسانی صبر کنید.

کانتینیوم یکی از ویژگی های اصلی سیستم عامل مایکروسافت ویندوز ۱۰ موبایل و یکی از امتیازات اصلی برای فروش دستگاه های کسب و کار محور است. شاید همین مشکل سبب شده که سایر تولید کنندگان گوشی های ویندوزی، هنوز دستگاه های خود را به جدید ترین نسخه ی سیستم عامل ویندوز ۱۰ موبایل به روز رسانی نکنند. هنوز مشخص نیست که آیا این باگ مرتبط با پردازنده ی استفاده شده در وایو و تنها محدود به آن است و یا اینکه لومیا های خود مایکروسافت را نیز در به روز رسانی سالگرد تحت تاثیر قرار داده است.

منبع :

MSPOWERUSER

2234 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
Don
پاسخ دهید یکشنبه 6 شهریور 1395

سلام
دوستان عزیز عذر میخوام اینجا سوالم رو مطرح میکنم ، من اینسایدر realase preview هستم
دیشب رو هر اپلیکیشنی کلیک میکردم باز نمیشد و میپرید بیرون مجبور شدم هارد ریست کنم.
الان بسته زبان فارسی دانلود نمیشه ، کسی میدونه باید چکار کنم؟
ممنون میشم پاسخ بدید اگه راهکاری بلدید.

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,