کمبود اپلیکیشن‌های کافی در استور ویندوز به اندازه کافی برای مایکروسافت به یک مشکل تبدیل شده است. به همین دلیل شنیدن این خبر بسیار تعجب‌آور خواهد بود. مایکروسافت از توسعه دهندگان درخواست کرده است تا اپلیکیشن‌های خود را از استور حذف کند. با وینفون همراه باشید.

طبق گزارش Borncity.com، این چیزی است که در حال اتفاق افتادن است. مایکروسافت به توسعه دهندگان و کمپانی‌ها اخطار داده است که در صورتی که اپلیکیشن‌های آن‌ها شامل کلمه ویندوز در نام خود می‌شوند، آن را از استور حذف کنند.

این قانون جدید کمپانی‌هایی مانند WindowsArea.de و DrWindows را نیز شامل شده است که هر دو چندین اپلیکیشن در استور دارند. بعضی از این اپلیکیشن‌ها از سال 2012 در استور قرار دارند. می‌توان این‌طور گفت که این قانون بیشتر کسانی را تحت‌الشعاع قرار خواهد داد که از بزرگ‌ترین طرفداران مایکروسافت و ویندوز هستند.

برخی نگران هستند که آیا مایکروسافت در قدم بعدی این اقدام را در مورد نام محصولات، کمپانی‌ها و دامنه سایت‌ها انجام خواهد داد یا خیر. در صورتی که مایکروسافت تصمیم به حذف نام ویندوز از دیگر محصولات و وبسایت‌ها بکند، عده زیادی مجبور به تغییر نام خواهند شد.

هنوز مشخص نیست که هدف مایکروسافت از این کار چیست اما چیزی که مشخص است این است که این کار روی اهداف مایکروسافت تاثیر منفی خواهد گذاشت. ممکن است حذف کلمه ویندوز از محصولات اقدامی معقول به نظر برسد اما امیدواریم وکلای مایکروسافت بدانند که این کار در دراز مدت چه ضرری به این غول تکنولوژی خواهد زد.

منبع :

MSPU

81 پست
احسان وائقی
دانشجوی مهندسی برق. علاقه‌مند به تکنولوژی، موسیقی و سفر
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
جوادی محب
پاسخ دهید سه شنبه 24 بهمن 1396

#مرگ_بر_مایکروسافت

    جوادی محب
    پاسخ دهید سه شنبه 24 بهمن 1396

    حتی glx هم همچین توهین ها و کم کارها به کاربران خودش نکرده !

ILIYA LESANI
پاسخ دهید چهارشنبه 25 بهمن 1396

اگر این شامل برنامه هایی مثل Windows Central بشه، صدمه بزرگی بهشون وارد میشه. این اپلیکیشن دقیقا هم نام سایتش هست.

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , ,