surface-hub-2

مایکروسافت عرضه‌ی سرفس هاب را کمی دیرتر از برنامه ریزی ابتدایی خود شروع کرد، اما به نظر می‌رسد که برای بسیاری از مشتریان تجاری، ارزش داشته که برای عرضه‌ی این دستگاه صبر کنند. سرفس هاب دارای یک صفحه نمایش لمسی غول پیکر است که به منظور بهبود مشارکت در محل کار و ویدیو کنفرانس طراحی شده است. اکنون گفته می‌شود که این دستگاه متقاضیان بسیاری زیادی دارد. در ادامه با وینفون همراه باشید.

مایکروسافت زمان عرضه‌ی سرفس هاب را دو مرتبه از تاریخ اعلام شده که اوایل سال جاری بود، به تأخیر انداخت و همچنین قیمت آن را از قیمت اعلام شده‌ی اولیه، ۲۰۰۰ دلار بالاتر برد، به طوری که در حال حاضر باید برای خرید نسخه‌ی ۵۵ اینچی این دستگاه، ۸۹۹۹ دلار، و برای نسخه‌ی ۸۴ اینچی، ۲۱۹۹۹ دلار هزینه کنید.

اما به نظر می‌رسد که این تأخیرها و افزایش قیمت، نتوانسته مانع موفقیت این دستگاه منحصر به فرد شود.

در بیانیه‌ای خطاب به وب سایت Petri، مایکروسافت گفته که تقاضا بیش از عرضه می‌باشد و این موضوع باعث شده که آن‌ها تولید این محصول را برای راضی نگه داشتن و پاسخ به تقاضای مشتریان تجاری خود، افزایش دهند:

تقاضا برای سرفس هاب بسیار بالا و بیش از پیش بینی‌های اولیه است. تا به امروز، ما بیش از ۵۰۰ مشتری از سراسر جهان داشته‌ایم و این تعداد همچنان رو به رشد است. ما به زودی برای پاسخگویی به این تقاضا، به کمک کانال نمایندگی همکار خود، تلاش خود را متوجه تولید این دستگاه خواهیم کرد. ما پیشنهاد می‌کنیم که مشتریان علاقه‌مند به سفارش سرفس هاب، با نمایندگان فروش ما صحبت کنند.

ما نمی‌دانیم که دقیقاً چه تعداد سرفس هاب به فروش رسیده، اما با توجه به ادعای مایکروسافت که می‌گوید فروش آن از انتظارات بالاتر است، به نظر می‌رسد که این، یک شروع قوی برای این دستگاه می‌باشد.

نظر شما در مورد این ادعای مایکروسافت چیست؟

منبع :

NEOWIN

1873 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
محمد
پاسخ دهید جمعه 31 تیر 1395

ینی رو هرچی ویندوز ریختن تاحالا همش فروش رفته،فقط نمیدونم چرا گوشیاش فروش نمیره‎:/
یه نسخه ارزون قیمتم بزنن از سرفیس هاب خیلی خوب میشه،خیلی گرونه اینجوری😁

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,