_ویندوز پنل جدید

بیلد 17133 رد استون 4 از کاندیدای نسخه RTM خارج شده است نسخه نهایی به‌روزرسانی اسپرینگ کریترز بیلد دیگری خواهد بود

هفته گذشته مایکروسافت قصد داشت نسخه نهایی به‌روزرسانی بعدی ویندوز 10 (نسخه 1803) را به صورت عمومی منتشر کند و تمام گزارش‌ها حکایت از این داشت که بیلد 17133 کاندید انتشار عمومی است، ولی در لحظات آخر مشخص شد که مایکروسافت یک باگ مسدود کننده در این بیلد پیدا کرده است که به اندازه کافی تأثیرگذار بوده و سبب شده که انتشار این به‌روزرسانی تا زمانی که مشکل حل شود، به تعویق بیفتد. اکنون برخی منابع ادعا کرده‌اند که مایکروسافت به صورت داخلی بیلد 17133 ویندوز 10 را از وضعیت کاندیدای نسخه RTM خارج کرده است.

خارج شدن بیلد 17133 از وضعیت نامزد انتشار به عنوان نسخه RTM به این معناست که مایکروسافت در حال آماده‌سازی یک بیلد جدید دیگر از شاخه رد استون 4 است تا بتواند به معیارهای لازم برای انتشار عمومی نسخه بعدی ویندوز 10 دست یابد. RTM مخفف “Release To Manufacturing” بوده و بیلدی است که به شرکای مایکروسافت ارائه می‌شود تا آنها این نسخه را روی سخت‌افزارهای جدید خود نصب کنند و همچنین همان بیلد رسمی است که به عنوان به‌روزرسانی عمومی برای عموم کاربران دنیا در دسترس قرار خواهد گرفت.

هر بیلد کاندید برای نسخه RTM باید برای مدت مشخصی آزمایش شود تا مایکروسافت بتواند آن از کیفیت آن برای عرضه عمومی اطمینان پیدا کند، بنابراین احتمالاً این شرکت نسخه عمومی به‌روزرسانی بزرگ بعدی ویندوز 10 را در نزدیکی ماه آوریل برای عموم کاربران عرضه خواهد کرد. با این حال ما باید ببینیم چه اتفاقی می‌افتد و امیدواریم مایکروسافت پس از انتشار بیلد بعدی رد استون 4 برای اینسایدرها، توضیحاتی در مورد این موضوع نیز ارائه کند.

با توجه به اینکه دیگر نباید منتظر بیلد 17133 برای انتشار عمومی باشیم، امیدواریم هر چه زودتر بیلد بعدی ویندوز 10 در دسترس اینسایدرها قرار بگیرد و پس از طی کردن مراحل لازم، برای تمام کاربران عرضه شود.

هنوز نام رسمی در نظر گرفته شده برای بیلد RTM پایدار این نسخه از ویندوز 10 اعلام نشده، هر چند که پیش از این، نام “به‌روزرسانی اسپرینگ کریترز” در برخی مراجع مشاهده شده است.

منبع :

WINDOWSCENTRAL

2234 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
m27
پاسخ دهید سه شنبه 28 فروردین 1397

اقا بیلد جدید اومده و رفع کرده مشکل رو-همین تازگیا عرضه شده چند ساعت پیش-خخیلی سایتتون کند شده-خبراتونم تاریخ گذشته

saeed
پاسخ دهید سه شنبه 28 فروردین 1397

اینستا هم برگشته به استور ویندوز 10 موبایل پوشش بدید

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,