xbox-project-scorpio.jpg.optimal

مایکروسافت در نمایشگاه E3 از پروژه Scorpio رونمایی کرد و این کنسول را قدرتمندترین کنسول ساخته شده تاکنون نامید. این کنسول یک پردازنده گرافیکی (GPU) باقدرت ۶ ترافلاپی دارد و بهترین تجربه کاربری را در اختیار گیمرها قرار خواهد داد. این کنسول که نسل جدیدی از کنسول‌ها را معرفی می‌کند، احتمالاً در تعطیلات زمستانی سال ۲۰۱۷ در اختیار کاربران قرار داده خواهد شد.

 ۳۰۷۸۲۸۱-projectscorpio

تابه‌حال اطلاعات مختلفی از این کنسول منتشر شده است و ویژگی‌ها و جزئیات بیشتری را از ان برای ما روشن می‌سازد، در همین راستا به‌تازگی خانم شنن لافتیس مدیر انتشارات استودیوهای مایکروسافت در مصاحبه‌ای که با نشریه USA Today داشته است گفته است که بازی‌های ساخت این شرکت به جای آپ اسکیل (تغییر تصاویر ۷۲۰ به ۱۰۸۰) شدن به‌صورت پیش‌فرض باکیفیت ۴K در این کنسول اجرا خواهند شد.

هر بازی که ما در حال ساختبرای انتشار در زمان عرضه اکس باکس اسکورپیو هستیم، سعی می‌کنیم که اطمینان پیدا کنیم که به‌صورت بومی باکیفیت ۴K اجرا شود.

در نهایت لازم به ذکر است که هنوز قیمت این کنسول مشخص نشده است اما باوجود مشخصات خوبی که دارد نباید انتظار یک کنسول ارزان‌قیمت را داشت، از طرفی هم اخیراً سونی نسل جدید کنسول‌های خود را تحت عنوان پلی‌استیشن ۴ پرو معرفی کرده است که در ماه نوامبر باقیمت ۴۰۰ دلار روانه بازار خواهد شد. و طبق شواهد کنسول اسکورپیو ۴۰ درصد از پلی‌استیشن ۴ پرو قوی‌تر است اما تفاوت اصلی این دو کنسول این است که بازی‌های پلی‌استیشن ۴ پرو به‌صورت بومی با رزولوشن ۴K اجرا نخواهند شد و نیاز به آپ اسکیل خواهند داشت.

نظر شما در رابطه با این کنسول چیست؟ آیا پلی‌استیشن ۴ پرو می‌تواند با اسکورپیو رقابت کند؟

منبع :

GAMESPOT

1032 پست
حمیدرضا عبدی
در خدمت تمامی دوستان
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
alireza
پاسخ دهید دوشنبه 28 شهریور 1395

عجب کنسولی بشه این کنسول!!

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,