مایکروسافت تصمیم دارد نرم‌افزار PWA (نوعی اپلیکیشن پیشرو تحت وب) Teams را متوقف کند، که ممکن است این به‌عنوان یک ضربه‌ی بزرگ برای کاربران ویندوز 10 باشد. این خبر از وبلاگ رسمی مایکروسافت می‌باشد، که در حال حاضر به کاربران خود اطلاع می دهد نرم‌افزار Teams PWA به زودی متوقف خواهد شد.

نسخه‌ی فروشگاه نرم‌افزار Teams برای کاربران نسخه‌ی S ویندوز 10 که آن‌ها را از نصب کردن دیگر نرم‌افزارهای خارج از فروشگاه مایکروسافت محدود می‌کند، مفید است. مایکروسافت اعلام کرد که این نرم‌افزار از ۲۹ نوامبر برای کاربران در دسترس نخواهد بود.

مایکروسافت چنین توضیح می‌دهد:

از 29 نوامبر 2018، دیگر شما قادر نخواهید بود که از نرم‌افزار Microsoft Teams قابل دسترس در فروشگاه مایکروسافت، برای ویندوز 10 نسخه‌ی S استفاده کنید. ما به شما توصیه می‌کنیم که بعد از 29 نوامبر از نرم‌افزارهایی که در پایین این مقاله توضیح داده شده است، استفاده کنید.

این یک ضربه‌ی بزرگ و کمی گیج‌کننده برای کاربران نسخه‌ی S است، که استراتژی مایکروسافت در مورد نسخه‌ی S و محدودیت‌های نرم‌افزاری آن چگونه است. با این حال کاربران نسخه‌ S ویندوز 10هنوز هم می‌توانند از نرم‌افزار Teams استفاده کنند، اما آن‌ها باید به نسخه‌ی وب آن تغییر کاربری دهند که این به نظر من خوب نیست. یکی دیگر از راه حل‌ها، ارتقاء به نسخه‌ی Home یا Pro ویندوز 10 می‌باشد که به کاربران خود اجازه‌ی نصب فایل‌های exe از منابع خارجی را می‌دهد.

منبع :

MSPOWERUSER

163 پست
شاهین باشوکی
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
Reza Mahdavian
پاسخ دهید چهارشنبه 16 آبان 1397

مایکروسافت همون ویندوز 7 رو آپدیت میکرد و بهش امکانات اضافه میکرد خیلی خیلی بهتر بود.
از وقتی 10 رو منتشر کرد انگاری مایکروسافت ضربه مغزی خورده! حالش خوش نیست.
همون بعد از این همه سال نرم افزار گالری یا همون Photo ویندوز 10 روی PC عملکردش افتضاحه. حتی با اینکه پشت سر هم آپدیتش میکنه ولی بازم سنگینه و بعضی وقتا واسه باز کردن یه عکس ساده میره توی کما.

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,