dell-xps-13-still-100565160-orig

آیا امروز به تقویم میلادی نگاهی انداخته اید؟ امروز ۱۴ مارس است یعنی ۳/۱۴. امروز روز عدد پی است. شاید خیلی از ما به دلیل حجم مطالبی که همین عدد به دروس ما در دوران تحصیل افزوده بود از این عدد دل خوشی نداشته باشیم، اما روز پی بهانه ای شده است تا مایکروسافت این روز را جشن بگیرد و تخفیف ۳۱.۴ درصدی بر روی  قیمت یکی از لپتاپ های محبوب Dell یعنی XPS 13 اعمال کند.

این لپتاپ که پیش از این با قیمت ۹۹۹ دلار به فروش می رسید، اکنون با قیمت ۶۸۵.۳۱ دلار در استور مایکروسافت قرار دارد. تخفیف با تم عدد پی تنها شامل مدل پایه Core i5  این لپتاپ شده است. اما دیگر مدل های XPS 15 هر کدام ۲۰۰ دلار کاهش قیمت داشته اند. کاربران آمریکایی اگر خیلی علاقه به استفاده از تخفیف ۳۱.۴ درصدی داشته باشند می توانند مدل های Inspiron 13  و Inspiron 15 را خریداری کنند.

Dell-XPS-13-Gold-1024x1024

در کنار پیشنهادات ویژه روز پی، ردموندی ها سرفس پرو ۴ را با ۱۰۰ دلار تخفیف عرضه می کنند و پی سی ها و لپتاپ های بسیاری را با ۵۰ درصد تخفیف به فروش می رسانند. این تخفیف های بهاری مایکروسافت تا زمانی که موجودی تمام نشود ادامه خواهند داشت، ولی تخفیف های مختص روز پی فقط امروز در دسترس هستند. به امید روزی که ما نیز در ایران بتوانیم به خرید این محصولات با پشتیبانی مناسب بپردازیم.

منبع :

THE VERGE

183 پست
میلاد مقدس
دانشجو، علاقه مند به هر شرکتی که برای پیشرفت تکنولوژی تلاش می کنه.
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
MOSTAFA RASHIDSALEHI
پاسخ دهید سه شنبه 24 اسفند 1394

من خریدم عالی بود

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,