کمی پیشتر در گزارشی اعلام شد که مایکروسافت برای کاربران اج بر روی صفحه افزونه‌های جدیدی کار می‌کند که از مایکروسافت استور جداست و برای دانلود افزونه‌ها در نظر گرفته شده است. در آن زمان، از آن جایی که این افزونه‌ها برای کرومیوم در نظر گرفته شده بودند وجود این وب سایت معقول و منطقی به نظر نمی‌رسید. اما با انتشار اج جدید توسط مایکروسافت برای همگان، این وب سایت برای نصب افزونه‌ها به کار خواهد آمد.

مایکروسافت بیلد رسمی مایکروسافت اج جدید را منتشر کرده و شما می‌توانید از طریق این وب سایت به دانلود افزونه‌ها دسترسی داشته باشید. این وب سایت مانند فروشگاه Chrome’s Web کار می‌کند و به کاربران اجازه می‌دهد تا افزونه‌های جدید را اضافه کنند. در مرورگر مایکروسافت اج جدید، شما می‌توانید با دنبال کردن گام‌های زیر به وب سایت افزونه‌ها دسترسی داشته باشید.

  • در مرورگر مایکروسافت، بر روی منوی همبرگر (…) کلیک کرده و Extensions را انتخاب کنید.
  • پس از آن، بر روی ” Get Extensions from the Microsoft Store” کلیک کنید تا وب سایت افزونه‌ها باز شود.
  • در داخل وب سایت شما لیستی از افزونه‌های پشتیبانی شده را خواهید دید و می‌توانید بر روی آنها برای نصب کلیک کنید.

  • افزونه‌های نصب شده در صفحه Extensions نمایش داده خواهند شد.

ما مطمئن نیستیم زمانی که اج برای عموم منتشر بشود آیا مایکروسافت قصد دارد صفحه را همچنان حفظ کند یا اینکه آن را با صفحه Extensions مایکروسافت استور ادغام کند. همچنین یکی از مهمترین مواردی که آن را در این صفحه نمی‌توان یافت قابلیت جستجو برای افزونه‌هاست. در حال حاضر کاربران بایستی برای پیدا کردن یک افزونه خاص به صورت دستی صفحه را اسکرول کنند.

منبع :

MSPOWERUSER

185 پست
نجمه عنایتی
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,