مایکروسافت در مرورگر اج جدید ویژگی‌هایی را قرار داده است که شرکت‌ها به آن نیاز دارند و حالا این نسخه، آماده‌ی آزمایش های گسترده از سوی شرکت هاست. در ادامه با وینفون همراه باشید.

کنفرانس همکاری مایکروسافت Inspire 2019 هفته‌ی بعد برگزار می‌شود. این شرکت اعلام کرده که مرورگر مایکروسافت اج مبتنی بر کرومیوم، آماده‌ی آزمایش‌های سازمانی بوده و اکنون دارای ویژگی‌هایی است که شرکت‌ها نیاز دارند.

ویژگی‌هایی که مایکروسافت اعلام کرده، حالت IE و Group Policy و مدیریت داده‌های اصلی (MDM) و بسته‌های استقرار آفلاین و محافظ برنامه و پشتیبانی PDF هستند که برخی از این ویژگی‌ها مثل حالت IE در چند روز گذشته برای تست معرفی شده‌اند. حالت IE ابتدا در بیلد 2019 در ماه مه برای باز کردن وبسایت‌هایی که نیازمند اینترنت اکسپلورر بودند، معرفی شد.

در ادامه، مایکروسافت گفته‌است که اکنون شرکت‌ها می‌توانند از مستند‌‌سازی‌ای که به آن نیاز داشتند هم استفاده‌ کنند که شامل اطلاعاتی در مورد استقرار و پیکربندی مرورگر مبتنی بر کرومیوم می‌شود.

بدیهی است شرکت‌ها پیش از آنکه بخواهند به‌طور گسترده از نسخه‌ی جدید مایکروسافت اج استفاده کنند، آزمایش‌های فراوانی روی آن انجام می‌دهند، به خصوص اگر هم‌اکنون هم کاربر این مرورگر باشند. طبیعتا مایکروسافت یک فرجه‌ی دیگر می‌خواهد، چرا‌که این مرورگر هنوز به صورت نسخه‌ی بتا هم در دسترس قرار نگرفته است.

منبع :

NEOWIN

5 پست
علیرضا پنجه شیری
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,