سال گذشته مایکروسافت مرورگر اج را برای سیستم عامل‌های اندروید و iOS عرضه کرد که این اقدام باعث می‌شود شما تجربه‌ی ممتدی از مرور وب بر روی دسکتاپ و گوشی هوشمند خود داشته باشید. امروز مایکروسافت افزونه جدیدی را اضافه کرد تا بتواند تجربه‌ی خاص همگام سازی با یک کلیک را برای کاربران فراهم کند.

این قابلیت به کاربران مرورگر اج اجازه می‌دهد تا صفحه وبی که در دسکتاپ خود مرور می‌کردند را بدون معطلی در دستگاه‌های اندرویدی و iOS خود مشاهده کنند و یا با ذخیره کردن آن بعدها از آن استفاده کنند. بقیه‌ی قابلیت‌های اج موبایل به شرح زیر است:

  • همگام سازی اطلاعات: علاقه‌مندی های شما، رمزها و لیست‌های مطالعه شما در همه دستگاه‌های شما وجود خواهد داشت و دیگر فرقی نمی‌کند که از چه دستگاهی استفاده می‌کنید چون این امکانات همواره برای شما شخصی‌سازی شده‌است.
  • نمای Hub: پیدا کردن و مدیریت رمزها و علاقه‌مندی‌های شما در این نما بسیار سریع و بدون مشکل انجام خواهد شد.
  • بارکدخوان: به آسانی با یک کلیک بارکدهای QR را بخوانید، مایکروسافت اج به آسانی امکان ملاحظه این بارکدها را برای شما ممکن می‌کند.
  • جستجوی صوتی: شما می‌توانید از صدای خود برای جستجوی وب استفاده کنید. سوال های خودتان را به صورت شفاهی بپرسید و اج پاسخ شما را پیدا می‌کند.
  • امنیت: زمانی که شما در حالت Private به مرورگری وب می‌پردازید اطلاعات جستجوی شما، فایل های موقت و کوکی‌ها روی سیستم شما ذخیره نمی‌شود.

شما می‌توانید مرورگر اج را برای دستگاه‌های اندرویدی و iOS  خود از اینجا دریافت کنید.

30 پست
امیر میرحاج
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,