nadella-ballmer-gates

ساکنان ردموند، مدت زیادی نیست که با رئیس جدید خود همراه شده اند، اما بر اساس امارنظرسنجی ها، به نظر می رسد، آن ها از شرایط فعلی به مراتب راضی تر از قبل هستند و حتی در طراوت و شادابی از اهالی کوپرتینو نیز جلو زده اند. با وینفون همراه باشید.

UBS امار و ارقام جدیدی از طراوت و شادابی کارکنان مایکروسافت ارائه داده است که طبق این آمار، بالاخره ردموندی ها بعد از گذشت سه سال از تشکیل UBS و شروع کارشان، توانسته اند حال بهتری در مقابل اهالی کوپرتینو و اپلی ها داشته باشند و شادی و احساس رضایت بیشتری را نشان دهند.

بر اساس داده های  Glassdoor و امار ماه اکتبر UBS، و با در نظر گرفتن عوامل مختلف تاثیرگذار بر روابط بین کارکنان و مدیرعامل مثل چشم انداز کلی در بازار کسب و کار و میزان پیشرفت شغلی، کارکنان مایکروسافت شادتر و اسوده تر به نظر می رسند و از آن طرف از مدیرعامل فعلی خود نیز راضی هستند.

زمانی که ساتیا بر مسند ریاست کمپانی مایکروسافت نشست و جایگزین بالمر شد، بالمر تنها ۵۱٪ محبوب کارکنان بود و اکنون در امار جدید ۲۰۱۵،  ۸۸ درصد  کارکنان  ساتیا نادلا را دوست دارند و این برای موفقیت و پیشبرد اهداف یک مدیر، بسیار کمک کننده است. در حال حاضر مایکروسافت میزان رضایت کارمندان خود را حدود ده درصد بالاتر از میزان متوسط این صنعت می بیند.

امسال مایکروسافت، شرکت بزرگ لینکدین را با ۲۶.۲ میلیارد دلار تصاحب کرد و طبق امار رضایتمندی کارکنان لینکدین ۱۷٪ بالاتر میانگین کلی  بوده است و مدیرعامل این شرکت Jeff Weiner حدود ۹۵٪ محبوب کارکنان بوده است و بعد از انجام قرارداد و خرید توسط مایکروسافت، درصد رضایتمندی کلی کارکنان به ۱۱ درصد سطح میانگین افت کرده و مدیرعامل نیز ده درصد محبوبیت بین کارمندان خود را از دست داده است.

با توجه به حرکت مایکروسافت به سمت هوش مصنوعی و افزایش قدرت در عرصه ی ابر و همچنین عملکرد بهتر در واقعیت میکس و موبایل ، به نظر می رسد، ساتیا و کارکنانش میزان محبوبیت و رضایت شغلی بیشتری بدست اورند.

منبع :

BUSINESS INSIDER

1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
علیرضا
پاسخ دهید دوشنبه 25 مهر 1395

بین کارکنان شاید محبوب باشه، ولی بین کاربران و عشاق ویندوز موبایل منفوری بیش نیست!!

شایگان
پاسخ دهید دوشنبه 25 مهر 1395

محبوبیت برای اونها شاید
الآن کارکنانشون آیفون یا نوت یا مکبوک دارن
زمان بالمر اجازه نداشتن بیارن سرکار
به همین خاطر کارکنان ماکروسافت بیشتر روی اپ های آیفون و اندروید کار میکنن
و احتمالاً یکی یا دو نفر هم هستن که دارن روی ویندوز موبایل کار میکنن

بشخصه معتقدم دوران نادلا دوران شروع سقوط امپراطوری ماکروسافته

از نادلا هم بشدت متنفرم

    erfan.226
    پاسخ دهید دوشنبه 25 مهر 1395

    ویندوز موبایل ک کلا بحثش جداست ولی اتفاقا نادلا با سیاست هاش باعث تضمین موندگاری مایکروسافت شده…

Saber
پاسخ دهید دوشنبه 25 مهر 1395

وقتی اجازه بده گوشی اندرویدی و آیفون دست کارمندا باشه و صبح تا شب واسه همین گوشیا برنامه بسازن و بدن بیرون چرا باید از نادلا بدشون بیاد؟
نادلا داره شرکت رو بسمت یک شرکت اینترپرایز میبره که شاید پول ساز باشه ولی بین مردم هیچ طرفداری نداره، مثل اوراکل، سیل فورس و …

محمدم
پاسخ دهید دوشنبه 25 مهر 1395

وقتی خودمو به جای اون ادم وسطی میزارم و با عینکم موشکافانه به موضوع نگاه میکنم
خدای اون کچل سمت راستی بیشتر به دلم میشه
تا اون کچل چاق سمت چپی
والا 😎

حسین
پاسخ دهید دوشنبه 25 مهر 1395

برند سرفیس رو هم بالمر شروع کرد.نادلا بجز آزمایش بیلدها کار دیگه ای بلد نیست.بالاترین مقامش میتونست تو هند مدیر عامل باشه

alireza
پاسخ دهید دوشنبه 25 مهر 1395

این همه مدیر تو سایت هست و ما نمیدونیم!!

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,