پیش تر به اطلاع شما عزیزان رسانده بودیم که مایکروسافت در نظر دارد تا پشتیبانی از نسخه اولیه ویندوز ۱۰ را در تاریخ ۹ ماه می به پایان برساند. امروز نهم ماه می است و مایکروسافت طبق اعلام قبلی پشتیبانی از نسخه اولیه ویندوز ۱۰ را پایان داد.

نسخه اولیه ویندوز ۱۰ در ماه جولای سال ۲۰۱۵ منتشر شد، و با توجه به اعلام ردموندی ها این نسخه از ویندوز ۱۰ دیگر به روز رسانی جدیدی را دریافت نخواهد کرد. کاربرانی که از نسخه اولیه ویندوز ۱۰ با شماره نسخه ۱۵۰۷ استفاده می کنند دیگر به روز رسانی های امنیتی را دریافت نخواهند کرد، بنابراین توصیه ما به چنین کاربرانی این است که زودتر ویندوز خود را به نسخه های جدیدتر به روز رسانی کنند تا از لحاظ مسایل امنیتی دچار مشکل نباشند.

با توجه به اعلام قبلی مایکروسافت، تاکنون ۸۰ درصد کامپیوترها به روز رسانی رد استون ۱ را دریافت کرده اند، و به نظر می رسد، بر خلاف ویندوزهای قبلی، کاربران ویندوز ۱۰ به صورت پیوسته جدیدترین نسخه از این سیستم عامل را دریافت می کنند. دریافت مداوم به روز رسانی ها از یک سو می تواند استفاده از جدیدترین امکانات و قابلیت های ویندوز ۱۰ را ممکن سازد و از سوی دیگر با لحاظ امنیتی می تواند اطمینان بیش تری فراهم آورد.

قطع پشتیبانی از نسخه اولیه ویندوز ۱۰ شامل ویرایش های ذیل می گردد:

  • Windows 10 Home
  • Windows 10 Pro
  • Windows 10 Education
  • Windows 10 Enterprise

مایکروسافت به کاربران همواره توصیه می کند که از روش اتوماتیک دریافت به روز رسانی های بهره ببرند، و از طریق بهترین تجربه ممکن ویندوز ۱۰ را بر روی دستگاه خود داشته باشند.

منبع :

WINDOWS LATEST

898 پست
محسن توکلی نیا
او در رشته میکروبیولوژی به تحصیل پرداخته، اما علاقه وی به دنیای فناوری و به خصوص مایکروسافت، باعث فعالیت وی در این عرصه شده است. به ادبیات، عرفان، فناوری علاقه ی وافری دارد و سعی میکند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف خدمت به خانواده و مطالعه شعر کند. محسن اکنون یکی از دبیران وبسایت وینفون است.
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
oaxaog
پاسخ دهید سه شنبه 19 اردیبهشت 1396

با سلام
من آپدیت کوشیم روی۱۵۰۶۳.۲۵۱ هست دیگه آپدیت هیچکدام از حلقه ها را قبول نمی کنه گوشی من لومیا ۹۳۰ هست
حتی با این روش هم نتونستم:
http://winphone.ir/installing-redstone-builds-on-all-lumias/
چون برنامه vcREG_1_6_W10M نصب نمیشه ولی برنامه های interop tools نصب میشن ولی کمی با اون متفاوت هستند
اگه کسی هست با اون برنامه های تغییر رجیستری جدید کمکم کنه تا به ۹۵۰ تبدیلش کنم کمال تشکر دارم
خواهشن کمک کنید

shayan
پاسخ دهید چهارشنبه 20 اردیبهشت 1396

خوب پشتیبانی رو تو روز موعود پایان میده ولی یه اپدیتو یه سال تاخیر میندازه

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,