_سرفیس پنل جدید

مهندسان تیم سرفیس از جزییات ساخت و طراحی سرفیس بوک 2 می‌ گویند اگر از علاقمندان به سرفیس هستید این ویدیو را از دست ندهید

چند روز پیش مایکروسافت سرفیس بوک 2 عضو جدید خانواده سرفیس را معرفی کرد. دستگاهی که در بحث سخت‌افزار و طراحی تغییرات مهمی را در قیاس با نسل قبل خود داشته، اخیرا تیم مهندسان سرفیس جزییات بیشتری از نکات ظریف در طراحی و ساخت این دستگاه آشکار ساخته‌اند.

سرفیس بوک 2 را باید جدیدترین تلاش تیم سرفیس در جهت اثبات توانایی های فنی و البته هنری تیم سرفیس دانست. دستگاهی که به نسل هشتم پردازنده‎های اینتل مجهز شد و از سخت‌افزار بسیار قدرتمندی برخوردار است. در این مقاله ما قصد بررسی مجدد نکات سخت‌افزاری سرفیس بوک 2 را نداریم، چرا که پیشتر به تفصیل به بررسی آن پرداختیم.

سرفیس بوک 2 دو نکته مهم در طراحی خود دارد، نکته اول ارایه نسخه 15 اینچی از این لپ تاپ خوش‌ساخت است که برای اولین بار رخ داده است، مورد دیگر بازطراحی کامل لولای مشهور سرفیس بوک است که اکنون به‌لطف استفاد از سرامیک در قطعات داخلی آن، پایداری لولا بسیار افزایش یافته دیگر هنگام تایپ کردن سریع و تکان خوردن دستگاه، نمایشگر در جای خود ثابت باقی می‌ماند.

امروز Peter Kyriacou و  Dan O’Neil دو مهندس برجسته تیم سرفیس در یک مصاحبه ویدیویی از جزییات روند توسعه سرفیس بوک 2 صحبت کرده‌اند که در ادامه شما را به دیدن آن دعوت می‌کنیم:

مایکروسافت بار دیگر نشان داد که بهترین لپ تاپ ویندوزی را باید از سازنده ویندوز طلب کرد، سرفیس بوک 2 اکنون دستگاهی کاملا همه فن حریف است، خواه طراح باشید، خواه کدنویس، یا خبرنگار و عکاس و حتی گیمر سرفیس بوک 2 قادر است به‎‌خوبی پاسخگوی نیازهای شما باشد.

سرفیس بوک 2 از تاریخ 9 نوامبر یعنی حدودا دو هفته دیگر در مایکروسافت استور قابل پیش‌خرید خواهد بود. شما روند رشد برند سرفیس را چطور ارزیابی می‌کنید؟

منبع :

YOUTUBE

1206 پست
محسن توکلی نیا
او در رشته میکروبیولوژی به تحصیل پرداخته، اما علاقه وی به دنیای فناوری و به خصوص مایکروسافت، باعث فعالیت وی در این عرصه شده است. به ادبیات، عرفان، فناوری علاقه ی وافری دارد و سعی میکند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف خدمت به خانواده و مطالعه شعر کند. محسن اکنون یکی از دبیران وبسایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , ,