_مایکروسافت پنل جدید

آیکون مایکروسافت Exchange با طراحی جدید معرفی شد قطار تغییرات به Exchange رسید

 

مایکروسافت به آرامی در حال بروزرسانی آیکون برنامه‌های آفیس خود، بر اساس زبان طراحی فلوئنت است. آخرین تلاش این شرکت در این زمینه مربوط به Access می‌شد که ماه گذشته معرفی شد. اکنون نرم افزار Exchange، به عنوان یکی از مهم‌ترین نرم افزارهای آفیس، خوش‌ شانس است تا با این تغییرات همگام شود. با وینفون همراه باشید.

شما می‌توانید آیکون جدید مایکروسافت Exchange را در عکس زیر ببینید و آن را با نسخه‌ی قدیمی (تصویر مطلب) مقایسه کنید تا شاهد تغییرات باشید.طراحی جدید ساده‌تر شده است. همچنین نبود گوشه‌های تیز باعث شده تا نرم‌تر و قابل دسترس‌تر به نظر برسد. مایکروسافت در این باره می‌گوید :

آیکون جدید شامل حرف X با طراحی زیبا در سایه و روشن رنگ آبی می‌شود که در گوشه‌ی سمت راست میزبان یک عنصر مربع شکل و آبی رنگ شده است. درون این مربع حرف E به رنگ سفید نمایش داده می‌شود. این آیکون جدید به گونه‌ای طراحی شده تا یادآور نرم افزارهای کامپیوتری برای مدیریت اطلاعات، پردازش داده‌ها و متون، شبکه، ایمیل و سایر ارتباطات الکترونیکی در بستر شبکه خصوصی، ارتباطات شبکه کامپیوتری جهانی و… باشد.

زبان طراحی جدید مایکروسافت شبیه نوعی مکمل برای آثار قبلی این شرکت به نظر می‌رسد. اما سوالی که ذهن ما را درگیر کرده این است که چرا مایکروسافت اقدام به بروزرسانی تمام آیکون‌ها به صورت همزمان نمی‌کند؟

شما چه فکری می‌کنید؟ آیا آیکون جدید Exchange را می‌پسندید؟

منبع :

MSPU

105 پست
مجتبی قوی بازو
KATY CAT
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,