عنوان اکشن ماجراجویی در دست ساخت مایکروسافت برای کنسول ایکس باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی با سیستم عامل ویندوز 10، توسط هیئت طبقه‌‌بندی استارالیایی رده‌بندی شد.

این بازی هنوز رتبه‌بندی PEGI را دریافت نکرده است با این وجود هیئت طبقه‌‌بندی استارالیایی، عنوان انحصاری در دست ساخت مایکروسافت را  به عنوان MA 15+ طبقه‌بندی کرده است که این بدین معنا است که محتوای بازی بسیار تاثیرگذار و حاوی صحنه‌های “بسیار خشن” است. المان‌های دیگری همچون استفاده از ادبیات نامناسب، مصرف مواد مخدر و وجود صحنه‌های جنسی نیز در این رده‌بندی لحاظ می‌شود.

ماه آوریل امسال نیز، برزیل این عنوان اکشن را رده‌بندی سنی کرده بود. بازی در ابتدا قرار بود تا در سال 2016 میلادی به صورت جهانی عرضه شود. سپس تاریخ انتشار بازی به سال 2018 میلادی موکول شد. در رویداد E3 امسال، مایکروسافت بار دیگر تاریخ انتشار بازی را تغییر داده و آن را به فوریه سال 2019 میلادی موکول کرد. در ادامه می‌توانید جهت آشنایی بیشتر با این عنوان انحصاری، توضیحاتی مختصر در خصوص آن را مشاهده کنید:

وقت آن رسیده که خود را آماده کنید و به عنوان یک مامور فوق نیرومند در عنوان Crackdown 3، سندباکسی از آشوب و تخریب، از جرم و جنایت جلوگیری کنید. ارتفاعات یک شهر مدرن را کاوش کنید. با استفاده از یک ماشین تبدیل‌شونده در خیابان‌ها گشت و گذار کنید و از قابلیت‌های نیرومند خود برای متوقف کردن امپراطوری بی‌رحم جنایت استفاده کنید. Crackdown 3 یک ضرب و شتم تعاملی و یک بخش چند نفره کاملا جدید را ارائه داده که در آن تخریب ویرانی سلاح نهایی شما است که توسط Microsoft Cloud توسعه یافته است.

Crackdown 3 را می‌توانید هم اکنون از طریق وب‌سایت بازی پیش‌خرید کنید. طرفداران انتظار دارند تا در جریان رویداد X018 مایکروسافت که این آخر هفته در مکزیکوسیتی برگزار می‌شود، شاهد انتشار اطلاعات بسیار زیادی از بازی باشند.

منبع :

WCCFTECH

51 پست
هادی اسماعیل‌زاده
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,