امروزه با گسترش روزافزون تکنولوژی و به‌دنبال آن فراگیرتر شدن اینترنت، موضوع مهمی که بسیار حائز اهمیت بوده و باعث نگرانی است، امنیت سایبری افراد می‌باشد. در این زمینه کاربران بسیاری از جمله افراد عادی، شرکت‌ها، و همچنین دولت‌های مختلف در هرکشور در کنار استفاده اجباری از اینترنت، از این نگرانی جدا نیستند. مایکروسافت که تقریبا در تمامی زمینه‌های وابسته به شبکه و امنیت آن دستی برآتش دارد، ابزاری به‌نام AccountGuard را طراحی کرده که امنیت در حوزه سیاست را بیش ازپیش تضمین می‌کند.

مایکروسافت سال گذشته سرویس جدیدی به‌نام AccountGuard را به‌منظور محافظت از حساب‌های کاربری خود در کمپین‌های سیاسی آمریکا، کمیته‌های سیاسی، فروشندگان تکنولوژی و کارکنان آن‌ها، ارائه داد که امنیت توأم با نظارت بیشتر را دربر می‌گیرد. حال مایکروسافت تصمیم گرفته تا این سرویس را برای اروپا نیز گسترش و توسعه دهد. اکنون AccountGuard در کشورهایی چون فرانسه، آلمان، سوئد، دانمارک، هلند، فنلاند، استونی، لتونی، لیتوانی، پرتغال، اسلواکی، اسپانیا و ایرلند در دسترس قرار گرفته است.

تنها در زمان انتخابات آتی پارلمانی اروپا، سرویس AccountGuard مایکروسافت تشخیص و اطلاع‌رسانی جامعی از تهدیدات را برای محافظت از سیستم‌های آن‌ها، بدون هیچ‌گونه هزینه اضافی و سفارش برای کمک‌رسانی به سازمان‌های واجد شرایط در اروپا ارائه می دهد.

خدمات این سرویس به‌شرح زیر می‌باشد:

  • بهترین آموزش‌ها، روش‌ها و رهنمایی‌های امنیتی ویژه برای کسانی که در فضای سیاسی حضور دارند
  • دسترسی به وب‌کنفرانس‌ها و کارگاه‌های آموزشی در زمینه امنیت سایبری
  • هشدار و اطلاع‌رسانی درصورت تهدید قابل تایید، یا مصالحه یک شخص شناخته شده از دولت ملی در برابر حساب Office 365 شرکت‌کننده
  • هشدار به هردو سازمان و درصورت امکان، فرد مورد نفوذ قرار گرفته اگر یک حساب ثبت شده در Hotmail.com یا Outlook.com وابسته به سازمان باشد، درمورد تهدید یا مصالحه یک شخص شناخته شده از ایالات ملی (مهاجمان در بیشتر موارد از URL های مخرب و ایمیل‌های دروغین استفاده می‌کنند که مشابه آن علیه موسسات آمریکایی با هدف دسترسی به مدارک کارکنان و ارائه نرم افزارهای مخرب، صورت گرفته است)
  • توصیه‌هایی به سازمان‌های شرکت‌کننده برای اصلاح یک توافق تایید شده
  • یک خط مستقیم به تیم برنامه دفاع از دموکراسی مایکروسافت

درصورت نیاز برای کسب آگاهی بیشتر درباره این برنامه می‌توانید از طریق این لینک اقدام کنید.

منبع :

MSPU

21 پست
محمد خیر
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,