_ویندوز پنل جدید

گسترش طراحی فلوئنت به بخش های بیشتری از ویندوز 10 با بیلد 17063 ردپای بیشتر فلوئنت در ویندوز 10

اگر به خاطر داشته باشید، مایکروسافت ابتدا عناصر طراحی فلوئنت را به اپلیکیشن های اساسی ویندوز 10 مانند ماشین حساب، ایمیل و غیره آورد و رفته رفته شروع به استفاده از آن در سایر نقاط این سیستم عامل کرد و در حال حاضر در برخی بخش های پوسته آن شاهد عناصر این طراحی جدید هستیم. شب گذشته مایکروسافت بیلد جدید 17063 را برای اعضای اینسایدر منتشر کرد و این بار طراحی فلوئنت را به بخش های بیشتری از ویندوز 10 وارد کرد. در ادامه همراه وینفون باشید.

با بیلد پیش نمایش 17063 ویندوز 10، اکنون منوی استارت و اکشن سنتر این سیستم عامل از عنصر اکریلیک پشتیبانی می کنند تا بیش از پیش با اصول طراحی فلوئنت هماهنگ شوند.

مایکروسافت همچنین عنصر اکریلیک را در تسک بار، رابط کاربری بخش اشتراک گذاری، صفحه شناور ساعت و تقویم، صفحه شناور شبکه، صفحه شناور صدا و صفحه شناور ورودی  نیز اعمال می کند. این شرکت همچنین اشاره کرده است که پس زمینه اکریلیک اگر دستگاه شما وارد حالت ذخیره باتری شود، غیرفعال می شود که موضوع قابل توجهی به شمار می آید.

توجه داشته باشید در حال حاضر یک مشکل شناخته شده نیز وجود دارد که اگر شما مقیاس بزرگتری از 100 درصد را داشته باشید، ممکن است پس زمینه‌ی تار شده از حالت اصلی خود خارج شود.

منبع :

MSPU

2175 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,