slack-or-skype

مایکروسافت بعد از مدت ها گماه زنی در مورد خرید Slack اما تصمیم گرفت تا هشت میلیون دلار را در جیبش بگذارد و به جای لقمه ی آماده، نرم افزاری تحت طراحی اسکایپ  توسعه دهد و اکنون این هدف محقق شده است و باید هفته ی بعد منتظر آن باشیم. با وینفون همراه باشید.

طبق آخرین گزارش ها، مایکروسافت برای رقابت با Slack تصمیم به ساخت نرم افزار تحت هدایت بخش اسکایپ برای کمک به ارتباطات درون سازمانی گرفته بود و طی گزارش جدیدی که وب سایت MSPU منتشر کرده است، تصاویری از  ویژگی جدید اسکایپ به نام Microsoft Team لو رفته است و این ویژگی به زودی در اسکایپ ظاهر خواهد شد.

skype-teams-hero

این نرم افزار همانند  Slack ایجاد کانال های چت را به مخاطبان پیشنهاد می دهد و مخاطبان می توانند اتاق های چت با تنظیمات دلخواه خودشان ایجاد کنند و در آن به گفتگو بپردازند. همجنین این نرم افزار از قابلیت مکالمه موضوعی نیز که یکی از کاستی های اساسی اسلک است، بهره خواهد برد.

احتمال می رود Microsoft Team در رویداد افیس که هفته ی بعد برگزار می شود رونمایی شود. اگرچه در ابتدا نام Skype team برای آن مطرح می شد، اما به احتمال فراوان با نام مایکروسافت معرفی شود.

بدین ترتیب تصمیم ساتیا نادلا و بیل گیتس مبنی بر عدم خرید Slack تا به اینجا درست بوده و آن ها بر روی توانایی های داخلی خود سرمایه گذاری خوبی انجام داده اند.

منبع :

BUSINESSINSIDER

1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
HaMeD
پاسخ دهید چهارشنبه 4 آبان 1395

اگه هنوز معرفی نشده
چجوری سود ۸میلیارد دلاری

    هادی اکبری زاده
    پاسخ دهید چهارشنبه 4 آبان 1395

    بهرحال هزینه ای بابت خرید اسلک صرف نکرده و از طرف دیگه همون امکانات رو قراره معرفی کنه. 🙂

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,