اخبار

توضیحات مایکروسافت درباره برنامه توزیع به روز رسانی فال کریترز ویندوز 10 ویندوز 10 فال کریترز بر چه اساسی عرضه می شود؟

حتما در جریان هستید که چند روز قبل مایکروسافت پس از ماه ها آزمایش، رسما عرضه عمومی به روز رسانی بزرگ بعدی ویندوز 10، یعنی به روز رسانی فال کریترز را آغاز کرد. همان گونه که انتظار می رفت، مایکروسافت این کار را به صورت مرحله ای انجام می دهد، ولی این موضوع برای بسیاری از کاربران سوالاتی را به وجود آورده است. به تازگی این شرکت یک پست جدید در وبلاگ خود منتشر کرده و در مورد نحوه و زمان در دسترس قرار گرفتن این به روز رسانی توضیحاتی داده است.

اساسا، مایکروسافت توضیح می دهد که ما می توانیم انتظار داشته باشیم دستگاه های جدیدتر این به روز رسانی را در فاز نخست دریافت کنند.

مایکروسافت اظهار دارد:

عرضه به روز رسانی فال کریترز از دستگاه های جدیدتر که توسط ما و شرکای ما مورد آزمایش قرار گرفته اند آغاز می شود. با شروع انتشار از دستگاه هایی که به اعتقاد ما بهترین تجربه به روز رسانی را ارائه می دهند، ما می توانیم بازخوردهای متمرکزی در مورد سازگاری اپلیکیشن ها و نحوه عملکرد ویندوز با اکوسیستم غنی از قابلیت های جانبی موجود مانند دستگاه های بلوتوث یا دوربین ها را دریافت کنیم.

مایکروسافت می گوید از همان آغاز موج انتشار به روز رسانی برای اولین دستگاه ها، آن ها همچنان به نظارت بر بازخورد اینسایدرهای ویندوز و شرکای خود برای انتخاب برنامه زمانی و مکانی تسریع در انتشار به روز رسانی برای دستگاه های بیشتر ادامه می دهند. این فرایند به سادگی تا آنجایی تکرار می شود که به روز رسانی فال کریترز در دسترس همه دستگاه های تحت ویندوز 10 در سراسر جهان قرار گرفته باشد.

با وجود این اقدامات مایکروسافت، ما با به روز رسانی فال کریترز همچنان شاهد بروز برخی اشکالات در بعضی دستگاه ها بوده ایم و خوشبختانه این رویکرد انتشار مرحله ای باعث شده که کل کاربران سیستم عامل ویندوز 10 گرفتار این مسائل نشوند و مایکروسافت پیش از عرضه به روز رسانی برای کاربران بیشتر، آن ها را رفع کند.

آیا شما موفق به دریافت به روز رسانی فال کریترز روی دستگاه ویندوز 10 خود شده اید؟

منبع :

WINDOWSCENTRAL

1679 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
Red death
💔 0 پاسخ دهید سه شنبه 2 آبان 1396

مشکلی که روی لبتاپ من به وجود اومده، از کار افتادن کیبورد تاچ و همچنین خود کیبورد اصلی لبتاپ در هنگام کار با برنامه های مترو ویندوز ده هستش ! و پس از اسلیپ دستگاه هم کیبورد کلا از کار میفته ! راه حلی که من پیدا کردم ریستارت دستگاه هستش ! مابقی چیز ها درست کار میکنن

vahidvahid
💔 0 پاسخ دهید سه شنبه 2 آبان 1396

حجم دانلود رو برای اپدیت میشه بفرمایین ؟

ss
💔 0 پاسخ دهید سه شنبه 2 آبان 1396

واسه من که کاملا زده “اج” رو داغون کرده تو این آپدیت جدید!
باید منتظر آپدیت های تکمیلی و رفع اشکال بشیم…
خیلی دوست داشتم اج رو تو این آپدیت جدید تست کنم ولی تا الان که پشیمون شدم! (تو آپدیت قبلی یعنی کریترز بهتر بود)

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,

دانلود آهنگ جدید

پنل اس ام اس

ارسال پیامک بلک لیست

پنل اس ام اس رایگان

ارسال بلک لیست

کارشناس رسمی دادگستری

طراحی سایت

افزایش ممبر افزایش ممبر تلگرام