هفته گذشته، مایکروسافت از نام جدیدی در برند سرفیس رونمایی کرد. Surface book 2 دستگاهی که با بهبود های فراوان در بخش طراحی و مشخصات سخت افزاری نسبت به نسل اول خود همراه بوده که آخرین نسخه ویندوز وظیفه پیوند کاربران با این تغییرات جدید را برای تعامل بهتر بر عهده دارد. در ادامه با وینفون همراه باشید.

اطلاعیه معرفی سرفیس بوک 2 از مواردی بود که باعث تعجب بسیاری از افراد آشنا با برند سرفیس شد، زیرا انتظار می رفت مایکروسافت این دستگاه را هم مانند سایر اعضای خانواده سرفیس در طی یک رویداد خبری مهم معرفی کند، اما مایکروسافت سنت شکنی کرد و برای اولین بار این دستگاه را در وبلاگ خبری خود رو‌نمایی کرد. به هر حال، اکنون دیگر انتظار ها به پایان رسیده و همان طور که پیش‌بینی شده بود سرفیس بوک جدید قدرتمند تر از گذشته معرفی شده است.

رییس بخش سرفیس مایکروسافت، پانوس پانای در طی یک مصاحبه توضیح داد که اجزای سرامیکی استفاده شده در ساخت سرفیس بوک 2 همان سلاح مخفی این دستگاه است. اگر چه شما نمی‌توانید آن ها را ببینید و یا لمس کنید، اما همین قطعات هستند که سبب افزایش پایداری دستگاه شده اند. حتی زمانی که وب سایت Consumer Reports از پیشنهاد دستگاه های سرفیس به کاربران صرف نظر کرد، پایداری و حس اطمینان سرفیس بوک 2 جزو اولویت های مایکروسافت در ساخت این دستگاه بود.

همچنین در طی بررسی های مختلف، مشخص شد که لولا های سرفیس بوک ثبات لازم را نداشتند و بسیاری از کاربران با مشکل لرزش صفحه پس از جفت شدن کلید ها مواجه شده اند. در نهایت مایکروسافت در رابطه با این موضوع به ثبات سخت افزاری نسل دوم سرفیس بوک اشاره کرد:

تمام لولا ها پس از تجربه استفاده از آن ها در نسل اول سرفیس بوک، کاملاً از نو طراحی شده اند زیرا شما خواستار پایداری بیشتری در دستگاه خود بودید.

پانوس پانای هم در این مورد افزود:

ما در استفاده از منیزیم در نقاط اتصال دستگاه بازنگری کردیم و به استفاده از سرامیک در جهت افزایش کیفیت محصولات مان روی آوردیم.

او در ادامه توضیح داد که در سرفیس بوک 2 مایکروسافت همه چیز را از نو طراحی کرده است و این همان دلیل قوی تر بودن این دستگاه نسبت به گذشته است.

برای دست یابی به سطح جدیدی در عملکرد دستگاه، ما همه چیز را دوباره طراحی کردیم تا به همان نتیجه ای که انتظار داشتیم برسیم. اکنون سرفیس بوک 2 به نسل هشتم پردازنده های اینتل مجهز شده که در مجموع 3 برابر نسبت به نسل پیش قوی تر شده است و این یعنی نسل دوم این دستگاه به طور کلی با نسل اول آن متفاوت است.

Surface Book 2 یک لپ تاپ با سیستم عامل ویندوز 10 است که در قیاس با Surface Book که دو سال پیش معرفی شده بود بسیار قوی تر است، به طوری که مایکروسافت ادعا می کند این لپ تاپ می تواند مانع بین کامپیوتر های دسکتاپ و لپ تاپ ها را از میان بردارد. در انتها امیدواریم در رویداد 31 اکتبر، جزییات بیشتری از سرفیس بوک 2 بدست آوریم.

به نظر شما سرفیس بوک 2 ارزش ارتقا از نسل قبلی را دارد؟

منبع :

WINDOWS LATEST

110 پست
حسام یزدانی
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
Beravandi
پاسخ دهید چهارشنبه 3 آبان 1396

امان از تو، مایکروسافت دوستداشتنی شیطون

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,