به‌روزرسانی سالگرد

قرار بود که پشتیبانی از ویندوز 10 موبایل نسخه 1607 یا به‌روزرسانی سالگرد، در چند روز گذشته به پایان برسد اما مایکروسافت بار دیگر اسناد خود را به‌روز کرده است و به مدت یک سال دیگر پشتیبانی از این نسخه از سیستم عامل را تمدید کرد. در ادامه با وینفون همراه باشید.

این نسخه از ویندوز 10 موبایل که در ماه آگوست سال 2016 منتشر شد، تا تاریخ 9 اکتبر سال 2019 به دریافت به‌روزرسانی‌ های امنیتی و غیرامنیتی ادامه خواهد داد و کاربران می‌توانند برای دریافت پشتیبانی با مایکروسافت تماس بگیرند.

این دومین باری است که مایکروسافت پشتیبانی از این سیستم عامل را تمدید می‌کند. آخرین بار در آوریل 2018 مایکروسافت پشتیبانی از این سیستم عامل را به مدت 6 ماه تمدید کرد. می‌توان از این اقدامات مایکروسافت چنین برداشت کرد که آنها به دنبال رسیدن به زمانی مناسب برای جایگزین کردن این سیستم عامل هستند و قصد دارند تا آن زمان به پشتیبانی از آخرین به‌روزرسانی ویندوز 10 موبایل ادامه دهند.

تعداد زیادی از دستگاه‌های ویندوز فون از به‌روزرسانی سالگرد استفاده می‌کنند. در صورتی که این سیستم عامل به‌روزرسانی‌های امنیتی دریافت نکند کاربران بسیاری در معرض خطر قرار میگیرند. البته انتظار می‌رود که بیشتر کاربران تجاری ویندوز 10 موبایل تا حالا به اندروید یا iOS مهاجرت کرده باشند.

منبع :

MSPU

214 پست
احسان وائقی
دانشجوی مهندسی برق. علاقه‌مند به تکنولوژی، موسیقی و سفر
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,