مایکروسافت در کنفرانس امروز تمرکز ویژه ای بر روی کلود و هوش مصنویی داشته است. امروز مایکروسافت قابلیت جدیدی را معرفی کرد که فناوری آینده را به همگان نشان می دهد. با کمک این فناوری  مدیران و نگهبانان هر شرکت می توانند با تمرکز و دقت بیشتری بر فعالیت های کارکنان نظارت داشته باشند.

این فناوری مایکروسافت که قدرت گرفته از هوش مصنویی و کرتانا و همچنین سرویس هایی نظیر پروژه مورفی است. این سرویس کارمندان کمپانی را از روی تصاویرشان شناسایی می کند و اسم و مشخصات آن ها را نشان می دهد. این اولین بار است که چنین تکنولوژی ای برای عموم به نمایش در آمده است.

 

این فناوری جدید مایکروسافت می تواند به خوبی صحنه های ویدیویی را تفسیر کند. در چند مثالی که مایکروسافت به نمایش گذاشت، این دوربین ها قادر به شناسایی ریختن مواد شیمیایی و یا نقص های ایمنی بودند. همچنین، یک پرستار توانست به کمک این قابلیت مریضی را که به یک ویلچر نیاز داشت پیدا کند و یا کارگری که قصد جا به جایی وسایل ویژه ای را داشت شناسایی شد.

توسعه دهندگان قادر خواهند بود تا به دلخواه خود سیستم های مطابق با استاندارد های شرکت خود را برای این پروژه توسعه دهند

منبع :

WINDOWS CENTRAL

302 پست
احسان رستمی پور
او دانشجوی رشته مهندسی کامپیوتر در دانشگاه خلیج فارس بوشهر است. به عکاسی، طراحی و بازی های رایانه ای علاقه زیادی دارد و وقت خود را با فعالیت های مرتبط پر می کند.
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
فرشید
پاسخ دهید جمعه 22 اردیبهشت 1396

خسته نباشید
اشتباه تایپی
تیتر
فناوری شناسایی چهره مایکروسافت به دوبین های نظارتی می آید (دوربین)

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,