photos-new%20options

مایکروسافت همچنان در حال عرضه ی به روز رسانی برای نرم افزارهای خود از جمله تصاویر است که در به روز رسانی جدید ویژگی Ink اضافه شده است. این ویژگی به کاربران اجازه می‌دهد استفاده کاربردی‌تر از قلم هوشمند دستگاه خود داشته باشند. با وینفون همراه باشید.

کاربران برای دسترسی به Windows Ink باید دکمه خودکار را که در کنار ناحیه اعلان‌ها قرار دارد، کلیک کنند. این دکمه به‌صورت پیش‌فرض بر روی دستگاه‌هایی که از صفحه‌نمایش لمسی برخوردار هستند، فعال است ولی، کاربران دیگر دستگاه می‌توانند با کلیک راست بر روی نوار وظیفه و انتخاب کزینه Show Windows Ink Workspace button از این قابلیت بهره ببرند.

Windows Ink خود به چهار قسمت اصلی تقسیم می‌شود: در مهم‌ترین قسمت، شما آیکون‌هایی را مشاهده می‌کنید که توسط آن قادر هستید به برنامه‌های Sticky Note، Sketchpad و Screen sketch دسترسی داشته باشید. در بخش دوم شما می‌توانید برنامه‌هایی که اخیراً استفاده کرده‌اید را مشاهده کنید و در قسمت سوم هم برنامه‌های موجود بر روی فروشگاه ویندوز ۱۰ به شما پیشنهاد می‌شود. قسمت آخر هم به دکمه‌ای ختم می‌شود که توسط آن می‌توانید به منوی تنطیمات رفته و تجربه استفاده از قلم هوشمند را به سلیقه خود شخصی‌سازی کنید.

paint-photos

اکنون نرم افزار Photos با به روزرسانی اخیر به نسخه ی بیلد ۱۰۱۷ ارتقا یافته و قابلیت کاربردی Ink  را دریافت کرده است. همچنین  ظاهر برنامه تغییرات ظاهری جدیدی داشته است. شما می توانید هرچیزی را طراحی کنید و آن را با حالت animate ink به اشتراک بگذارید. همچنین ویرایش بهتری به کمک فیلترهای جدید صورت می گیرد.

با قابلیت طراحی و رسم، سرفس و هر رایانه ی پشتیبانی کننده از قلم می تواند روی تصاویر برای نوشتن یا سرگرمی چیزی بکشد یا بنویسد و بعد از آن می توانند آن را به حالت انیمه ذخیره کنند. در تنظیمات گزینه های مارکر، خودکار، مداد با رنگ های مختلف وجود دارد. همچنین فیلترهای جدیدی در دسترس کاربران مثل Sauna، Neo، Icarus، Zeke و … قرار داده شده است که می توانید شدت آن ها را با نواری تنظیم کنید. این فیلترها هنوز برای موبایل عرضه نشده اند و دلیل ان مشخص نیست. از طرفی گزینه های ویرایشی در نسخه ی رایانه به مراتب پربارتر از موبایل است، اما احتمالا مایکروسافت به زودی آن را برای موبایل نیز عرضه کند.

filters-photos

در صورتی که شما جزو دسته ی fast هستید می توانید از لینک زیر، نرم افزار خود را به روز رسانی کنید.

دانلود
اطلاعات
  • حجم : 3.14- 62.64 مگابایت
  • منتشر کننده : Microsoft Corporation
  • پشتیبانی از ویندوز 10 : بله
منبع :

WINDOWS CENTRAL

1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,