اگر از کاربران قدیمی ویندوز 10 باشید حتما به‌خاطر دارید که مایکروسافت در ماه ژوئن سال 2015 نمایش زمان دریافت آخرین به‌روزرسانی هر اپلیکیشن را از لیست مشخصات اپلیکیشن حذف کرد. مسئله ای که البته دلیل آن هیچگاه اعلام نشد، ظاهرا ردموندی ها پس از تغییر نام ویندوز استور به مایکروسافت استور تصمیم گرفته اند تا این ویژگی را مجددا بازگردانند. برای آگاهی از جزییات همراه ما باشید.مایکروسافت در سال 2015 با یک به‌روزرسانی در ویندوز استور آن زمان، تاریخ دریافت آخرین به‌روزرسانی هر اپلیکیشن را از لیست ویژگی ها و مشخصات اپلیکیشن حدف نمود، مسئله ای که بی سروصدا انجام شد و این شرکت هیچگاه در مورد علت انجام آن توضیحی ارایه نکرد. چندی پیش مایکروسافت با ارایه یک به‌روزرسانی نام ویندوز استور را به مایکروسافت استور تغییر داد، اکنون در ادامه تغییرات مایکروسافت استور ویژگی حذف شده مجددا به مایکروسافت استور بازگشته است. در ادامه می‌توانید تصاویر مربوط به حذف این ویژگی را در سال 2015 مشاهده کنید:مایکروسافت امروز با ارایه یک به‌روزرسانی برای مایکروسافت استور این ویژگی را مجددا بازگردانده و بنابراین کاربران قادر خواهند بود تا زمان دقیق دریافت آخرین به‌روزرسانی اپلیکیشن را مشاهده کنند. علاوه بر این تغییر یکی دیگر از ویژگی های جدیدی که به استور اضافه شده مشاهده وجود به‌روزرسانی برای هر اپلیکیشن است، بدین صورت که در صفحه هوم مایکروسافت استور روی اپلیکیشنی که یک به‌روزرسانی جدید دارد نواری زرد رنگ نشان داده می‌شود که در آن عبارت New Version درج شده است، این مسئله را می‌توانید در تصویر اول صفحه مشاهده کنید.

نکته مهمی که در این زمینه باید اضافه کنیم افزوده شدن این ویژگی ها از طریق سرور است، بدین معنی که این به‌روزرسانی توسط کاربران انجام نمی‌گیرد و مایکروسافت کم کم این ویژگی را از طریق سرورهای خود برای کاربران منتشر خواهد کرد، آیا شما هم این تغییر را در مایکروسافت استور دریافت کرده اید؟

منبع :

MSPU

1070 پست
محسن توکلی نیا
او در رشته میکروبیولوژی به تحصیل پرداخته، اما علاقه وی به دنیای فناوری و به خصوص مایکروسافت، باعث فعالیت وی در این عرصه شده است. به ادبیات، عرفان، فناوری علاقه ی وافری دارد و سعی میکند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف خدمت به خانواده و مطالعه شعر کند. محسن اکنون یکی از دبیران وبسایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
hamed
پاسخ دهید یکشنبه 9 مهر 1396

سلام من چند وقت استور و اوت لوک و اسکایپ آپدیت نمیشه ارور میده

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,