_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

بالاخره پشتیبانی از برنامه‌ها و بازی‌های Win32 به مایکروسافت استور آمد فروشگاه ویندوز کامل تر از همیشه

مایکروسافت اعلام کرد که از امروز عناوین Win32 به طور کامل در مایکروسافت استور پشتیبانی می‌شوند. این اقدام مایکروسافت قدمی دیگر در راستای بهبود وضعیت فروشگاه نرم افزاری خود است. با وینفون همراه باشید.

مایکروسافت با معرفی پلتفرم UWP و انقلابی خواندن آن سعی در پیدا کردن جایگزینی مناسب برای فرمت قدیمی اپلیکیشن‌های ویندوز، یعنی Win32 داشت. اما اکنون به نظر می‌رسد که این شرکت از مواضع خود عقب نشینی کرده است.

در یک پست در وب سایت Xbox Wire مایکروسافت توضیح می‌دهد:

ما متوجه شدیم که فرمت Win32 فرمتی دوست داشتنی در بین توسعه دهنده‌گان گیم و گیمرها است. بسیار هیجان زده‌ایم تا به شما بگوییم که پشتیبانی کامل از بازی‌های بومی Win32 را به مایکروسافت استور و ویندوز می‌آوریم. این اتفاق درهای جدید را به روی توسعه دهنده‌گان و عاشقان گیم برای سفارشی و کنترل کردن بازی‌ها همان گونه که از اکوسیستم گیمینگ ویندوز انتظار دارند، می‌گشاید.

بر همین اساس مایکروسافت اعتقاد دارد که این تصمیم حیاتی ذات باز پلتفرم پی‌سی را تقویت می‌کند. در کنار خبر معرفی سرویس ایکس باکس گیم پس برای پی‌سی و مهم‌تر انتشار بازی‌های استدیو ایکس باکس برای سایر پلتفرم‌ها، مایکروسافت نشان می‌دهد که به گسترش منابع خود اهمیت می‌دهد.

در نهایت مایکروسافت از پی‌سی گیمرها خواست تا منتظر کنفرانس ایکس باکس در E3 در تاریخ ۹ام ژوئن بمانند. اگر صحبت‌های فیل اسپنسر را ملاک قرار دهیم، امسال یکی از بهترین سال‌های مایکروسافت خواهد بود.

نظر شما چیست؟

منبع :

MSPU

105 پست
مجتبی قوی بازو
KATY CAT
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
free
پاسخ دهید شنبه 11 خرداد 1398

چقدر دیر

ali
پاسخ دهید شنبه 11 خرداد 1398

خوب چرا دیر اصلأ قرار نبود که این اتفاق بی افته

hamed
پاسخ دهید شنبه 11 خرداد 1398

کلی نرم افزار خوب رو از پلتفرمشون داشتن حذف میکردن ، چرا عاقل کند کاری که باز آرد پشیمانی! از همون اول می فهمیدین این همه ادم عادی فهمیدن شما با اون همه *** چرا نمی فهمیدین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,