xbox New Stores

همان طور که در خبر های پیشین به اطلاع شما رساندیم، مایکروسافت در به روز رسانی بزرگ اکس باکس در فصل تابستان، قابلیت های جدیدی از جمله پشتیبانی برنامه اکس باکس از پخش کلیپ بازی با کیفیت ۶۰ فریم بر ثانیه، کرتانا و… را به این دستگاه خواهد آورد. در ادامه با وینفون همراه باشید تا با یک تغییر بزرگ دیگر در این به روز رسانی بیشتر آشنا شوید.

یکی از تغییرات مهمی که با به روز رسانی سالیانه همراه خواهد بود این است که مایکروسافت در تلاش است استور اکس باکس و ویندوز را نیز با یکدیگر یکپارچه کند تا این استور به محلی تبدیل شود که شما به هر آن چه در ویندوز ۱۰ نیاز دارید، دسترسی داشته باشید.

یکپارچه سازی استور ویندوز و اکس باکس به سوی یک تجربه: ما سخت در تلاش هستیم تا بهترین های استور اکس باکس و استور ویندوز را ترکیب کرده و به گیمر ها ارائه کنیم تا یک تجربه منسجم را در دستگاه های خود احساس کنند. در اکس باکس وان، ما تجربه ی خرید را ساده‌ تر و کار آمد تر کردیم که به شما کمک می کند تا بازی های مورد علاقه خود را سریع تر و با بهترین قیمت پیدا کنید. همچنین شما قادر خواهید بود که بر اساس ژانر، نتایج را فیلتر، فهرست و جستجو کنید، بررسی های شخص گیمر را بخوانید (از جمله کسانی که به کمک Xbox Live به گزینه “most helpful” رای داده اند) و به راحتی عناوینی که قیمت آن ها در لیست تخفیف خورده است را تشخیص دهید. به علاوه، ما چندین کانال جدید را اضافه کرده ایم که به شما کمک می کند تا محتوا های مورد علاقه خود را خیلی سریع تر پیدا کنید. در فروشگاه ویندوز، ما در حال اضافه کردن قابلیتی هستیم که گیمر ها می توانند بسته های نرم افزاری، بازی های اپیزودیک، season pass، پول مجازی و افزونه های بازی و DLC را فهرست و خریداری کنند.

حالا با وجود یک استور یکپارچه، به دست آوردن موارد مورد نیاز شما در اکس باکس وان و ویندوز ۱۰ ساده تر می گردد و در هر دستگاهی که از ویندوز ۱۰ استفاده می کند، بازی ها، نرم افزار ها، فیلم ها و برنامه های تلویزیونی در یک مکان در دسترس خواهند بود.

نظر شما در مورد یکپارچه سازی استور ویندوز و اکس باکس چیست؟

2234 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
mahmob88
پاسخ دهید سه شنبه 17 خرداد 1395

خیلی هم عالی. فقط اگه مثل سااااایر قابلیت عا استور رو با PS4 هم ادقام نکنه. وااالاااا

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,