surface-pro-3-mockup

مایکروسافت با تولید و عرضه ی تبلت های سرفس توانست سهم خوبی از بازار را به خود اختصاص دهد چرا که دستگاه های تولیدی این شرکت مورد توجه بسیاری از خریداران تبلت قرار گرفت. این تبلت ها آنقدر موفق ظاهر شدند که از سود و فروش خوبی بر خوردار بودند. اما با همه این موارد مشکلاتی نیز در این تبلت ها دیده شد که با وجود انتشار Firmware های مختلف نتوانسته همه این مشکلات را رفع کند. مشکل تازه ای در این تبلت ها پیدا شده که باعث شده بعضی از کاربران همچنان مشکل باطری داشته باشند. با وینفون همراه باشید.

اخیرا با انتشار به روز رسانی برای دستگاه های سرفس پرو ۳ با باطری های ساخته ی SIMPLO، مشکل خالی شدن ناگهانی این مدل تبلت ها رفع شد. این تبلت ها با باطری های شرکت SIMPLO از مشکل خالی شدن سریع باطری رنج می بردن و اکنون کاربران این تبلت ها می توانند با خیال راحت از دستگاه خود استفاده کنند.

طبق گزارشات جدید، با وجود به روز رسانی منتشر شده برای دستگاه های سرفس پرو ۳، هنوز تعدادی از مشکل خالی شدن باطری شکایت دارند. این دسته از کاربران از تبلت با باطری ساخته ی LGC استفاده می کنند.

تعدادی از کاربران با باطری LGC، مشکل خالی شدن بیش از حد باطری پس از دریافت و نصب به روز رسانی Firemware 29 اوت را گزارش دادند. یکی از کاربران گزارش داده که از استفاده ۴ ساعته از تبلت خود به کمتر از ۹۰ دقیقه رسیده است. کاربران دیگری گفته که پس از دریافت به روز رسانی سالگر ویندوز ۱۰ با باطری LGC مشکل پیدا کرده است.

برای تعدادی دیگر مشکل بسیار جدی شده است. این دسته از کاربران نمی توانند از دستگاه خود بدون اتصال به برق استفاده کنند و باطری LGC به هیچ عنوان شارژ نمی شود. در بسیاری موارد با قطع اتصال برق، تبلت خاموش می شود.

مایکروسافت در پاسخ به این مشکل گفته است که در حال بررسی این موضوع هستند:

این کاملا با مشکلی که برای باطری های SIMPLO دیدیم  متفاوت است. مشکل را به تیم مهندسی اطلاع می دهم.


مطمئناً مایکروسافت برای حل این مشکل به زودی یک به روز رسانی منتشر خواهد کرد و تیم مهندسی تلاش خود را خواهد کرد. در صورت عرضه به روز رسانی جدید به اطلاع شما خواهیم رساند.

منبع :

WINBETA

276 پست
آرش ابراهیم زاده
دانشجو :)
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
tsdv
💔 0 پاسخ دهید پنج شنبه ۱ مهر ۱۳۹۵

دقیقا همون مشکلی که الان بیشتر گوشیا هم پیدا کردن!!!
تو رو خدا به مایکروسافت بگید گوشیا هم این مشکل رو دارن!!!
😭😭😭

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,