header-forza-racing

حالا نوبت به عاشقان اتومبیل سواریست تا هیجان آن را در یک تورنمنت بسیار جذاب پیگیری کنند. مایکروسافت اولین فصل مسابقات قهرمانی Forza را در ۸ اوت شروع خواهد کرد و امروز جزییات آن را منتشر کرد. آن ها یک جایزه ی فوق العاده در نظر گرفته اند! با وینفون همراه باشید

سری بازی های Forza Motorsport از جمله بازی های اختصاصی، نام آشنا و جذاب اکس باکس وان است. کمتر کسی است که اکس باکس وان خریداری کرده باشد اما طعم لذت بخش این سری بازی ها را نچشیده باشد.

مایکروسافت تورنمنت جذابی بر روی کنسول های اکس باکس وان و با نسخه Forza Motorsport 6  به راه انداخته است و رانندگان حرفه ای را به رقابت دعوت می کند. طبق اعلان سایت رسمی Forza تورنمنت جدید آن ها از ۸ اوت (۱۸ مرداد) شروع می شود و کاربران سری های Elite که در بالاترین سطح رانندگی فورزا در جهان هستند به رقابت هم خواهند پرداخت. و نکته ی جذاب این رقابت ها جایزه ی نفر اول است که یک اتومبیل ۲۰۱۷ Ford Focus RS خواهد بود. یک اتومبیل واقعی برای راننده قهرمان! دیگر جایزه نیز شامل کنسول اکس باکس وان اس، کنترلرهای Elite و موارد دیگر!

forza motorsport 6

کاربران نسخه آزاد و باز نیز اجازه شرکت در مسابقات را دارند اما رانندگان واجد شرایط قادر به کسب جوایز خواهند بود، مایکروسافت در این باره توضیح داده است:

” رقبا در سری های آزاد ForzaRC می توانند برای کسب جوایزی مثل کد ماشین های این بازی، کد پورشه یا ناسکار رقابت کنند. بعلاوه تمام رقبا در لیگ آزاد می توانند هر هفته از رقابت یک ماشین خاص جایزه بگیرند”.

اگر می خواهید شانس خود را در این رقابت سنجش کنید باید در این مسابقات ثبت نام کنید و یا از این رقابت برای افزایش توانایی های خود استفاده کنید. از طریق این لینک در این رقابت هیجان انگیز ثبت نام کنید.

منبع :

WINDOWS CENTRAL

1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
محمد
💔 0 پاسخ دهید جمعه 15 مرداد 1395

اووو لــــــَــ لـــــــَــ 😐😐😐😐😐😐😁

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,