beneath-the-surface-microsoft

تیم سرفس اکثرا در بازاریابی و تبلیغات نیز همانند تولید محصول، موفق بوده است و این را با ارائه ی ویدیوهای تبلیغاتی متنوع و ساخت برنامه های جذاب و سرمایه گذاری های مناسب نشان داده است که یکی از این آخرین موارد آن حضور  در انیمیشن پرمخاطب South Park است. اکنون این بخش، سری جدید “Beneath The Surface” را با همراهی Anupama Chopra  ساخته تا علاوه بر گفتگو با آن ها، یک روز از زندگی ستاره های بالیوود را به تصویر بکشد. با وینفون همراه باشید.

مجموعه ی Beneath The Surface در یکسال گذشته به سراغ افراد مشهور در رشته های مختلف رفته و  زندگی آن ها در کنار محصولات سرفس را به تصویر کشیده است. در جدیدترین مجموعه ی سه قسمتی مایکروسافت، شاهد حضور مشهورترین ستاره های بالیوود هستیم که با روزنامه نگار و منتقد معروف سینما Anupama Chopra -که تبلت سرفس را برای کارهای خود انتخاب کرده است- به گفتگو می نشینند. در فصل اول این مجموعه آنوپاما مهمان Priyanka Chopra بازیگر، خواننده و برنده ی جایزه ی دختر شایسته ی جهان درسال ۲۰۰۰ بود و با او به گفتگو نشست و اکنون در سری دوم، Karan Johar کارگردان و نویسنده مشهور هند در کنار روزنامه نگار مطرح و تبلت سرفس حضور داشته است.

surface-the-beneaht-1

در سری دوم این مجموعه، ابتدا کاران جوهر همراه با آنوپاما در خیابان به قدم زدن مشغول هستند و در میانه راه کاران با هواداران خود سلفی می اندازد. این دو درباره روند یک فیلنامه منحصر به فرد صحبت می کنند.

Vineet Durani مدیر بخش کسب و کار ویندوز هند درباره تولید مجموعه ی “Beneath The Surface” می گوید: ” واقعا برای این کمپین جدید خود هیجان زده هستیم. ما با این مجموعه شیوه زندگی جذاب آن ها را به مردم نشان می دهیم که چگونه ساعت ها کار بی وقفه انجام می دهند تا به چیزی که امروز به عنوان یک فرد جهانی هستند، برسند”

در سری بعدی این مجموعه، شاهرخ خان مهمان این برنامه خواهد بود.

تیز مجموعه Beneath The Surface همراه با Anupama Chopra :

منبع :

MSPOWERUSER

1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
مهدی
پاسخ دهید یکشنبه 1 آبان 1395

تلگرام آپدیت شد.

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , ,