groove-music-maker-2

شاید اخبار بعد از کنفرانس و کشفیات بعد از آن جذاب تر به نظر برسد چرا که خیلی از نکات در حین کنفرانس یا سخنرانی، به آن دقت نمی شود، یکی از این ها نرم افزار جذاب ساخت موسیقی مایکروسافت است. با وینفون همراه باشید.

یکی از نرم افزار محبوب نرم افزار GarageBand است که با محیط ساده اما بسیار قدرتمند خود محیط بسیار خوبی برای کارهای صوتی دیجیتالی است و به صورت انحصاری برای رایانه های مک اپل عرضه شده است. اما مایکروسافت تابحال این چنین نرم افزاری در سیستم عامل خود نداشته و به همین علت در این عرصه رقابتی نداشته است؛ اما به نظر این شرایط در حال تغییر است.

groove-music-maker

در ویدیوی معرفی به روزرسانی خالقان، Groove Music Maker دیده شد اما قضاوت بر اساس چند فریم ویدیویی و اینکه ایا این نرم افزار به تکامل رسیده یا خیر، کار سختی است. این نرم افزار در همین چند ثانیه،  نسبتا ساده تر از نرم افزار GarageBand و یا  Audacity بود.

اگر مایکروسافت واقعا قصد عرضه ی نرم افزار ساخت موسیقی خود را داشته باشد باید دقت کند که این نرم افزار را در بالاترین کیفیت و با بهترین محیط کاری بسازد چرا که نرم افزار Garageband به قدر کافی بین سازندگان و خالقان موسیقی محبوب هست که یک نرم افزار پایین تر نتواند جای آن را بگیرد.

هنوز این نرم افزار ناشناخته است، اما چیزی که عیان است پیگیری حتمی این ماجراست که درصورت کشف اطلاعات بیشتر به شما خبر خواهیم داد.

نظر شما درباره این نرم افزار چیست؟

october-2016-event-2016-special-page

منبع :

WINDOWS CENTRAL

1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
سیامک
پاسخ دهید پنجشنبه 5 آبان 1395

بنظرم نباید همچین کاری رو انجام میداد…چون به اندازه کافی نرم افزار (daw) های قدرتمندی واسه ویندوز وجود داره که باعث بشه اصلا موزیسین های حرفه ای حتی نیم نگاهی هم به groove music make نکنند…تنها نرم افزاری که نسخه ویندوز ندارن garage band و logic هست. مابقی تماما نسخه ویندوز دارن.
البته باز هم خود مایکروسافت بهتر میدونه که داره چیکار میکنه…ولی من شک دارم که این پروژه موفق بشه.

amirhossein
پاسخ دهید پنجشنبه 5 آبان 1395

اگه یونیورسال باشه عالیه
من خودم شخصا خیلی شده توی اتوبوس یه ایده یا ملودی به ذهنم برسه که مجبور شدم یا با دهان ضبط کنم یا از دستش بدم چون لپ تاپ همراهم نبوده و همچنین نمیشه توی اتوبوس لپ تاپ رو دراورد و روشنش کرد!!!
خیلی خوب میشه

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,