maxresdefault

سری بازی های Halo جزو بازی های محبوب Xbox  به حساب می آید و با سبک اکشن و تیراندازی بیشتر در رده ی سنی جوانان و بزرگسال مورد استقبال کاربران است، اما به نظر می رسد که مایکروسافت قصد دارد تا این بازی را از طریق راهکارهایی، بین کودکان نیز محبوب سازد. با وینفون همراه باشید.

Bonnie Ross رییس ۳۴۳ Industries در مصاحبه ای با Fast Company به نگاه مایکروسافت و ۳۴۳ به گسترش طیف سنی طرفداران این بازی اشاره کرده است. در حالی این صحبت مطرح شده است که این کمپانی در ابتدای معرفی این بازی هدف خود را معطوف به بزرگسالان و جوانان کرده بود و اکنون با توجه به صحبت های Bonnie Ross،  به نظر می رسد سیاست های مربوط به رده ی سنی این بازی مورد تجدیدنظر قرار گیرد.

بانی در این مصاحبه عنوان کرده است: ” باید به شما بگویم، زمانی که اولین بودجه ی این بازی را دریافت کردیم، هدف ما ساخت بازی LEGO halo نبود و به نظر نمی آمد که طرفداران این چنین بخواهند، اما اکنون درخواست های زیادی در این باره از هواداران خود دریافت کرده ایم”.

البته او اشاره کرده است که قرار نیست کل این برند در این مسیر قرار گیردو مدنظرآن ها افزایش طرفداران این بازی در تمام رده های سنی است. او اشاره می کند: ” مهم بودن یا نبودن بازی نیست، من فکر می کنم که باید درباره یک بازی آگاهانه و درست عمل کرد زیرا ما نمی توانیم با مخاطبان اصلی بیگانه باشیم” او به دوست داران این بازی اطمینان داده است که بازی هسته ی اصلی کسب و کار برند Halo خواهد بود.

۲۹۵۲۷۱۲-h5-guardians-minecraft-xb1-face-off_1080

طبق مصاحبه ی او، مایکروسافت و ۳۴۳ Industries تلاش های مختلفی برای گسترش این برند در رده های سنی مختلف انجام داده است درحالی که جذب این رده محدود به کتاب های کمیک و اسباب بازی شده بود. به همین هدف نیز برند Halo برای دسترسی بهتر به مخاطبان نوجوان، محتویات مربوط به این بازی را در بازی بسیار محبوب Minecraft گنجاند.

منبع :

WINBETA

1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
javad
پاسخ دهید پنجشنبه 14 مهر 1395

به مایکروسافت فیدبک بدین جان مادرتون دست از سر کودکان ما بردارین همین مارو هالو گری آوردیم بسه دیگه

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,