_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

مایکروسافت غافلگیری‌های بسیاری را برای رویداد X019 در برنامه دارد منتظر معرفی عناوین فرست پارتی و ثرد پارتی باشید

x019

مایکروسافت در جریان نمایش Inside Xbox خود در گیمزکام 2019 اعلام کرد که آن‌ها  امسال دوباره رویداد X0 را برگزار خواهند کرد و مکان برگزاری آن از مکزیکوسیتی در سال گذشته، به لندن در نوامبر سال جاری منتقل خواهد شد. رویداد X019 به عنوان بزرگترین رویداد طرفداران ایکس باکس می‌تواند تبدیل به اتفاقی جالب شود (اگر انتظارات خود را مدیریت کنید). بنابراین امسال چه انتظاراتی می‌توانیم از این نمایش داشته باشیم؟ برای یافتن پاسخ این سوال با وینفون همراه باشید.

آرون گرینبرگ (Aaron Greenberg)، مدیرکل بازاریابی عناوین ایکس باکس، در گفتگویی با Twinfinite اظهار داشت که مایکروسافت «غافلگیری‌های بسیار زیادی برای این نمایشگاه برنامه‌ریزی کرده است»؛ این غافلگیری‌ها شامل عناوین و معرفی‌های از هر دو بخش استودیوهای ایکس باکس گیم و شرکای ثرد پارتی مایکروسافت خواهد بود. علاوه بر این گرینبرگ تائید کرد که معرفی‌هایی جدید برای عناوینی کاملا جدید در راه خواهد بود. در ادامه صحبت‌های وی را می‌خوانید:

ما یک نمایش Inside Xbox به صورت زنده اجرا خواهیم کرد. این بزرگترین شو Inside Xbox ما در سال جاری خواهد بود. ما غافلگیری‌های بسیار زیادی را برنامه‌ریزی کرده‌ایم. محتویاتی بسیاری خواهیم داشت که هم از طرف استودیوهای ایکس باکس گیم و هم شرکای ثرد پارتی ارائه خواهد شد.

ما سوپرایزهایی را در برنامه داریم ولی فعلا به ذکر همین نکته بسنده می‌کنم ولی فکر می‌کنم که نمایشی فوق‌العاده خواهیم داشت.

رویداد X018 که سال گذشته برگزار شد، بیشتر بر روی سرویس گیم پس تمرکز داشت و احتمالا در رویداد X019 نیز باید انتظار شرایطی مشابه را داشته باشیم، به خصوص با توجه به این نکته که سرویس ایکس باکس گیم پس بر روی رایانه‌های شخصی نیز در دسترس قرار گرفته است. این که چه معرفی‌های جدیدی را در جریان این رویداد شاهد خواهیم بود، هنوز مشخص نیست ولی به نظر نمی‌رسد که شاهد رونمایی از یک عنوان فرست پارتی بزرگ در جریان این رویداد باشیم. این احتمال وجود دارد که شاهد حضور عناوینی همچون Battletoads و Bleeding Edge باشیم. همچنین این احتمال نیز بسیار قوی است که اطلاعات و یا شاید ویدئوی گیم‌پلی Halo Infinite را در جریان این رویداد شاهد باشیم. به هر حال در صورت انتشار اطلاعات جدید در این خصوص، شما را در جریان جزئیات قرار خواهیم داد.

منبع :

GAMINGBOLT

283 پست
هادی اسماعیل‌زاده
دانشجوی ارشد تبدیل انرژی که علاقه زیادی به بازی‌های رایانه‌ای خصوصا عناوین نقش‌آفرینی داره. اوقات فراغت خودشو با فیلم و کتاب پر میکنه و در حال حاضر در بخش گیمینگ وینفون مشغول به فعالیت است.
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , ,