microsoft-hololens-1به نظر می رسد تیمی که بر روی هالولنز کار می کنند، با در اختیار گرفتن چند فرد کلیدی، در حال سازمان دهی مجدد است. یکی از افراد واحد تحقیقات مایکروسافت Jamie Shotton، بعد از انجام صدها پروژه بر روی هوش مصنوعی و رفتار طبیعی ماشین، سرانجام به تیم هالولنز اضافه گردید. Shotton  پیش از پیوستن به تیم هالولنز، تیمی را در راستای بررسی و تحقیق در مورد هوش و ادراک ماشین ها، هدایت می کرد.

هنوز مشخص نیست که در جایگاه جدید، چه وظیفه بر عهده او واقع خواهد شد، اما بودن فردی با استعداد Jamie می تواند به دارایی های ارزشمند تیم هالولنز اضافه نماید. وی همچنین پیش تر در تیم تحقیقاتی Computer Vision کمبریج عضویت داشته است. یکی از بزرگترین چالش هایی که هالولنز با آن رو به رو است، ایجاد جلوه های طبیعی است. احتمالا Shotton ، چیزهایی زیادی برای آوردن به هالولنز در این زمینه، در چنته خواهد داشت.

دیگر جابجایی بزرگ در مایکروسافت اسمی با سابقه در واقعیت مجازی، یعنی Mark Bolas است. از آنجایی که Mark خدمات ارزنده ای را در فرایند جمع آوری داده های خام در تولید واقعیت مجازی برای اکلوس ریفت داشته است، می توان وی را به عنوان یکی از بزرگ ترین نام ها در واقعیت مجازی دانست. او کار پیشین خود را در بخش تحقیقات دانشگاه جنوبی ایالت کالیفرنیای جنوبی رها کرد تا برای مایکروسافت کار کرده و بخشی از تیم هالولنز باشد. هنوز مشخص نیست که او دقیقا چه نقشی در تیم هالولنز ایفا خواهد نمود اما استعداد بزرگی همچون Mark می تواند در بخش های مختلفی مورد استفاده قرار گیرد.

این که فردی همچون Mark را در تیم هالولنز می بینیم و انتظار برای مشاهده تغییرات ایجاد شده توسط او، بسیار مسئله هیجان انگیزی است. نظر شما در مورد این تغییرات در مایکروسافت چیست و آیا آن ها را مفید یافته اید؟

منبع :

WINBETA

306 پست
حسین محمدزاده
لیسانس مدیریت. (تکنولوژی دوست داشتنی ترین چیز در دنیا است)
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
~پریسا
پاسخ دهید دوشنبه 4 مهر 1395

آیا میدانید روی دستگاه های لنوویی که امضا مایکروسافت داره نمیشه لینوکس نصب کرد/؟؟
Microsoft has banned Linux on some Windows 10 powered Signature Edition PCs

  Diho
  پاسخ دهید دوشنبه 4 مهر 1395

  این خبر رو من در رابطه با لپتاپ های لنوو خوندم که اونجام گفته شده بود
  از درایور ها هارد های SSD هست و ربطی به ویندوز نداره

  quasar
  پاسخ دهید دوشنبه 4 مهر 1395

  با سلام
  دوست خوبم واقعا متعجبم از شما و دوستانی که این حرف رو میزنن
  واقعا متعجبم
  چنین چیزی ممکن نیست
  یکم بیشتر خبر بخونین یکم بیشتر مطالعه کنید
  یکم بیشتر فکر کنید و یکم کمتر حرف بزنیم
  به هیچ عنوان قصد بی احترامی یا بی ادبی ندارم دوست خوبم
  ولی کاش یخورده بیشتر تحقیق میکردی بعدش اینو میگفتی
  درود بر تو ؛ پاینده باشی

   quasar
   پاسخ دهید دوشنبه 4 مهر 1395

   نظر بالا در پاسخ خانم پریسا هستش

  xbox one s
  پاسخ دهید دوشنبه 4 مهر 1395

  تلاش بعضی افراد تو ایران برای تخریب مایکروسافت واقعا عجیبه. چه دلیلی داره بعضیا اینقدر تلاش میکنند تا مایکروسافتو خراب کنن دلیل عاقلانه ای نداره حرفاشونم همش شعار محوره و حول اوپنسورس و آزادی و چیزای نامربوط دیگه میچرخه. با این که مشخص شده که مشکل مربوطه هیچ ربطی به ویندوز نداره ولی بعضیها برای انحراف افکار مردم از این قضیه سواستفاده میکنن.

~پریسا
پاسخ دهید دوشنبه 4 مهر 1395

از خودم درنیاوردم…
یه سایت خبری انگلیسی زبان در حوزه ی فناوری این خبر رو ۳-۴ روز پیش گذاشته بود.

  xbox one s
  پاسخ دهید دوشنبه 4 مهر 1395

  من کجا گفتم از خودت دراوردی. مثل تمام لینوکسی ها یه چیز دیگه میگی تا بحثو بپیچونی. گفتم اون مربوط به درایور بود.حل مشکلشم اگه راستگو بودی مگفتی که ۳۰ ثانیه وقت میخواد. انگلیسی زبانم بذار کنار تمام سایتای تکنولوژی محور فارسی زبان هم گفتنش.

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , ,