مایکروسافت به‌تازگی به‌روزرسانی جدیدی را برای اپلیکشن Photos اینسایدرها منتشر کرده است که در آن نام اپلیکیشن را Story Remix تغییر داده است. در ادامه برای کسب اطلاعات بیش‌تر در این رابطه با وینفون همراه باشید.به‌نظر می‌رسد که این به‌روزرسانی تنها تغییر در نام اپلیکیشن را با خود به ارمغان آورده است و ما شاهد هیچگونه تغییر یا ویژگی جدیدی در اپلیکیشن نیستیم.

در کنفرانس بیلد ۲۰۱۷ مایکروسافت از Story Remix سخن گفت و قرار بود از این طریق ویژگی‌های جدیدی به اپلیکیشن Photos در به‌روزرسانی فال کریترز راه پیدا کنند. از طریق این ویژگی‌ها شما قادر بودید تا از آرشیو عکس‌ها و فیلم‌های‌تان کلیپ‌های ویدیویی طراحی کنید که موسیقی، متن و افکت‌ها زینت‌بخش آن باشد. همچنین از برخی ویژگی‌های سه‌بعدی نیز در آن زمان رونمایی شد اما به نظر می‌رسد که ارائه این ویژگی‌ها به زمانی پس از عرضه‌ی رسمی به‌روزرسانی فال کریترز موکول شده است.

البته به‌نظر می‌رسد که این نام هنوز نهایی نشده است و تیم توسعه‌دهنده‌ی ویندوز هنوز نیز به نام‌های دیگر نیز فکر می‌کند. اخیرا مدیر برنامه ارشد تیم ویندوز اینسایدر در توییتی اعلام کرده است که:

ما در واقع با اینسایدرهای ویندوز در حال آزمایش‌کردن انتخاب‌های مختلفی برای نام اپلیکیشن Photos هستیم. نام‌گذاری هنوز نهایی نشده است. به ما بازخورد دهید! https://t.co/xVLbLN3L9F

Brandon LeBlanc (@brandonleblanc) August 18, 2017

به هر حال به نظر می‌رسد که اپلیکیشن Photos با عرضه‌ی رسمی به‌روزرسانی فال کریترز نام جدیدی را دریافت می‌کند.

دیدگاه خود را در این باره با ما به اشتراک بگذارید. آیا با نام جدیدی که برای این اپلیکیشن در نظر گرفته شده است موافقید؟

منبع :

WINDOWS CENTRAL

417 پست
كيان زرعكانی
او دانشجوی رشته‌ی نرم‌افزار در دانشگاه شهید بهشتی کرج است. به خواندن کتاب‌ها به خصوص رمان‌های ادبی علاقه‌مند است. کدنویسی یکی از تفریحاتش به‌حساب می‌رود و سعی می‌کند اوقات فراغت خودش را صرف یادگیری زبان‌های برنامه‌نویسی کند. کیان اکنون دبیر بخش اکس‌باکس است.
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
hosseinad
💔 1 پاسخ دهید شنبه 28 مرداد 1396

ایا این تغییرات واسه ویندوز موبایل هم هست ؟

milad 222
💔 1 پاسخ دهید شنبه 28 مرداد 1396

من بعیید میدونم که ماکروسافت چیزی تو چنته نداشته باشه احتمالش خیلی زیاده که همه رو شگفت زده بکنه

امین
💔 0 پاسخ دهید شنبه 28 مرداد 1396

قرار نیست اپدیت جدید فتو برای موبایل هم بیاد؟ یا چیزای دیگه؟

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,