اگر به خاطر داشته باشید مدتی قبل گزارش شد که برخی کاربران سرفس پرو جدید، هنگامی که از دستگاه خود استفاده می کنند، دستگاه آن ها به طور ناگهانی خاموش شده، یا به حالت “sleep” یا “hibernate” می رود. اگر شما نیز یکی از صاحبان سرفس پرو جدید مایکروسافت بوده و با چنین مشکلی روبرو هستید، خبر خوشحال کننده این است که مایکروسافت در حال آزمایش یک بسته به روز رسانی برای رفع مشکل است. در ادامه با وینفون همراه باشید.

در پستی در انجمن پاسخگویی مایکروسافت، که در آن بسیاری از صاحبان سرفس پرو در مورد اشکال سرفس پرو جدید که به طور تصادفی و بدون هیچ دلیل قابل تشخیصی وارد حالت اسلیپ می شود شکایت داشته اند، مایکروسافت اخیرا تایید کرده است که این مسئله را شناسایی کرده و به زودی یک بسته به روز رسانی از طریق Windows Update در دسترس قرار خواهد گرفت.

از وب سایت مایکروسافت:

به روز رسانی ۷/۱۰: به دنبال ارائه یک به روز رسانی سریع، ما معتقدیم که این مسئله را شناسایی کرده ایم و در حال حاضر در حال آزمایش بر روی بسته رفع اشکال هستیم که از طریق Windows Update ارائه خواهد شد.

به روز رسانی ۷/۱۲: فقط می خواستیم اطلاعات اضافی را ارائه دهیم که این بسته در به روز رسانی ویندوز منتشر شده در تاریخ ۷/۱۱ قرار نداشته است، زیرا آزمایش بر روی آن هنوز ادامه دارد. ما این پست را زمانی که به روز رسانی در دسترس قرار بگیرد به روز رسانی خواهیم کرد. همچنین صفحه تاریخچه به روز رسانی سرفس پرو نیز در زمان عرضه این بسته رفع اشکال با جزئیات به روز رسانی خواهد شد.

با توجه به اظهارات مایکروسافت انتظار می رود به زودی مشکل کاربران این دستگاه با دریافت بسته به روز رسانی مخصوص حل خواهد شد.

اگر شما نیز از دارندگان سرفس پرو هستید آیا با مشکل اسلیپ رفتن روبرو شده اید؟

منبع :

WINDOWS CENTRAL

1873 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
مطالب مشابه
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
امید نورایی
پاسخ دهید پنجشنبه 22 تیر 1396

واقعا زبان فارسی رو متحول کردین
بابا ترجمه..!
انصافا یه بار دیگه سرتیتر رو بخونین:مایکروسافت مشکل اسلیپ رفتن سرفس پرو را پیدا کرده و در حال کار بر روی راه حل آن است
مشکل اسلیپ رفتن؟؟
در حال کار بر روی راه حل؟؟؟
درستش کنین

    امیر زمانی
    پاسخ دهید پنجشنبه 22 تیر 1396

    سلام
    دوست عزیز ایراد نداشت، ولی حق باشماست و روان نبود. تغییر داده شد
    ممنون

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,