winphone alert

بازار تلفن های همراه بازار وسوسه انگیزی است. هر کسی که در این بازار گسترده فعالیت می کند طبعا دوست دارد سهم بیشتری از میزان فروش را از آن خود کند. در این بین تنها چیزی که باعث ماندگاری هر مجموعه ای می شود میزان صداقت و شفافیتی است که فعالان آن مجموعه با مخاطبان و مشتریان خود دارند.

حقیقتا شان وبسایت وینفون و مخاطبان آن بسیار فراتر از آن است که بخواهد به مسایل حاشیه ای پرداخته و از هدف اصلی خود غافل بماند. این مطلب را به درخواست چند تن از کاربران خوب سایت برای آگاهی بخشی به عموم مخاطبان ویندوزی تنظیم نمودیم تا به وظیفه خودمان به عنوان بزرگترین مرجع تخصصی محصولات ویندوزی در ایران به خوبی عمل کرده باشیم.

با رفع تحریم ها و طی چند ماه اخیر اشخاص و شرکت های مختلفی به طرق مختلف ادعای نمایندگی شرکت مایکروسافت را داشته اند. در ابتدا شرکتی با زدن یک تابلوی عظیم در راس یک ساختمان چنین ادعایی داشت بعدها یکی اسپانسر تیم ملی تیر و کمان می شود و دیگری با ایجاد یک فروشگاه در بازار موبایل ادعای مشابهی می کند و این مورد اخیر که واقعا شاهکار است و آن طور که شنیدیم شخصی با ارائه یک کد ۷ رقمی مجهول سعی دارد به همه بقبولاند که تمام یکه تازان بازار موبایل را کنار زده و شخصا ساتیا نادلا را قانع کرده که نمایندگی را به او بدهد. متاسفانه از یکم آپریل هم مدتها می گذرد و ما نمیدانیم که این ادعای خنده دار را چطور هضم کنیم. به هر حال موضوع به اندازه ای طنز است که بنده نتوانستم با نگاه جدی تری به آن بپردازم. البته این اولین باری نیست که شایعات مضحک و ادعاهای خنده دار از آن سمت به گوش ما می رسد. با اینکه حتی گاها تهمت هایی هم به ما نسبت داده شده اما خودمان را از پاسخگویی به این دست مطالب معاف کرده ایم تا با تمرکز هر چه بیشتر به ارائه خدمات به کاربران خود بپردازیم. اما در این زمینه دیگر سکوت را جایز ندانستیم تا خدای نکرده شخصی با این ترفندها که همگی برای فروش بیشتر هستند؛ به دام نیافتد.

در زیر توجه شما را به استعلام صورت گرفته از “مرکز امور اصناف و بازرگانان” جلب می کنم. همانطور که می بینید تنها شرکتی که موفق شده نمایندگی خود را در دبیرخانه هیأت عالی نظارت بر سازمان های کشور به ثبت برساند شرکت پارس سامتل است که آن هم نمایندگی مستقیم نبوده و با واسطه از کشور امارات متحده عربی دریافت گردیده و البته زمان آن هم منقضی شده است. بنابراین در حال حاضر هیچ شخص یا شرکتی حق فعالیت به عنوان نمایندگی مایکروسافت را در کشور ایران ندارد.

comtel

البته ما به همین جا اکتفا نکردیم و از شرکت مایکروسافت صحت این موضوع را پیگیر شدیم. جواب آن ها هم همان بود که انتظارش را داشتیم. آنها گفتند:

ما هیچ نماینده و همکاری در کشور ایران نداریم

طرف گفتگوی ما در مایکروسافت از دیدن چنین ادعایی بسیار متعجب بود و عنوان کرد در صورتیکه شرکت مایکروسافت دسترسی های قضایی لازم را در ایران دارا بود حتما مدعیان چنین گفته ای را تحت تعقیب قانونی قرار می داد.

توجه شما را به تصویر زیر و چت ما با پشتیبانی مایکروسافت جلب می کنم.

chat with microsoft

البته ما به همین هم اکتفا نکردیم و با فروشگاه مایکروسافت در نیویورک تماس گرفتیم و ماجرا را با مسئول فروشگاه تلفنی پیگیری کردیم و جواب آنها باز هم تغییری نکرد.

if we have site , if we have store in iran i will know

اگر ما سایت یا فروشگاهی در ایران داشته باشیم من خواهم فهمید. (بدین معناست که هنوز چنین چیزی وجود ندارد)

همانطور که در فایل صوتی خواهید شنید ایمیلی که برای پشتیبانی از ایران در نظر گرفته شده متعلق به کشور عراق و شماره ای که برای ایران متصور هستند متعلق به کشور لبنان است.

می توانید این مکالمه را از اینجا بشنوید

 

پر واضح است که مخاطبان ویندوزی در ایران علیرغم تصور برخی از سطح سواد و درک بالایی برخوردارند و احتیاجی به توضیحات مفصل در این باره نیست. ارائه خدماتی همچون تعمیرات و تعویض و گارانتی چیزی نیست که ایجاب نمایندگی کند و اگر کسی محصول فروخته شده را تعمیر یا گارانتی کرد پس یعنی می تواند نماینده شرکت مبدا باشد. چنانچه سایت وینفون مدتهاست خدماتی از قبیل فروش، تعمیر، تعویض و پشتیبانی و مشاوره و گارانتی را به کاربران خود ارائه می دهد و هیچ گاه هیچ ادعایی مبنی بر نمایندگی نداشته است.

همانطور که در ابتدای مطلب خدمتتان عرض شد تنها صداقت و شفافیت رمز ماندگاری یک مجموعه است و تاسف برای کسانی که میزان دانایی و شعور مخاطبان خود را دست کم می گیرند. با تشکر از کاربران خوب سایت که ما را در این باره مطلع کردند.

بروزرسانی:

با تحقیق بیشتر متوجه شدیم کدی که ادعا می شود کد نمایندگی مایکروسافت است چیزی جز یک ثبت نام ساده در بخش همکاری های مایکروسافت نیست و هر کس که بخواهد می تواند از این طریق برای خودش یک نمایندگی فرضی بسازد و یک کد دریافت کند. تیم وینفون هم برای روشن شدن ماجرا این عملیات را در عرض چند دقیقه انجام داده و بدون هیچ دردسری کد پایین را دریافت کرد. می توانید از این لینک صحت ماجرا را بررسی کنید.

کد نمایندگی : ۴۷۶۰۹۷۵

نام نماینده : Hamidreza Darvishzadeh

نام ارگان: Winphone

نام سایت نماینده: http://winphone.ir

ما در سایت وینفون بیش از این علاقه ای به پرداختن به این ادعاها نداریم و تنها قصدمان روشن نمودن مسئله برای مخاطبان عزیز سایت بود.

منبع : وینفون
 • دوشنبه 5 اردیبهشت 1395 15:48
 • 80 نظر
 • ميثم تراشيه
 • اخبار
196 پست
ميثم تراشيه
دوستدار فناوري و مقوله ويندوزفون هستم . اميدوارم در كنار هم تجربه لذت بخشي داشته باشيم ... ايميل : meysamtarashieh@winphone.ir
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
Rza
پاسخ دهید دوشنبه 5 اردیبهشت 1395

آقا واقعا دمتون گرم………خیلی حال کردم.بسیار عالی جواب اون آدم کلاش و دروغگو رو دادین.من از امروز تصمیم گرفتم دیگه هیچوقت به اون سایت کذایی با اون مدیر نامحترمش سر نزنم.

  Abo
  پاسخ دهید دوشنبه 5 اردیبهشت 1395

  این پست عالی بود، من خودم قبلا قربانی کلاه برداری اون سایت شدم وقتی که دیدم همچین ادعایی کرده دلم میخواست زمینو گاز بگیرم!
  فروشگاهی که حتی نمیدونه فاکتور چیه! فروشگاهی که جنس فیک رو جای ارجینال میده به مشتری اومده ادعای نمایندگی میکنه!

Rza
پاسخ دهید دوشنبه 5 اردیبهشت 1395

انقدر حال کردم که دلم میخواد بازم بگم دمت گرم……..من که هرچی نظر گذاشتم تو اون پست دروغ، مدیر نالایقش همه ی نظرهامو حذف کرد ولی جواب شما بسیار بجا و صد مرتبه محکمتر از هر تو دهنی بود به مدیر اون سایت دروغگو!

مهدی
پاسخ دهید دوشنبه 5 اردیبهشت 1395

چرا سایتشون رو فیلتر نمیکنن خداوکیلی؟؟ دروغگویی، شایعه پراکنی ، مطالب زرد ، توهین به کاربران و شعور اونها ، اینها همه از کارهای مجرمانه است. 😒

samir1374
پاسخ دهید دوشنبه 5 اردیبهشت 1395

ممنونم از شفاف کردن موضوع. متأسفم برای یکسری از هموطنانمون که همه چیز رو به راحتی باور می کنند و قبول می کنند.

  samir1374
  پاسخ دهید دوشنبه 5 اردیبهشت 1395

  پ.ن: چرا اینقدر مسئول های پشتیبانی مایکروسافت سخت حرف آدم رو می فهمن؟ (اشاره به چت بالا).

   فرشاد بندری
   پاسخ دهید دوشنبه 5 اردیبهشت 1395

   منم دقیقا همینو موندم، انگار طرف رباته، هرچی بهش میگی نمیفهمه، نمیدونم مایکروسافت چجوری اینطور آدما رو استخدام میکنه واقعا هیچی حالیشون نیست، من خودمم چند بار باهاشون از همین راه چت کردم، بخدا سطح دانش من تو مساله ویندوز خیلی بالاتر از طرف بود، چندبار تست کردم همشون همینن، انگار از تو جوب آوردنشون اونجا جواب کاربرا رو بدن

   Apex
   پاسخ دهید دوشنبه 5 اردیبهشت 1395

   چون این بنده خدا که با ساپورت مایکروسافت چت کرده جمله بندیشون از لحاظ گرامری خیلی مشکل داشته.
   البته نیت مهم بوده و نمیخوام زحمت ایشون رو زیر سوال ببرم، فقط خواستم بگم دلیل گیج شدن ساپورت این بوده.

Shayan
پاسخ دهید دوشنبه 5 اردیبهشت 1395

فقط میتونم بگم واقعا نیاز بود !
ممنون بابت تمامی زحماتتون
سایتتون عالی عمل کرده نه تنها تو بخش ویندوز بلکه کلا تو زمینه تکنولوژی جز بهترین سایت هایی که من و بقیه دوستان و آشنایانم تا بحال دیدیم
باز هم ممنون

sadegh
پاسخ دهید دوشنبه 5 اردیبهشت 1395

این ادرس شعبه ماکروسافته تو دنیااااا اسمی از ایران میبینید 😀

https://www.microsoft.com/en-us/worldwide.aspx

mohsen
پاسخ دهید دوشنبه 5 اردیبهشت 1395

واقعا جای تاسفه…

امیر رضا
پاسخ دهید دوشنبه 5 اردیبهشت 1395

سلام،یه سؤال داشتم.
مایکروسافت اعلام کرده کمتر از صد روز تا بروزرسانی به ویندوز ۱۰ بصورت رایگان فرصت هست.
ما اینسایدر ها هم باید تو این مدت دانگرید کنیم و نسخه یونیورسال ویندوز ۱۰ رو بزنیم؟
یعنی بعد از تقریبا صد روز ما دیگه آپدیت و بیلد جدید دریافت نمیکنیم؟؟؟؟
ممنون میشم از دوستان جواب بدن…

Mahmoud Dehghan
پاسخ دهید دوشنبه 5 اردیبهشت 1395

در ظاهر که مایکروسافت فعلا توی ایران نمایندگی نداره و اگر کسی با این روش کذابی میخواسته ذهن کاربران رو به سمت خودش بکشه و بگه که من نمایندگی رو گرفتم باید بگم که توهین به شعور کاربران کرده و به نظر ایشون تفکر و عقل سلیم کابران رو در حد عقل نه چندان سلیم خودش میدونسته
که چنینی تصمیمی رو گرفته

البته زمان ، جواب بهتری به کابران فهیم میده و همه چیر به خوبی روشن میشه

سهیل
پاسخ دهید دوشنبه 5 اردیبهشت 1395

حقیقتا هر کس ک کمی مقالات ifixit رو خونده برای تعمیرات و یا قالب با لایسنس کپی (قالب جدیدشون) ی سایتو راه اندازی کرده ک دلیل بر نماینده،بودن نیست

مشکل اینجاست ک اینها ی کانسپت از یکی از کاربران رو توی سایت گذاشتن و ی سایت خارجی هم منترش کرد و منبع خبرشو سایت اینها رو زد

فکنم کد نمایندگیشون شماره پست اون سایته اس

Mahmoud A
پاسخ دهید دوشنبه 5 اردیبهشت 1395

میثم جان کارت مثل همیشه عالی بود واقعا خوشحال شدم که به مخاطبتون بها دادین و این دروغ رو رسوا کردید .نمیدونم واقعا این مردک خجالت نمیکشه؟
به هرحال ممنون

  MHT
  پاسخ دهید دوشنبه 5 اردیبهشت 1395

  حالا این سایته چی هست؟؟!
  😃

kian
پاسخ دهید دوشنبه 5 اردیبهشت 1395

بهتر بود از کلمه microsoft authorized reseller استفاده می کردید تا طرف گیج نمیشد
چون کسایی که نماینده ی مایکروسافت هستند بهشون یا اینو می گن یا می گن partner

در کل دستتون درد نکنه که مردم رو از سردرگمی نجات دادید

shahin.n
پاسخ دهید دوشنبه 5 اردیبهشت 1395

سپاس از تیم همیشه فعال وینفون (تیمی شریف)
با این حرکت انسانی از فریب خوردن هموطنان عزیزمان جلوگیری کردید
اونم به قوی ترین شکل ممکن. بی نهایت سپاس
.
.
باشد تا رستگار شوند

حمید
پاسخ دهید دوشنبه 5 اردیبهشت 1395

نمانیدگی که نداره ولی شما میشه بگید تلفن هارو کجا تعمیر میکنید ؟

گردشی
پاسخ دهید دوشنبه 5 اردیبهشت 1395

مهندس جان من تو سایت مایکروسافت اون کد چک کردم آدرس سایتشون تورو ولی کشور برا امارت بود ولی شماره تلفن مال ایران

amiragha
پاسخ دهید دوشنبه 5 اردیبهشت 1395

دستمریزاد

Mahmoud A
پاسخ دهید دوشنبه 5 اردیبهشت 1395

دوباره اون مطلب رو بازنگری کردن و لینک رو هم قرار دادن که مطمئنا لینک ماکروسافت هست.شرکت فوق هم ظاهرا اقدام به تاسیسش کردن ولی با نام عامل فروش توی امارات متحده ی عربی نه نمایندگی محصولات تو ی ایران. از اونجایی که ادعای ایشون گرفتن نمایندگی توی ایران هست ادعاشون کذبه ولی اون شرکت توی دبی تاسیس شده و از اون نظر مشکل نداره😐😐 یعنی یه جورایی هم دروغ میگه هم راست میگه😂😂😂

  ميثم تراشيه
  پاسخ دهید دوشنبه 5 اردیبهشت 1395

  مطلب آپدیت شد. لطفا مجددا مطالعه فرمایید

   Mahmoud A
   پاسخ دهید دوشنبه 5 اردیبهشت 1395

   باز هم مثل همیشه عالی.و ممنون بابت بروز رسانی مجدد.
   جناب تراشیه یه مدته دیگه مطالب طنز قرار نمیدین توی وبلاگ وینفون؟داستان هاتون خیلی جالب بود منتظر نشر چند تای دیگه اش هستیم.
   موفق باشین

هیوا
پاسخ دهید دوشنبه 5 اردیبهشت 1395

شما ایران رو چک کردید ، ایشون به ادرس دبی نمایندگی زده و از این حیث گوشی و خدمات رو از اونجا وارد می کنه و احتمالا گارانتی اصلی
باشه ،
به نظرم این کار هم زیاد بد نیست محصولات از مایکرسافت گرفته میشه و وارد میشه

  ميثم تراشيه
  پاسخ دهید دوشنبه 5 اردیبهشت 1395

  مطلب آپدیت شد. لطفا مجدد مطالعه کنید

  هیوا
  پاسخ دهید دوشنبه 5 اردیبهشت 1395

  ببخشید اپدیت رو ندیدم ،
  کامل روشن شد که ایشون دروغ می گن و این کار فقط برای فروش بیشتر محصولات سایت خودشه !
  با اون قیمت های فضاییش و اینم این وضع

HOIIIIN
پاسخ دهید دوشنبه 5 اردیبهشت 1395

عالی بود مثل همیشه عالی.
مردک جرات نداشت یه شفافسازی کنه، هی میگه با این همه بد دهنی نمیشه مدارک رو کرد
یه متن میذارم شاد بشین 😂😁
نماینده مایکروسافت به ایران آمد!!!
و نماینده مایکروسافت کسی نیست جز؟؟؟؟ حدس بزنید!!!
ساری تک!

ازین به بعد به ابراهیم محاجری میگیم مرد شاد ایران 😂

Abolfazl-Sadat
پاسخ دهید دوشنبه 5 اردیبهشت 1395

اونطوری که من فکر میکنم سایت همسایه چشم دیدن سایت وینفون رو نداره
که دست به هر کاری میزنه که سایتش پا برجا بمونه و نمیشه ولی هر دفعه بدتر از قبل میشه
تاسیس سایتشون زودتر از وینفون بود ولی به خاطر کم کاری، نظم ، فرهنگ و سیاست سایتشون الان به این روز افتادن و توان رقابت سایت به خوبی وینفون رو ندارن و هر چی زودتر کنار بکشن به نفع خودشونو، که به مرور زمان همین میشه
البته سایت وینفون ابتکار و خلاقیت زیادی تو سال ۹۴ داشت و امیدوارم همین روند ادامه داشته باشه و علت موفقیت وینفون همین ایناست که سایت همسایه نداشته و به خودش زحمت نداده
جای تشکر داره از مدیر و عوامل زحمتکش سایت وینفون

شادان غمگسار
پاسخ دهید دوشنبه 5 اردیبهشت 1395

واقعن دروغ تا کجا آخه؟
قاطی کردم وقتی سر صبح ادعاشونو دیدم
الانم ک دیگه کلن زدن ب سیم آخر و این کامنتو گذاشتم ک عمرا تایید نکنن:
http://uupload.ir/files/y6u7_capture02.jpg

همه شدن دزد و کلاه بردار
ملت یکم ساده هستن ولی نباید تا این حد ازشون سو استفاده بشه

mohsen mottaghi
پاسخ دهید دوشنبه 5 اردیبهشت 1395

عالی بود❤❤❤❤
اصلا ترکوندین
نابودشون کردین
ادم با بصیرت به شما ها میگن
هزار تا لایک

محسن
پاسخ دهید دوشنبه 5 اردیبهشت 1395

بابا نکنید این کارو.اگه این خپل ناراحت بشه بره ما به کی بخندیم؟خیلیییییییی باحاله بخدا.مثل فیلم مارتیان که بهش جایزه بهترین فیلم طنز رو دادن به سایت اینم باید جایزه بهترین سایت طنز رو بدن.😂

محمد
پاسخ دهید دوشنبه 5 اردیبهشت 1395

من از روز اول این سایت که اقای درویشی قرار بود اموزش برنامه نویسی رو به بچه های انجمن وینوزسنتر بده باهاش بودم اما خب درمورد اموزش بدقولی کرد و یه جورایی انگار فقط یه طعمه بود برا جذب کاربر اما از این موضوع بگذریم بعدش خیلی حرفه ای تر عمل کردن سایت بروزتر و جذابتر و ب دور از موارد حاشیه ای بود که این خیلی مهمه
امیدوارم این شروع یه بازی خاله زنکی نباشه و همینجا تموم بشه

  رضا درویش زاده
  پاسخ دهید دوشنبه 5 اردیبهشت 1395

  عزیز جریان از این قرار بود که بنده در وینفون آموزشهایی منتشر کرده بودم که به درخواست یکی از مدیران سابق انجمن، آموزشها رو در انجمن هم قرار میدادم اما به دلایلی که مفصله این آموزشها قطع شد و ادامه پیدا نکرد. بعد از اون هم منتظر اومدن ویندوز ۱۰ بودیم تا آموزش های برنامه نویسی یونیورسال رو ارائه بدیم که از همین هفته قسمت اول منتشر میشه و به امید خدا قطع نمیشه.
  ما تا الان هم هیچ کاری به این ادعاها و گاها تهمت هاشون نداشتیم اما الان مجبور بودیم پاسخگو باشیم. و مطمئن باشید از این به بعد هم ادامه نخواهیم داد. نگران نباشید

   محمد مهدی
   پاسخ دهید دوشنبه 5 اردیبهشت 1395

   سلام اآقای درویش زاده
   ببخشید اینجا میپرسم
   من اینسایدرم و میخوام آخرین آپدیت رد استون رو بگیرم، چکار باید بکنم؟

saeed
پاسخ دهید دوشنبه 5 اردیبهشت 1395

اقا دمتون گرم . واقعا لازم بود این شفاف سازی

ملت رو سرکار میذارن واسه فروش بیشترشون، واسه توجیهشون میگن اینجا ایرانه ، مگه بقیه گفتن نمایندگی داریم کسی مدرک خواست ازشون!!
دروغ اخه در این حد! من جای اونا بودم در سایتمو میبستم خخخ

واقعا کلاس کاری شما ی سر و گردن ازونا بالاتره
ممنون از سایت خوبتون

صادق
پاسخ دهید دوشنبه 5 اردیبهشت 1395

بچه ها….
.
مهاجری رو لب مرز گرفتن…!!

poorya_1
پاسخ دهید دوشنبه 5 اردیبهشت 1395

واقعه دستون درد نکنه
حساب این دروغ گو ها دادید کف دستشان
واقعه ممنون
راستی آموزش برنامه نویسی تو سایت منتشر می شه ؟
اگه می شه کلا #c اموزش بدین
اگه لطف کنین وارد گروه هم بشین چه بهتر
موفق باشید

faceless void
پاسخ دهید دوشنبه 5 اردیبهشت 1395

یه چیزی که هست اینه که خوب شد مایکروسافت و اپل و و و و ایران نیستن و دست بعضیا نیستن وگرنه هر روز جنگ و خون ریزی میشد !
فقط تعجب من اینه رو چه حسابی به خودشون میگن وبسایت جهانی به اینجا میگن وبلاگ ! ! !
.
.
داداش خسته نباشی منم جان دلینجرم بانک میزنم . هه هه هه

  اشکان
  پاسخ دهید سه شنبه 6 اردیبهشت 1395

  خوب گفتی.
  وبسایت جهانیشون رتبه ۶۳ هزار جهان و ۱۲۸۰ ایران رو داره.
  بعد این وبلاگ که برای محبوب شدن از اسم اون وبسایت جهانی استفاه میکنه، رتبه ۱۹ هزار جهان و ۳۷۴ ایران ور داره.

  چرا برای محبوبیت وبلاگتون 😉 از نمایندگی جهانی مایکروسافت سوء استفاده میکنین؟ 😀

معین اکبری
پاسخ دهید دوشنبه 5 اردیبهشت 1395

موندم چی بگم …
یه دوره ای به عنوان گرافیست و نویسنده ویندوز سنتر بودم اما به دلایلی مجبور شدم بیام بیرون … از این بابت حس خوبی نداشتم اما الان با دیدن این اخبار خوشحالم که تو جمع ویندوزسنتر نیستم …

  محمدرضا
  پاسخ دهید دوشنبه 5 اردیبهشت 1395

  سلام معین جان،عشق سورن.
  گیم تو دانلود و الیت مدز یادته.

  هنوز هستی؟؟؟

   معین اکبری
   پاسخ دهید دوشنبه 5 اردیبهشت 1395

   سلام عزیز خوب منو میشناسیا خخخخخ 😀
   گیم تو دانلود که فعالیتی ندارم ٬ الیت مدز هم فعلا درحال تعمیر هست یک ماه دیگه اوکی میشه با کلی سورپرایز ! ♥

شادان غمگسار
پاسخ دهید دوشنبه 5 اردیبهشت 1395

طرف حالش بده 😐
میگه امروز یکشنبست و کل ساپورت مایکروسافت تعطیله 😐
امروز دوشنبست… یکی بهش تقویم بده -_-

  Mahmoud A
  پاسخ دهید دوشنبه 5 اردیبهشت 1395

  حالش بد نیست دور از جون مردم رو احمق فرض کرده که میخواد با اراجیف و مزخرفات ذهن بقیه رو پر کنه

  RezA03
  پاسخ دهید سه شنبه 6 اردیبهشت 1395

  شادان غمگسار: حالش بد نیس عزیز،آمریکا یه روز از ما عقب تره واسه همونه 🙂

حمیدرضا عبدی
پاسخ دهید دوشنبه 5 اردیبهشت 1395

با سلام به تمامی کاربران عزیز
در رابطه با ادعای اخیر درباره ی صوت قرار گرفته در وبسایت باید عرض کنم که اولا امروز یکشنبه نیست و دوشنبه است
دوما اگر یک شنبه هم باشه برای کسی که ادعای داشتن نمایندگی از مایکروسافت رو داره حتما باید با بخش پشتیبانی فروشگاه مایکروسافت ارتباط داشته باشه و حداقل یک بار این صفحه رو دیده باشه، و اگر سواد انگلیسی در حد interchange 1 هم داشته باشه باید بدونه این جمله ( Support is available 24 hours a day, 7 days a week ) که در صفحه پشتبانی فروشگاه است (در میانه صفحه) به معنی این است که روز تعطیل در بخش پشتیبانی وجود نداره و حتما اگر در حد interchange 2 سواد داشته باشه، حتما با اصطلاح ۲۴/۷ آشنایی خواهد داشت که از رایج ترین اصطلاحات زبان انگلیسی و پر کاربرد در فروشگاه ها است.
سوم اینکه در صفحه پشتیبانی شماره های پشتیبانی وجود دارند و شما می تونید با هر یک از آن ها که خواستید تماس بگیرید و از ربات بودن شخص پاسخ دهنده اطمینان حاصل کنید، بنده تا اونجایی که یادم میاد این بزرگواری که با متانت با بنده صحبت کرد یک انسان وارسته بود. و اگر خواستید به فروشگاه شعبه نیویورک متصل شید از پشتیبانی این درخواست رو بکنید شمارو به ایشان حتما وصل خواهد کرد.
موفق و شاد و پیروز باشید
🙂
یکم فکر کن، زیبا فکر کن، درست فکر کن

لینک آدرس پشتیبانی فروشگاه مایکروسافت : http://www.microsoftstore.com/store/msusa/en_US/DisplayHelpContactUsPage/

دیگر بحثی نخواهد شد بازم هم ممنون از اندیشه ی زیباتون

  Shayan
  پاسخ دهید دوشنبه 5 اردیبهشت 1395

  واقعا خسته نباشید اقای عبدی دقیقا منم خاستم همینارو ذکر کنم
  آقا این بحثو تموم نکنین یکم بشون بخندیم ما همه حمایتتون میکنیم 😀

   حمیدرضا عبدی
   پاسخ دهید دوشنبه 5 اردیبهشت 1395

   ممنون شایان جان
   این مطلب تنها برای شفاف سازی ایجاد شد و ما هیچ قصد دیگری نداشتیم ما به عنوان اولین سایت (به لطف شما کاربران عزیز) هر شایعه ای که بخواد به جمع ویندوزی های ایران چه از نظر مالی و چه شخصیتی خدشه ای وارد کنه ما وظیفه خودمون می دونیم که واکنش نشون بدیم و هیچ منفعت شخصی هم برای سایت خودتون یعنی وینفون جز هزینه ی تماس و صرف زمان نداشت، الا ایهال این موضوع تمام شد و از طرف وینفون ادامه پیدا نخواهد کرد.
   موفق باشی شایان عزیز 🙂

  Mahmoud A
  پاسخ دهید دوشنبه 5 اردیبهشت 1395

  حمیدرضا جان کارتون عالیه حرف ندارید✌🏼
  مشکل اینجاست که ایشون مردم رو ساده گیر اوردن و قصد فریب و کلاه برداری دارن
  یکبار همین اقای نامحترم محاجری دقیقا توی یک پست که دررابطه با افتتاح دوباره ی انجمن شون بود صراحتا اعلام کرد که اقای درویش زاده موقع تاسیس این سایت نویسنده ها رو از ویندوزسنتر بلند کردن😐 من اعتراض کردم که این طرز بیان صحیح نیست و یک سری واقعیت هایی که از موقعی که ایشون ویندوزسنتر رو خرید بیان کردم همش واقعیت بود ولی به مزاجشون خوش نیومد و کامنتم و اکانتم توی سایت رو پاک کردن از اون به بعد هم من دیگه عضو سایت احمقانه شون نشدم
  درباره ی.این صدایی هم که قرار داده شده کاملا مشخص بود که با یک خارجی صحبت میشد نه یک رباط از اونجایی که دوبار متوجه سوالتون نشد😐
  نمیدونم واقعا نمیخوام از رو برن؟تا کی فریب کاری و دوز و کلک بازی

   حمیدرضا عبدی
   پاسخ دهید دوشنبه 5 اردیبهشت 1395

   لطف داری محمود جان
   بهتره دیگه ادامه ندیم این بحثو 😉
   اما در رابطه با توهینی که بارها به دوست بسیار خوب و برادر عزیزم آقا رضا درویش زاده کردند باید بگم که این بحث به قدری غیر حرفه ای و مضحک هست که تیم وینفون جز سکوت کاری نمیتونه بکنه با کمی پوز خند، به هر حال فعالیت ما حرفه ای هست و وارد این بازی های کودکانه نخواهیم شد.
   ممنون از لطف و وقتی که برای نوشتن کامنت گذاشتی
   موفق باشی بزرگوار 🙂

  Shayan
  پاسخ دهید دوشنبه 5 اردیبهشت 1395

  آقا منم یه نمایندگی زدم یه جا بهتر !!! ناموسا ببینین کجا نمایندگی زدم :))
  فعلا یه ۱۵۲۰ دست دوم دارم بعدا ایشالا بازم گسترش میدم 😀

   Shayan
   پاسخ دهید دوشنبه 5 اردیبهشت 1395

   کد نمایندگی رو یادم رفت : ۴۷۶۱۰۷۸ 😀

  HOIIIIN
  پاسخ دهید دوشنبه 5 اردیبهشت 1395

  احسنت آقای عبدی. پودرش کردی
  یعنی عاشق ادبیات بچه های وینفونم. در عین باادب بودن هرچی فحشه بهشون دادن :)))
  یچی دیگم میخواستم بگم یادم رفت
  بفرمایین بامیه 😀

   حمیدرضا عبدی
   پاسخ دهید دوشنبه 5 اردیبهشت 1395

   لطف داری عزیز اما بنده اصلا قصد پودر کردن کسی رو نداشتم
   در رابطه با ادبیات بچه های وینفون هم باید بگم که شان کاربرای ما بیش از اینه که بخواد با الفاظ بد در بخش کامنتا مواجه بشند حتی اگر اون کامنت با نظرشون موافق باشه
   ما ادب رو از کاربرای خوبمون یاد گرفیتم 🙂
   موفق باشی

    HOIIIIN
    پاسخ دهید سه شنبه 6 اردیبهشت 1395

    بفرما 😀 نگفتم !!؟ عاشق همین ادبیاتتونم

M.N
پاسخ دهید دوشنبه 5 اردیبهشت 1395

دلیل گیج شدن این یارو النور گرامر پر از اشتباه شخص چت کنندست
تو جمله ی سوالی چند بار جای فعل و فاعل رو عوض نکرده، physically رو اشتباهاً نوشته phisically
فعل مربوط به شخص سوم رو هم اس نذاشته و به اشتباه از فعل گذشته استفاده کرده
یه جا هم که سوال رو کلاً اشتباه پرسید، از طرف پرسیده که شما نماینده مایکروسافت تو ایران هستید یا نه؟! که مشخصاً طرف تو ایران نیست!!!

farhad delavar
پاسخ دهید دوشنبه 5 اردیبهشت 1395

اگه پ.و.ل داشتم خودم نمایندگی ماکروسافت رو میگرفتم تو ایران.
ولی حیف…

saeed
پاسخ دهید دوشنبه 5 اردیبهشت 1395

فهمیدم قضیه چیه ، میگن دوبی

فروشگاهشون مثه هر فروشگاه های دیگه گوشی ها و .. رو از دوبی میگیرن
مثلا از فروشگاه اکسیوم
حالا اون فروشگاه دوبی ک اینا ازشون جنس میگیرن میخواد نمایندگی بگیره ، ایناهم برای فریب و اینکه بگن ما می خوایم بگیریم ادرس رو زدن دوبی… اون کد هم ک هرکسی میتونه بگیره

Mostafa2R
پاسخ دهید دوشنبه 5 اردیبهشت 1395

راستش دیروز وقتی تیتر خبرو دیدم خوشحال شدم.
صبح که خبرو خوندم متاسف😥
به چه قیمتی 😥😥😥

جمشید مشایخی
پاسخ دهید دوشنبه 5 اردیبهشت 1395

سلام؛
لطفاً پیگیری کنید دم و دستگاه اون وب سایت بی سواد پلمب بشه و وب سایتشون هم برچیده بشه.
هم وجهه مایکروسافت و محصولاتش رو تو ایران خراب می کنن، هم به کاربرای ایرانی خسارت وارد می کنن…

m.n0uri
پاسخ دهید دوشنبه 5 اردیبهشت 1395

مدیر سایت هم هنوزم با این همه مدرک که نشون میده ادعاش دزوغ بوده باز داره رو حرفش اصرار میکنه از رو نمیره هر چی بهش میگم

Mahmoud Dehghan
پاسخ دهید دوشنبه 5 اردیبهشت 1395

واقعا برای اون سایت و مدیرش متاسفم که کابرها رو احمق فرض میکرده و با جعل عنوان میخواسته اعتماد کاربرا رو جلب کنه

رفتاری مشابه فروشندگان نابلد بازار موبایل انجام داد

کارش درست نبود که از این طریق جلب اعتماد میخواست بکنه

انشالله که قصدش این نبوده که بخواد فریب کاری بکنه

سعید
پاسخ دهید دوشنبه 5 اردیبهشت 1395

تو اون سایت یه نفر با پروفایل امیر اس همون دوستی که ویدیو کانسپت هارو میسازه گاهی میومد و کامنت میذاشت.پس فکر کنم اون پروفایل هم ساخته خودشون بود برای جذب بیننده

جمشید مشایخی
پاسخ دهید دوشنبه 5 اردیبهشت 1395

من هم واسه کبابی سر کوچمون نمایندگی مایکروسافت گرفتم.
کد نمایندگی: ۴۷۶۱۱۶۷
فقط چون ایران تو لیست کشورهای مایکروسافت نبود، مجبور شدیم امارات رو برای نقل و انتقال گوشت گوسفندها و گاوها انتخاب کنیم. البتّه خود مایکروسافت روی کیفیت کباب های ما نظارت داره. باز هم تأکید می کنم به جز کبابی سر کوچمون، هیچ نمایندگی دیگه ای تو ایران وجود نداره.
تو قسمت آی دی لینک زیر می تونید کد نمایندگی رو استعلام کنید.
https://partners.microsoft.com/partnerprogram/OrganizationSearch.aspx

ایمان
پاسخ دهید دوشنبه 5 اردیبهشت 1395

شیطتونه میگه ها یه ذره وقت بزارم با دوستام، یه حفره پیداکنم سایتشونو به فنا بدیم بره!
مرتیکه کلاه بردار

ali
پاسخ دهید سه شنبه 6 اردیبهشت 1395

من قبلا نویسنده این سایته که میگین بودم. واقعا ممنونم ازین خبر . وااقعا سایت غیر قابل تحملی دارن.اخبار بچه گانه و زرد

hrj
پاسخ دهید سه شنبه 6 اردیبهشت 1395

واقعا برا خوذش فیلمیه هرچی به ضررش میشرو پاک میکنه
چقدر یه ادم میتونه دروغ بگه

http://jariteh.ir/upload/uploads/1461680951.png
http://jariteh.ir/upload/uploads/1461646193.png

http://jariteh.ir/upload/uploads/1461690698.png
استاد پاک کردن فقط

roozbehmd
پاسخ دهید سه شنبه 6 اردیبهشت 1395

دمتون گرم!!

mjf1367
پاسخ دهید سه شنبه 6 اردیبهشت 1395

تا جایی که من میدونم شرکت هایی مثل ماکروسافت در زمینه دادن نمایندگی بسیار سخت گیر هستند اولا باید جا و مکان مشخص داشته باشی بعدم نماینده میفرستن تا از جایی که داری بازدید کنه که ببینه مناسبه یا نه بعدم بررسی میکنن که ببینن اصا این کاره هستی و میتونی نمایندگی رو اداره کنی یا نه با نوشتن یه آدرسو و آدرس سایت هر کی گفت نمایندس بدونید داره دروغ میگه

ArashQ
پاسخ دهید سه شنبه 6 اردیبهشت 1395

اگر این بابا نمایندگی ماکروسافت توو ایرانه منم بیل گیتس هستم

keyvan
پاسخ دهید سه شنبه 6 اردیبهشت 1395

با عرض سلام خدمت وینفونی های عزیز
بنده در سایت امدعی نمایندگی هم نظری ارسال کردم ولی تایید نشد و خب، اون نظریات رو در اینجا قرار می دم که حداقل افرادی که میان، ببینن تا به شدت این دروغ پی ببرن.
بنده اینجا هم به صورت میهمان نظر دادم و این اولین نظرم تو این سایت و حتی سایت همسایه بود.
اونجا هم ذکر کرده بودم که بنده هر دو سایت رو مورد بازدید قرار می دادم ولی متاسفانه با مرور زمان به طور کاملا دقیقی دیدم که سایت ویندوز سنتر در پخش دروغ ها و شایعات فعالیت شدیدی داشته و متاسفانه سایت همیشه حاشیه داری هست.
به هر حال ،نیازی به توضیح اضافی نیست و فقط دلیل هام رو می گم که اونا تایید نکردن، چون دروغشون رو به طور کامل برملا می کرد، انشا الله اینجا تایید بشه تا کاربران عزیز بتونن اصل قضیه رو به راحتی تشخیص بدن.

خب، چندین مورد هست که ایشون دقت نکردن که بنده کتذکر شده بودم
۱- اگر ایشون در شرف ثبت نهایی هستن و هنوز به قول خودشون (تو کامنت ها) در مراحل اولیه هستن، قبل از قطعی شدن و رسمی شدن اصل قضیه، حق ارسال همچین مطلبی رو نداشتن ،چرا که پروسه دریافت نمایندگی بسیار طولانی تر و نیازمند ضمانت های شدید و قوی هست.
۲- نمایندگی رسمی دبی به آدرس زیر قرار داره:
https://www.microsoft.com/en-us/mtc/locations/dubai.aspx
یعنی، ایشون حتی اگر مثلا نمایندگی گرفتن، فقط می تونن نمایندگی فروش از نمایندگی دبی گرفته باشن، نه از خود مایکروسافت، چون به دبی نماینگی داده شده
۳- ثبت شرکت در هر کشوری به راحی قابل انجام هست، بنده هم در شرف ثبت شکت در فرانسه هستمف اما برای انجام هر گونه فعالیت اقتصادی ،مخصوصا برای ایرانی ها، نیازمند طی پروسه طولانی هست، فرقی نداره با کدوم شرکت بخواد همکاری کنه و به این راحتی ها امکان پذیر نیست و نیازمند دفتر و بند و بساط و دنگ و فنگی هست که اصلا به این راحتی ها دست هر بچه ای نمی دن
۴- حتی با فرض اینکه تو دبی به ایشون مثلا نمایندگی دادن، ایشون هم مثلا از نمایندگیش خدمات به ایران ارائه می کنه، خب، پس ایون نمی تونه ادعا کنه تنها مایندگی رسمی ایران هستیم، چرا که اصلا در ایران ثبت نشدن و در صورت رفع تحریم های آمریکا و محیا شدن مسیر ورود شرکت های آمریکایی به ایرانف هر کسی که توانایی نمایندگی آوردن داره، می تونه برای ایران به انحصار نمایندگی بیاره و حتی اگر دروغ ایشون مثلا واقعیته، باز ایشون نمایدگی رسمی ایران نمی تونن باشن و فقط نمایندگی ارائه خدمات دبی در ایران می تونن باشن!!!!
۵- با توجه به شماره ۴، بهتره این رو هم بگم که با این فرض، مثلا هر کسی می تونه توی هر کشور ثالثی همچین نمایندگی ثبت کنه و خدمات اون کشور رو تو ایران بده که باز نمایندگی رسمی نمی شه و ایشون خیلی خواستن زرنگ بازی در بیارن، در صورتی که ایران اصلا تو لیست پشتیبانی نیست و حتی اگر شرکتی واقعا خدماتی بده، خدمات کشور ثالث می شه که هر کسی می تونه (از ترکیه، فرانسه، آذربایجان، امارات، روسیه و …، به راحتی می شه خدمات وارد که اون هم نیازمند هزینهف زمان و عرضه و بند و بساط هست که ایشون هیچکدوم رو ندارن، الا دروغ و ریا)
۶- اول بنده خبر رو خوندم تو سایتشون، خوشحال شدم، از اینکه چه خوب که یک ایرانی بتونه همچین کاری کنه، چرا که منافعش به خودمون می خوره، چی از این بهتر، اما با توجه به نوشته های ضد و نقیض ،کمی تو این مسئله شک کردم. یعنی این مسئله که اول برا من در حد یک ادعا بود، با توجه به مطالب ضد و نقیض ایشون (ثل قاطی کردن یکشنبه و دوشنبه، مثلا در مراحل اولیه ثبت هستیم، ارائه کد دروغ و ادله هایی که آوردم)، از ادعا تبدیل به ادعای کذب شد و با کمی فکر تو نوشته های ضعیف ایشون و دلایل غلطشون، به راحتی به کذب نه و ادعای تاسف بر انگیز و کلاه بردارانه ایشون پی برد

به هر حال ،امیدوارم که روزی این تخسل و ادعا برای آدمی که لایقش هست به واقعیت تبدیل بشه و ازخدماتش همه بهره ببرن، اما می دونم، اون روز این روز نیست و اون آدم این آدم نخواهد بود.

ضمنا یک مورد رو هم در مورد بخش پشتیبانی رایگان ایشون بگم که
۱- ضمانتی که می دن، برای یک کشور نیست و بین المللی می شه (البته نمونه های کشوری رو هم داریم)، اما برای ارائه خدمات، لزومی نداره که حتما از اون فروشگاه خرید کرده باشید!
۲- خدمات پشتیبانی فقط نرم افزاری و نصب رام و آپدیت و … نیست، خدمات سخت افزاری و … هم هست و البته، نمایندگی ها د چند بخش فعالیت می کنن که اصلا ایشون شفاف توضیح نداده بودن و فکر کردن با دوتا دروغ و چند تا شماره تلفن و کد، می تونن سر ملت رو شیره بمالن

بهتر بود ایشون بگن، نمایندگی خود ساخته ساری تک به خریداران فروشگاه ساری تک، خدمات نرم افزاری رایگان می ده، نه که به دروغ بگن نماینگی رسمی هستیم و ….

موفق و سربلند باشید

mostafa panahi
پاسخ دهید سه شنبه 6 اردیبهشت 1395

سلام .خیلی جالب بود تازه من کامنت و عکس کد نمایندگی رو تو پستشون گذاشتم پاکش کردن . اگه درست میگن و کلکی تو کارشون نیست چرا پاک کردن . واقعا کارتون عالی بود . بهترین سایت اخبار وینفون در حال حاضر بدون شایعه و مطالب دروغ😊 سایت وینفون هستش

m.n0uri
پاسخ دهید سه شنبه 6 اردیبهشت 1395

آقا نظراتی که به نفعش نیس تو حذف میکنه….. ایشون اینقد اطلاعاتشون کمه که حتی نمیدون نمایندگی چیه وظایف نمایندگی چیا هستش …….. من از مدیر محترم میخوام که این پستو چندین روز تتیرذ اول قرار بده که همه ویندوزیا از این مسله آگاه شن و نرن تو دام این آقا

m.n0uri
پاسخ دهید سه شنبه 6 اردیبهشت 1395

البته به نظر من اسم سایتم میگفتیم بهتر بود

کاوه
پاسخ دهید سه شنبه 6 اردیبهشت 1395

با سلام و احترام.
انقدر نیاز نیست یک موضوعی رو انقدر کش بدید. به پلیس فتا شکایت ارجاع شد.
شما هم میتونید این کار رو به راحتی انجام بدید تا بعضی افراد سودجو دست به این کارها نزنند.
با تشکر از اطلاع رسانی شما و پیگیری شما.
کاوه

کاوه
پاسخ دهید سه شنبه 6 اردیبهشت 1395

این هم لینک عکسش.
شما هم حتما این کار رو انجام بدید
http://uupload.ir/files/p28j_untitled.png

مازيار
پاسخ دهید سه شنبه 6 اردیبهشت 1395

واقعاً جای تاسف داره، ویندوزسنتر انجمن خیلی خوبی بود، با تغییر مسول سایت همه چیز خراب شد، و هر روز هم داره خرابتر میشه

  فرشید
  پاسخ دهید پنجشنبه 8 اردیبهشت 1395

  من هم واقعا متاسفم واسه ی این سایت و انجمن.از زمان ویندوزفون ۸ با انجمن ویندوزفون سنتر بودم وحتی یادمه انجمن وینفون سنتر و سایت وینفون هر دو مال یک نفر بود اما مشکلاتی گویا بین بچه ها پیش اومد که باعث شد تمام زحمات بچه ها هدر بره…از موقعی که گوشی آیفون خریدم زیاد به انجمن سر نمیزدم اما خب اخبار ویندوز رو از سایت وینفون و ویندوز سنتر دنبال میکردم….حیف زحماتی که بچه ها کشیدن توی اون انجمن….هیییی

MAHDY
پاسخ دهید سه شنبه 13 اردیبهشت 1395

تیم وینفون دمت گرم خیلی کارتون عالیه

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,