astoria2store

ماه گذشته، خبر های بسیاری را در خصوص پروژه آستوریا شنیدیم و حتی شاهد انتشار برخی از ابزار های این پروژه بودیم که کاربران به واسطه آن ها می توانستند نرم افزار های اندروید را بر روی ویندوز 10 موبایل نصب و اجرا کنند. نرم افزار ها اجرای خوب و روانی داشتند اما برخی دیگر به واسطه استفاده از سرویس های گوگل، عملکرد مناسبی نداشتند. اما اصل پروژه آستوریا چیز دیگریست و به معنای نصب مستقیم نرم افزار ها نیست.

پروژه آستوریا نام پل ارتباطی مایکروسافت جهت آوردن نرم افزار های اندروید به پلتفرم ویندوز است. البته نه به آن شکلی که در ماه گذشته دیدیم. فرآیندی که در ماه گذشته کاربران برای نصب نرم افزار های اندرویدی طی می کردند بسیار ساده بود و تنها نرم افزار نصب می شد و تغییر دیگری بر روی آن ها اعمال نمی شد و به نوعی نقض قوانین کپی رایت به حساب می آمد. مایکروسافت می خواهد که توسعه دهندگان به واسطه پل ارتباطی که برای آنان ایجاد کرده، نرم افزار های خود را برای ویندوز پورت کنند. پورت کردن نرم افزار شرایطی دارد.

اولین چیزی که کاربران هنگام نصب نرم افزار های اندروید بر روی ویندوز 10 موبایل متوجه شدند این بود که رابط کاربری و عناصر این نرم افزار ها اصلا با محیط و رابط کاربری ویندوز 10 و طراحی فِلَت آن همخوانی نداشت. از طرفی دیگر در این نرم افزار ها از API ها و سرویس های گوگل استفاده شده بود که پلتفرم مایکروسافت اجازه دسترسی به آنان را نمی داد. این همان چیزیست که به واسطه پروژه آستوریا رفع می شود و توسعه دهندگان کافیست که تنها چند تغییر کوچک بر روی نرم افزار های خود اعمال کنند تا با ویندوز 10 موبایل همخوانی داشته باشند. مایکروسافت در کنفرانس بیلد 2015 اعلام کرد که نرم افزار های پورت شده به وسیله پروژه آستوریا، در استور ویندوز قرار می گیرند و کاربران به راحتی می توانند آن ها را دریافت کنند.

حال به نظر می رسد که مایکروسافت فرآیند قرار دادن نرم افزار های پورت شده اندروید بر روی استور ویندوز را آغاز کرده است. در نیمه های ماه اوت، مایکروسافت اعلام کرد به کمک چندین توسعه دهنده که در حال آزمایش پروژه آستوریا هستند، تعدادی از نرم افزار ها را می خواهد بر روی استور ویندوز قرار دهد و این پل ارتباطی را آزمایش کند. در تاریخ 14 ماه اوت، یکی از کارمندان مایکروسافت این چنین گفت:

AoW

آیا نرم افزار شما برای قرار گرفتن در استور ویندوز آماده است؟ ما به همراه بخش Dev Center ویندوز و استور در حال کار بر روی این موضوع هستیم. ما به دنبال چند همکار هستیم تا فرآیند قرار دادن نرم افزار های پورت شده اندروید بر روی استور ویندوز را به کمک آن ها آزمایش کنیم. اگر شما مایل به همکاری هستید، به ما ایمیل دهید.

حال که چند هفته ای از این موضوع می گذرد، به نظر می رسد که مایکروسافت فرآیند قرار دادن تعدادی از نرم افزار های پورت شده اندروید بر روی استور ویندوز را آغاز کرده است. چند وقت پیش، هنگامی که یکی از توسعه دهندگان از مایکروسافت پرسید که چه زمانی آن ها می توانند نرم افزار های خود را بر روی استور ویندوز قرار دهند، کارمند مایکروسافت این چنین گفت:

Aow3

ما همچنان در حال کار بر روی این فرآیند هستیم. پاسخ سوال شما در حال حاضر کمی دشوار است. در واقع ما به دنبال افرادی داوطلب هستیم تا در خصوص همکاری ایمیل داده و به ما در تکمیل ساخت پل ارتباطی نرم افزار های اندروید و استور ویندوز کمک کنند. در حال حاضر پس از آزمایش قرار دادن چند نرم افزار با این روش، فرآیند در بخش Dev Center متوقف شده است. اما هنگامی که ما این پل ارتباطی را تکمیل کنیم، اجازه خواهیم داد که بدانید استور چه زمانی برای همه شما باز خواهد شد.

امروز، درست همان کارمند مایکروسافت اعلام کرد که آن ها به همراه چند تیم دیگر در حال آزمایش فرآیند قرار دادن نرم افزار های پورت شده اندروید بر روی استور ویندوز هستند و آن ها به زودی با تیم های بیشتری همکاری خواهند کرد. بعد از این که این فرآیند تکمیل شده و به اتمام برسد، مایکروسافت به تمامی توسعه دهندگان اجازه می دهد تا نرم افزار های پورت شده خود را بر روی استور ویندوز قرار دهند و به طور رسمی نرم افزار هایشان را به ویندوز 10 موبایل بیاورند. کارمند مایکروسافت در این خصوص گفت:

AoW1

در حال حاضر تعدادی تیم همکار داریم که برای استور آماده هستند. در حال حاضر با این چند تیم کار می کنیم و در آینده نزدیک با تیم های بیشتری همکاری خواهیم کرد. سپس ما استور را بر روی تمام توسعه دهندگان در حالت Developer Preview باز می کنیم.

متاسفانه ما در حال حاضر نمی دانیم که چه زمانی مایکروسافت به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا نرم افزار های پورت شده خود را بر روی استور قرار دهند. اما آن چه که می توان فهمید این است که این اتفاق به زودی رخ می دهد.

شما در این خصوص چه فکر می کنید؟

منبع: WMPOWERUSER

منبع :

WMPOWERUSER

998 پست
عرفان مرادی
علاقه مند به مایکروسافت و سرویس های این شرکت
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
Amin
پاسخ دهید جمعه 14 شهریور 1394

خوبه

Amin
پاسخ دهید جمعه 14 شهریور 1394

آقای مرادی اگه کلش رو واسه ویندوز بسازن من میتونم سیو بازی کلش خودمو از سرویس گوگل به ویندوز ۱۰ انتقال بدم؟
ممنون میشم اگه جواب بدید

  عرفان مرادی
  پاسخ دهید جمعه 14 شهریور 1394

  سلام عزیز راستش هنوز اطلاعاتی در این خصوص منتشر نشده. چون اگر سوپرسل تصمیم بگیره که کلش رو برای ویندوز 10 موبایل پورت کنه، باید از سرویس اکس باکس استفاده کنه و از فرآیند انتقال اطلاعات بین سرویس گوگل و مایکروسافت هنوز هیچی گفته نشده.

  ReZaM2
  پاسخ دهید جمعه 14 شهریور 1394

  اره عزیزم میشه . همونطور که بین ios و android میشه این کارو کرد 😉

  یک ویندوزفونی که گوشیشو فروخته و پشیمونه
  پاسخ دهید جمعه 14 شهریور 1394

  اره میتونی ، همون قابلییت لینک‌کردن اندروید و ای او اس رو هم به ویندوز میارن خیالت راحت

   zibeder
   پاسخ دهید جمعه 14 شهریور 1394

   هنوز نتونسته یه اکشن سنتر شیشه ای کنه میخواد این امکانو بیاره اونوقت از کدوم منبع اینقدر موثق حرف میزنی؟

    Sauron
    پاسخ دهید جمعه 14 شهریور 1394

    یعنی الان کل دغدقت اکشن سنتر شیشه ایه؟!
    پس خدا رو شکر ک مایکرو اقدامی نکرده در این رابطه چون واقعا زشت میشه 😐

    ملت پیرفت تو امکانات رو ول کردن چسبیدن ب چ چیزایی… 😐

عارف
پاسخ دهید جمعه 14 شهریور 1394

چرا مایکروسافت از پروژه ی پورت برنامه های اپل چیزی نمیگه

  saeid
  پاسخ دهید جمعه 14 شهریور 1394

  چون پروژه آستوریا در حال حاضر خیلی جلوتر از اون یکیه ( آیلندود ). ولی اگه تکمیل شه چی میشه اوف برنامه های ای او اس کیفیتشن بالاس.

ali
پاسخ دهید جمعه 14 شهریور 1394

قابل توجه اونایی که همش منفی میبافتن میگفتن بلک بری ۲ خداحافظ ویندوز فون من برم گوشیم بفروشم او فحش ماکروسافت میدادن

  zibeder
  پاسخ دهید جمعه 14 شهریور 1394

  ماکه نفهمیدیم چی گفتی

   حمید رضا
   پاسخ دهید جمعه 14 شهریور 1394

   میگه : اونایی که ویندوز فون و به بلگ بری تشبیه کردند و به مایکروسافت فحش میدادن توجه کنند که کاره اشتباهی کردن :)))))))))

    zibeder
    پاسخ دهید جمعه 14 شهریور 1394

    بیخود میگه چون تشبیهشون کاملا درست بوده

Mr.Oxygen27
پاسخ دهید جمعه 14 شهریور 1394

عالیههههههههههههههههههههه :))))))))))))))))))))))

mntmon
پاسخ دهید جمعه 14 شهریور 1394

دیدین مایکروسافت الکی تصمیم نمیگیره.
اینجوری هر برنامه نویسی میتونه برنامه هاش رو وارد ویندوز 10 کنه.
حالا کجای این شبیه بلک بریه؟

mntmon
پاسخ دهید جمعه 14 شهریور 1394

دیدین مایکروسافت اشتباه نمی کنه
اینجوری همه ی برنامه نویس ها و شرکت ها برنامه هاشون رو وارد ویندوز 10 میکنن.
این کجاش بده. کجاش شبیه بلک بری شده؟

mohammad
پاسخ دهید جمعه 14 شهریور 1394

به نظر من مایکروسافت کارش عالیه اما ی کم سرعتش پایینه و اونایی که صبر و حوصله ندارن رو ناامید کرده
ویندوز ده شاهکاره اما اول کارش هست و هنوز باید بابتش صبر پیشه کرد تا کم کم جون بگیره و پا به میدان بزاره. امیدوارم این پروژه هم زود اجرا بشه تا دیگه گله ای از کمبود برنامه استور نباشه
به امید روزای روشن…

عشق == لومیا 925
پاسخ دهید جمعه 14 شهریور 1394

بازم خداروشکر که الحمدالله وگرنه والا به خدا 😐

عشق == لومیا 925
پاسخ دهید جمعه 14 شهریور 1394

بازم خداروشکر که الحمدالله وگرنه والا بخدا 😐

mohsen
پاسخ دهید جمعه 14 شهریور 1394

درستشم همینه.باید از استور بگیری تا مشکلاتی به وجود نیاد.
فقط چرا مایکروسافت همیشه آدمو جون به لب میکنه؟؟؟در مورد پرچمدارانش هم که فعلا نظری نداره

مهمان
پاسخ دهید جمعه 14 شهریور 1394

سلام.
لطفا یه پست مفصل هم راجع به تفاوت نسخه های مختلف ویندوز 10 بذارید. فکر میکنم خوب و کاربردی باشه.
البته معذرت میخوام که اینجا مطرحش کردم.

MRG
پاسخ دهید جمعه 14 شهریور 1394

یعنی اول دولوپر ها میتونن برنامه های پورت شده رو دانلود کنن.خدا رحم کنه.حالا دوباره بعضیا میان دولوپر میشن .نرم افزارهای پورت شده رو از استور دانلود میکنن،برنامه کرش میکنه بعد میان توی این سایت بد و بیراه به مایکرو سافت میگن.ومیگن مایکروسافت شکست خورده و خاک تو سرش با این پروژش و…

  جواد رنجبر
  پاسخ دهید جمعه 14 شهریور 1394

  😀 مبخوامت حاجی 😀

   طاها
   پاسخ دهید جمعه 14 شهریور 1394

   اقای مرادی
   من نفهمیدم مثلا الان یعنی به زودی ما سه تا اینستاگرام در استور میبینیم
   یکی اینستاگرام بتای ویندوز
   یکی اینستاگرام پورت شده اندروید
   و یکی اینستاگرام ای او اس
   میشه یه تو ضیحی بدید

    Sina
    پاسخ دهید جمعه 14 شهریور 1394

    آقا طاها سوال بسیار جالبی کردین
    خب الان تو همچین شرایطی مدیرعامل اینستاگرام باید به کمک توسعه دهنده هاش و برنامه نویساش تصمیم بگیرن که می خوان نرم افزارشونو پورت کنند به ویندوزفون یا نه ! اگه اره دوباره بررسی کنند که از کدوم سیستم عامل پورت بشه به ویندوزفون براشون بهتره و توسعه دادنش راحت تره !!
    یعنی در نهایت به احتمال زیاد اینستاگرام بتای قبلی رو از استور ویندوزفون بر میدارن بعد یکی از اینستاگرام های ios یا آندروید رو به ویندوزفون پورت می کنند و همونو دیگه پا به پای بقیه سیستم عاملا توسعه میدن. یعنی در نهایت ما شاهد یک اینستاگرام در استور ویندوزفون خواهیم بود.
    برای سایر برنامه ها هم به احتمال بسیار قوی به همین نحو خواهد بود.

  Hasan
  پاسخ دهید جمعه 14 شهریور 1394

  فکر نکنم…منظور اینه که استور برای دولوپرها باز می شود تا بتوانند برنامه های پورت شده خودشون در استور قرار دهند و بقیه اونها رو داخل استور ببینند و دانلود کنند

  saeid
  پاسخ دهید جمعه 14 شهریور 1394

  ایولا حرف دلمو زدی

mahmood.hosseini
پاسخ دهید جمعه 14 شهریور 1394

خبرای جدید در راه هست اول بزارید بیلد جدیدو ببینید تا متوجه بعضی مسایل بشید سر صحبتم با برنامه نویسان بود و قسمت ماکروسافت اج که بدجوری پیشرفت داشته من خودم باورم نمیشد این بیلد جدید که تو راه هست و شنبه برای شما دوستان یا همین 12 امشب میاد انقدر تغییر کرده باشه با کمی کارکرد با بیلد پیش نمایش جدید متوجه خیلی از مسایل جدید دیگه هم شدم مثلا خیلی از چیزایی که شماها دوست دارید هسته اصلیش داخل بیلد جدید گنجونده شده و طی چند وقت اینده تمامشون پدیدار میشن و مخصوصا مهمترین اونها که 50 درصد کاراش انجام شده وایفای دایرکت هست و اکشن سنتر شیشه ای این دو تا مهمترین قسمت هستن ولی برای otg یه کم صبر کنید چون هنوز کار داره مشکلات امنیتی داره بابا یه کم متوجه بشید دیگه این سیستم عامل نباید جای نفوزی باقی بزاره بلوتوث و اوتی جی مشکل دارن و باید روشون کار بشه تا درست بشن من اینا رو میدونم و کار میکنم باهاش که در موردشون دارم میگم یه کم صبر کنید فعلا 2 تاش داره تکمیل میشه بزارید 2 تابیلد دیگه بگذره تا باگای هسته جدید رفع بشه تال بریم سمت otg فعلا او تی جی کار داره و امنیت رو به خطر میندازه مخصوصا و مخصوصا بلوتوث ولی بقیه چیزا خوشحالتون میکنه از گرافیک قسمتای جدید سیستمی برای دایرکت….. 12 خودتون میتونید حدس بزنید چیو گفتم که قسمت app ها رو دگرگون میکنه وووو وووووو ووو با الاخره حضور بی تالک واسه دوستداراشو قول میدم که خیلی خیلی نزدیکه خیلی من اینج قبلا یه خبر رو قبل از اینکه 2 ماه بعدش اعلام بشه گفتم الانم به عنوان برنامه نویس مشغول کار و مطلع از خیلی مسایل بهتون میگم پرچمدار اصلی سرفیس فون هستش دیگه سووال جواب نمیدم چون اجازشو ندارم که بگم فقط همینو میگم سرفیس فون با پردازنده تازه معرفی شده اینتل پرچمدار اصلی هست دقت کنید چی گفتم پرچمدار اصلی خدا نگهدار.

  PSH
  پاسخ دهید جمعه 14 شهریور 1394

  خبری از استارت افقی نیست؟
  حیف اون سه تا رأیی که بهش دادم اگر نیاره:
  😐

  الان شما مدرک هم دارید برا حرفاتون؟
  ولی من اوتی جی رو محدودش هم بیاد راضیم .
  مثللا وقتی هارد یا فلش رو وصل کنی فقط عکس و فیلم و فایل های مجموعه افیس بیاد هم راضیم.
  اگر بشه کیبورد هم وصل کرد که دیگه نورالی نور میشه

  جواد رنجبر
  پاسخ دهید جمعه 14 شهریور 1394

  🙂 نمیدونم خالی بستی یا راست میگی اما صحبتات به دل نشست

  Sina
  پاسخ دهید جمعه 14 شهریور 1394

  منم امیدوارم که دروغ سر هم نکرده باشی _ امیدوارم _
  بهت اعتماد می کنم !!

  سینا
  پاسخ دهید جمعه 14 شهریور 1394

  ووووو
  این حسینیه فک کرده فرشته وحیه . الانم اومد وحی بکنه و بره . 😂😂😂
  چه فازی داره خیلی تو حسه

  سالار
  پاسخ دهید جمعه 14 شهریور 1394

  داداش چند میگیری منو ببری تو عالم خودت؟

سینا
پاسخ دهید جمعه 14 شهریور 1394

نرم افزار گوگل اپ هم میاد آقای مرادی 😨😨😨😨😨😱😱😱😱😭😭😭😵😵😵

salman
پاسخ دهید جمعه 14 شهریور 1394

عالیه

سید صادق
پاسخ دهید جمعه 14 شهریور 1394

ایول مایکروسافت
میدونم مایکروسافت با این کاراش تو ویندوز ۱۰موبایل میترکونههههههه😍
ایلند وود هم که هست
یونیورسالم که هست
برنامه های خودشم که هست

دیگه همه چی هست :)))

  Sina
  پاسخ دهید جمعه 14 شهریور 1394

  ویژال استودیو با قابلیت یکبار برنامه نویسی و چندین خروجی گرفتن برای بقیه سیستم عاملای موبایل و ویندوز هم هست. این خودش خیلی خیلی کار توسعه دهنده ها و برنامه نویسا رو راحت کرده براشون یه نعمته.

سید صادق
پاسخ دهید جمعه 14 شهریور 1394

اقای. حسینی چقد جو رو امنیتی کردین
ادم میترسه
انگار تو اداره اطلاعات نشستیم😶😶😂😂

Miladv
پاسخ دهید جمعه 14 شهریور 1394

الان سیستم عامل ویندوزفون اونقدری ضعیف و ناقص هست که مایکرو دست به دامان اندروید شده.
این نشون میده که پروژه یونیورسال شکست خورده همون طور که قبلا هم پیش بینی میکردم.
این پروژه هم با سرعت لاکپشتی جلو میره و فکر کنم حدودا یه سالی طول بکشه. بنظرم میشه موقتا یه اندروید خرید. هر موقع استور ویندوز حرفی واسه گفتن داشت اون موقع سوییچ کرد.
الان یه ماهه ویندوز 10 اومده. استورش شبیه دشت کویره. 4 تا بازی موبایلی انداختن اون وسط. نرم افزار کاربردی هم پیدا نمیشه. کسی به پروژه یونیورسال اهمیتی نمیده.

  Miladv
  پاسخ دهید جمعه 14 شهریور 1394

  یه نکته هم بگم.
  جالبه تاریخ اخرین اپدیت رو از استور برداشتن که دیگه ابروشون نره.
  اکثر برنامه ها اخرین اپدیتشون به چندین قرن گذشته برمیگرده.

سید صادق
پاسخ دهید جمعه 14 شهریور 1394

دست به دامان اندروید؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اونم مایکروسافت؟؟؟؟؟؟؟😳😳😳😳😳😳
دلت خوشه ها
دست به دامن شدن چیه اخه اومد با ساده ترین روش استور ویندوز رو غنی کنه و ره صدساله رو یه شبه بره
یعنی عاقلانه ترین کار رو انجام داده مایکروسافت
در ضمن هنوز برای قضاوت در مورد پروژه یونیورسال و این چیزا خیلی خیلی زوده
دیدی چقد از استوریا بد میگفتن؟؟ حالا ببین چی شده

  Miladv
  پاسخ دهید جمعه 14 شهریور 1394

  خیلی خیلی زوده؟!
  داداش یه ماهه ویندوز 10 اومده. احیانا خبر دارید؟
  استورشم داره کار میکنه.
  خب همین ساده ترین روش اویزون شدن از اندروید و ios هست.

   جواد رنجبر
   پاسخ دهید جمعه 14 شهریور 1394

   شما داری در مورد نسخه آزمایش قضاوت میکنی!!

سید صادق
پاسخ دهید جمعه 14 شهریور 1394

دست به دامان اندروید؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اونم مایکروسافت؟؟؟؟؟؟؟😳😳😳😳😳😳
دلت خوشه ها
دست به دامن شدن چیه اخه اومد با ساده ترین روش استور ویندوز رو غنی کنه و ره صدساله رو یه شبه بره
یعنی عاقلانه ترین کار رو انجام داده مایکروسافت
در ضمن هنوز برای قضاوت در مورد پروژه یونیورسال و این چیزا خیلی خیلی زوده .
دیدی چقد از استوریا بد میگفتن؟؟ حالا ببین چی شده

m.sarv
پاسخ دهید جمعه 14 شهریور 1394

این پروژه اگه خوب پیش بره به پورت ای او اس به وینفون خیللللیییییی کمک میکنه

javadkhof
پاسخ دهید جمعه 14 شهریور 1394

اقا انقدر شاد نباشید (ا ز این لحاظی که دارم می گم !)

شما وقتی قرار باشه یه توسعه دهنده مثل اینستاگرام برای 3 سیسم عامل wp | ios | android نرم افزارش رو توسعه بده خب 100 % توی نسخه مخصوص wp خیلی مناسب تر با ویندوز فون کار می کنه تا اینکه بیایید برای اندروید درست کنه و ما پورتش کنیم به wp !

حالا منظورم چیه !

اقا سرعت نرم افزاری که از اندروید پورت شه به ویندوز فون 100% از نرم افزار مخصوص wp افتضاح تره !

و چه بسا این مشکل ساز نشه برای ویندوز فون که در حد اندروید یهوو سنگین شه !

من الان یه گوشی پایین رده سامسونگ دارم ! سخت افزارشم اصلا در حدی نیست و خیلی هنگ می کنه و… ولی همون گوشی من عینش یه گوشی نوکیا هست که خیل ی هم ارزونه ولی از ویندوز 10 پشتیبانی می کنه ! و احتمالا خیلی هم رندتر از یه گوشی هواوی y510 باشه !

اقا این پروژه از نظر من گندمی زنه به ویندوز فون !

حالا کساییکه مخالف حرف من هستن ثابت کنن که من اشتباه می کنم !

  سالار
  پاسخ دهید جمعه 14 شهریور 1394

  داداش چرا شما سرت نمیشه برنامه پورت میشه هان؟
  وقتی یه برنامه برا یه سیستم عمل پورت بشه که سبک سنگینیش معنی نداره
  همین بازی هایی که تا حالا پروت شده اند مثه کندی کراش
  تو دومدل گوشی که سخت افزار شبیه به همه ولی سیستم عامل متفاوته نصب کن میفهمی
  رو اون عندرویدیه اصلا بالا نمیاد ولی تو ویندوز عالیه
  اینا مربوط به کد نویسی بازی نیست مربوط به مدیریت سیستم عامل بر روی سخت افزاره

   امین
   پاسخ دهید جمعه 14 شهریور 1394

   اتفاقا نوع پورت کردن مهمه بستگی به مهارت برنامه نویس داره ممکنه بد پورت کنه و خیلی سنگین در بیاد مثل gta iv برای کامپیوتر اگه خاطرتون باشه

  mmm
  پاسخ دهید جمعه 14 شهریور 1394

  با کمی تغییرات دوست عزیز میتونن این مشکل شمارو هم حل کنن✖

mahmood.hosseini
پاسخ دهید جمعه 14 شهریور 1394

ببینید دوستان با یکی از همکارام نشستیم روی قسمت otg ویندوزفون کمی کار کردیم و یه مقدار دستکاریش کردیم فقط همین حاظرم قسم بخورم وقتی این کارو کردین سیستم عامل تبدیل شد به اندروید از هر سوراخی میشد رفت توش اصلا به هم خورد بد جوری امنیتش به هم ریخت حتی راحت تر از اونی که فکرشو بکنید همه چیز داخل سیستم نفوذ پیدا میکنه به خاطر همینه که میگیم کار داره اصلا متوجه بحث های امنیتی هستید که 2 تا بیلد هست که هم میشه هکش کرد و برنامه غیر مجاز ریخت وخیلی چیزای بد دیگه یه شرکت بزرگ هرگز نمیتونه بگه عزیزان بهترین سیستم عامل امن دنیا دیگه امنیت سابق رو نداره الان شما 2 تا بیلد قبلیتو 10166.10512 برای رفع باگ قسمت های حفاظتی بود و در بیلد بعدی هم همینطوره وبیلد بعدی که 12 مهر میاد حتی نمیتونید برنامه اندرویدیتون رو که میریختید رو نصب کنید بله به همین راحتی ها هم نیس فک کردید نوشتن یک خط برنامه با کدهای بسیار پیچیده که باید به پایداری برسه بعد با کوانتینیوم همگام بشه و ویندوز 10 رو ساپورت کنه کار راحتیه خیر اصلا راحت نیس هر بیلد از ب بسم الله باید دقیقا از نو ساخته بشه و باگای قبلیشم تازه برطرف بشه به خدا یک ماه واسه هر بیلد واقعا عالیه یعنی تعداد بسیار زیادی دارن کار میکنن که شما بیلد جدید رو 1 ماهه دریافت میکنید دوستان متوجه حرفام شدید اقای رنجبر دوست عزیزموون به نظر فهمیده میان میتونه متوجه حرفام بشه از ایشون یه کم راجب حرفایی که زدم بپرسید ایشون از طرفدارای پر و پا قرص ویندوزن عین خودم

  zibeder
  پاسخ دهید جمعه 14 شهریور 1394

  امنیت بخوره تو سرم اجر پاره هم امنیت داره امکانات اجر پاره از یه لوبیا سفید شایدم لوبیا قرمز بیشتره دوست عزیز ویندوز فون هر چقدر امنیت داشته باشه و شما اطلاعاتتون داخل گوشی امن باشه سروروهای مایکروسافت میتونن هک شن و اطلاعات شما به فنا برن میدونی چرا تا حالا این اتفاق نیفتاده چون طرفدارای لوبیا زیاد نیستن و دولوپرها هم به سمت اون نمیان مگه میشه ویندوزفون امنیت داشته باشه اما ویندوز لپ تاپ و پی سی امنیت نداشته باشن و چپ و راست هک شن این هک نشدن ویندوز فون دلیل بر امنیت بالاش نیست دلیل بر اینه که دولوپرها و برنامه نویس وقتشونو حروم این سیستم عامل نمیکنن

   saeid
   پاسخ دهید جمعه 14 شهریور 1394

   آقای زیبدر حرفاتون هیچ پایه و اساس علمی نداره بر چه اساسی این حرفارو سر هم کردین ؟؟ لطفا لینک بدین یا با مدرک و سند حرف بزنین.
   ios هم مثه آندروید طرفدار زیاد داره آیا ios هم امنیتش به ضعیفیه امنیت آندرویده ؟؟؟ هرگز. لطفا بی منطق حرف نزنید.

    zibeder
    پاسخ دهید شنبه 15 شهریور 1394

    دوست عزیز لینک میخوای تشریف بیارید انجمن اشیانه قدم روی چشم های ما بزارید و سوالتون رو بپرسین که ایا امکان هک شدنش وجود داره یا نه ؟ لینک میخوای انجمن اشیانه بخش هک کلاینت و نفوذ به سیستم های با سیستم عامل ویندوز … بله ای او اس هم هر از چند گاهی مورد حمله قرار میگیره میتونه داخل زومیت هم بخونی که تازگیا یه باگ کوچیک کلی از طالاعات کاربرا رو به دست هکرها میده اما چرا به نظرت هکرها میان سراغ این سیستم عامل ها ؟ چون واقعا طرفدارای بیشتری دارن

  جواد رنجبر
  پاسخ دهید جمعه 14 شهریور 1394

  آقای حسینی عزیز بنده نمیدونم شما این اطلاعات رو از کجا بدست آوردید اما من مثل شما این اطلاعات دقیق رو ندارم و مثل هر کاربر عادی تو این سایت میام.
  خب کارایی که من میکنم اینه که منابع مختلف خبری رو برای بدست آوردن خبر جدیدی از بیلدها و دنیای وینفون بدست بیارم.
  تو این سایت سعی میکنم تا جایی که میشه به دوستانی که سوال یا مشکلی دارند کمک کنم و جواب بعضی از بی انصافی ها و قضاوتهای زود رو بدم ترجیحا مودبانه..
  در مورد حرفاتون کاملا موافقم باهات نشونی حرفات هم اینه که جو بلفیوره چند وقت پیش گفته بود که باهر بیلد کدنویس ها از نوع شروع میشه و این خیلی خیلی دشوار و زمان بر هستش و میشه گفت ارائه بیلدها با این فاصله زمانی یک کار بزرگه..
  دوست ندارم به کسی اشاره کنم اما برخی صبرشون در حد عمر گل هست!!! کسایی که اینسایدر میشن عیوب رو قبول کردن پس جایی برای اعتراض باقی نمیمونه! و همه باید صبر کنیم تا نسخه نهایی بیاد تا بشه عادلانه قضاوت کرد!! خب یکم زمان بره که همه چیز خووووب خوب بشه. ظاهر سیستم عامل و امکانات قطعا برنامه نویسی خیلی دشواری داره پس میشه با صبر منتظر خبرای خوب موند..
  ممنون از لطفتون آقای حسینی عزیز

Mr UNTD
پاسخ دهید جمعه 14 شهریور 1394

سلام.چن تا سوال !!
من دو تا ایمیل دارم،یکی هات میل،یکی آوتلوک
دومیش اکانت دولوپر هست.میخوام الان که بیلدها به یه ثبات و پایداری رسیدن آپدیت کنم به وین ۱۰
حالا راهی هست برای انتقال مخاطبین و پیامکها از هاتمیل به آوتلوک ؟ برنامه ها چطور ؟
سوا بعدی اینکه بعدا چطور میتونم برگردم به وین ۸.۱ ؟

Iman
پاسخ دهید جمعه 14 شهریور 1394

خدا کنه برنامه ای چرت مثل بیتالک هرچه زودتر فیلتر بشه و بازی مضخرف و فراماسونی کلش اصلا اصلا برای ویندوز موبایل نیاد !

  :|
  پاسخ دهید جمعه 14 شهریور 1394

  شفا نمیده ک 😐

  حرف نزنی خوشگلتری 😐

  یوسف داسیار
  پاسخ دهید جمعه 14 شهریور 1394

  کاشکی همه مثل شما دوست عزیز فکر می کردن ولی افسوس و دوصد افسوس

  Miladv
  پاسخ دهید جمعه 14 شهریور 1394

  اوضاع سایتو داشته باشه. من برم خودمو بکشم 😐

حامد
پاسخ دهید جمعه 14 شهریور 1394

چگونه باید ویندوزفون 10 را نصب کنم.

massiha13
پاسخ دهید جمعه 14 شهریور 1394

من ADM نصب کردم عالیه تو بکگراند دانلود انجام میده توپپپ، همین یه نرم افزار فقط کم داشتم، بقیه کارای روزمره رو برنامه های خود ویندوزفونم به خوبی انجام میدن…امیدوارم این برنامه جز اولین ها باشه واسه پورت شدن…من همیشه به کارای شرکت بزرگ مایکروسافت اعتماد دارم، چون یه عده مخ اونجا نشستن و دارن شبانه روز کار می کنن…و تنها ارزوی موفقیت براشون دارم و برای ویندوزیها هم ارزوی کمال لذت بردن از ثمره این تلاشها

ایمان
پاسخ دهید شنبه 15 شهریور 1394

سلام
بعضیا پورت برنامه رو دست به دامن شدن به پلتفرم دیگه میدونن
عزیزان برنامه نویسی که برا اندروید برنامه نوشته به میل خودش برنامشو توی استور قرار میده.مایکروسافت کارشونو صد برابر راحت کرده.دیگه مجبور نیستن با یه زبان دیگه از بیس برنامع رو در خور ویندوز بویسن کافیه برنانمشونو پورت کنن و api هاشو تغییر بدن.
این خیلی حرکت جدید و قدرتمندیه.وجالبیش اینه با خرید زامارین دیگه توی ویژوال استدیو مبشه برنامه ویندوز نوشت و خروجی اندروید یا ای او اس گرفت فقط لازم تغییرات ای پی ای هست

zibeder
پاسخ دهید شنبه 15 شهریور 1394

من فقط زرررررررررر میزنم منو زیاد جدی نگیرید

  zibeder
  پاسخ دهید شنبه 15 شهریور 1394

  تو اگه شرف داشتی با اکانت دیگرا نمیومدی توهین کنی پس هر جایی که هستی بدون تخم بشر نیستی

sajad
پاسخ دهید دوشنبه 17 شهریور 1394

یکی بگه کلش اوف کلنز واسه ویندوز میاد عایا ؟؟؟ یا از اندروید پورت میشه به ویندوز ؟؟!!

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , ,

دانلود آهنگ جدید

پنل اس ام اس

ارسال پیامک بلک لیست

پنل اس ام اس رایگان

ارسال بلک لیست

کارشناس رسمی دادگستری

طراحی سایت

افزایش ممبر افزایش ممبر تلگرام