microsoft-band-app

Microsoft Health یکی از بهترین و کامل ترین اپلیکیشن ها در حوزه ی سلامتی و تندرستی می باشد. مایکروسافت یک به روز رسانی جدید برای اپلیکیشن Microsoft Health در ویندوز ۱۰ و اندروید منتشر کرده که پس از آن، نام اپلیکیشن به Microsoft Band تغییر کرده است. این شرکت تا کنون دلیلی برای این تغییر نام ارائه نداده است. در ادامه با وینفون همراه باشید.

این تغییر نام هنوز در لیست استور ویندوز اعمال نشده و کماکان Microsoft Health مشاهده می شود، اما پس از نصب آخرین به روز رسانی این اپلیکیشن، نام جدید Microsoft Band نشان داده می شود. البته این تغییر نام برای نسخه اندروید در صفحه ی استور Google Play قابل مشاهده است. صرف نظر از تغییر نام و “رفع اشکال”، خود اپلیکیشن هیچ ویژگی جدیدی را به همراه ندارد. تا این لحظه، نسخه ی iOS اپلیکیشن Microsoft Health تغییر نام داده نشده است.

علاوه بر این، وب سایت Windows Central گزارش هایی مبنی بر انتشار به روز رسانی جدید firmware برای مایکروسافت بند ۲ نیز دریافت کرده است. هنوز هیچ اطلاعاتی در مورد تغییرات صورت گرفته در آن وجود ندارد.

این حرکت پس از شایعاتی که در اوایل این هفته در مورد معرفی نشدن مایکروسافت بند ۳ در سال جاری و احتمال کنار گذاشته شدن دستگاه های مایکروسافت بند منتشر شده بود، صورت گرفته است. آن گزارش های تایید نشده ادعا می کنند مایکروسافت قصد دارد نسخه ای از مایکروسافت بند که به جای firmware سفارشی، بر روی ویندوز ۱۰ اجرا می شود را لغو کند.

نظر شما در مورد این تغییرات و شایعات چیست؟

دانلود
اطلاعات
  • حجم : 43 - 86 مگابایت
  • منتشر کننده : Microsoft Corporation
  • پشتیبانی از رم 512 : بله
  • نسخه‌ ی تحت اندروید : بله
  • نسخه‌ ی تحت iOS : بله
منبع :

WINDOWSCENTRAL

1873 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
حاجی
پاسخ دهید جمعه 25 شهریور 1395

سلام : کسی از دوستان می دونه بجز مایکروسافت بند مچ بند هوشمند دیگه ای با ویندوز فون هماهنگه یانه؟

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , , ,