Microsoft_Band_Live_Tile

مایکروسافت اخیرا اپلیکیشن سلامتی خود با نام Microsoft Health را با ویژگی کاشی های زنده آپدیت کرد. با فشار کاربران ویندوز ۱۰ و ویندوز ۱۰ موبایل برای اضافه کردن ویژگی کاشی های زنده به تمام اپلیکیشن ها نظر می رسد که کاشی های زنده برای این نرم افزار و سازگاری آن با مایکروسافت بند ۲ یک مساله ی مهم باشد که متاسفانه تا کنون از سوی مایکروسافت به آن اهمیت زیادی داده نشده است ولی این آپدیت در راستای رفع همین مشکل است.

خوشبختانه مایکروسافت ویژگی های جدیدی را برای این نرم افزار به مایکروسافت بند اضافه کرده است. تعداد قدم های برداشته شده، کالری سوزانده شده، و برخی از دیگر فعالیت های انجام شده در طول روز مانند مسافت طی شده توسط موتور یا اطلاعاتی راجع به گلف و … از جمله ویژگی های اضافه شده به این اپلیکیشن است. گویا استفاده کنندگان از مایکروسافت بند ارجینال قادر به فعال کردن همین ویژگی ها روی گجت خود هستند.

متاسفانه برای کاربران علاقمند به طراحی و زیبایی این آپدیت هنوز هم مشکلاتی دارد. کاشی زنده وقتی که آپدیت نمی شود به صورت یک کاشی آبی رنگ ثابت باقی می ماند و تحرکی ندارد و حین آپدیت اطلاعات هم بسیار بی روح عمل می کند. همچنین بسته به نوع تصویر زمینه ی شما شاید خواندن اطلاعات برایتان دچار مشکل شود.

اضافه کردن این کاشی های زنده تنها قسمتی از این آپدیت است. مایکروسافت در حال اضافه کردن ویژگی ها و توییک های بیشتری به این اپلیکیشن و نرم افزار روی  مایکروسافت بند ۲ است.

منبع :

WINBETA

66 پست
محمدرضا اهواركي
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
yaser
پاسخ دهید یکشنبه 2 اسفند 1394

سلام خدمت دوستان
یه گزینه به windows insider من اضاف شده
۱ : insider slow
۲ : insider fast
۳:insider Release
۴:Production
این گزینه اخری واسه چیه جسارتا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ممنون میشم

    ATB
    پاسخ دهید یکشنبه 2 اسفند 1394

    داشی تازه این گزینه رو دیدی؟
    مال وقتیه ک میخای اینسایدر نباشی و مث کاربرای عادی باشی

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,