nagraj-Microsoft

آقای Nagraj Kashyap مدیر کمپانی Qualcomm venture برای رهبری پروژه های سرمایه گذاری مایکروسافت به این کمپانی می پیوندد. او در بخش سرمایه گذاری مایکروسافت تحت نظر مدیر سابق، Peggy Johnson به همکاری می پردازد.

درباره سرمایه گذاری مایکروسافت: Microsoft venture

Microsoft venture طرحی است که به کارافرینان برای اجرا و تاسیس طرح های خود در سرتاسر جهان کمک می کند. این طرح با بهره گیری از دانش، منابع ، ایزار و تخصص قدم در راه موفقیت طرح های مختلف در هر مرحله از رشد می گذارد. از اهداف این طرح میتوان به بالا بردن نرخ رشد طرح های کوچک ، معرفی ایده های خلاقانه به بازار مشتری و نهایتا” دستیابی به مصرف کننده بیشتر است. در این طرح با آموزش به کارآفرینان آنها را برای تاسیس کمپانی هایی با قدرت پایداری بالا ، افزایش مشتری و مطرح شدن در بازار جهانی آماده میکنند.

Nagraj Kashyap مدیر کمپانی Qualcomm venture شهرت خود را برای ایجاد طرح جهانی QPrize در زمینه سرمایه گذاری و همچنین ایجاد طرح robotic accelerator در این شرکت کسب کرد.

او همچنین در طرح های سرمایه گذاری دیگری از جمله کمپانی های Brain Corp, Sotera Wireless, Magic Leap, Airvana, , Bitfone , Clicker , Gaikai ، Novarra شرکت دارد.

منبع :

MICROSOFT-NEWS

3 پست
علی رفیعی
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
محسن
پاسخ دهید چهارشنبه 7 بهمن 1394

این ساتیا نادلا واقعا شورش را در آورده. در حالی که روز به روز وضع مایکروسافت در هر زمینه ای بدتر می شود راه افتاده هر چی هندی تو چهار گوشه آمریکاست آورده تو شرکت مایکروسافت استخدام کرده. بیشتر از اینکه توانایی و خلاقیت و بهره وری و کارایی افراد برایش مهم باشد، نژاد و ملیت افراد برایش مهم است.
به نظرم بهتر اسم شرکت را همین امشب عوض کند، بذارد: مایکروایندیا چون واقعا یه هندوستان کوچک شده. والبته عین هندوستان به هم ریخته و بی برنامه و قر و قاطی و خ… تو خ…

    ali
    پاسخ دهید چهارشنبه 7 بهمن 1394

    شما فکر می کنی اونجا مدیران چطوری برگزیده میشن پارتی و دکمه یقه نه کلی تحقیق انجام داده میشه و پر بازده ترین و خلاق و باهوشترین ها به عنوان رئیس انتخاب میشن

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , ,