HoloLens

مایکروسافت هالولنز از زمان معرفی خود تا به امروز مورد توجه کمپانی ها و افراد بسیاری قرار گرفته است و تاکنون زمینه همکاری مایکروسافت با شرکت ها، موسسات و سازمان های بزرگی را فراهم ساخته که هر کدام به نوعی در زمینه های خاصی مشغول به فعالیت هستند. امروز نیز شاهد اعلام آغاز همکاری مایکروسافت با شرکت دیگری به نام Lowe’s هستیم که فصل مشترک این همکاری، هالولنز است.

Lowe’s شرکتی است که سابقه طولانی ای در زمینه کمک به مردم برای نوسازی فضا ها از جمله نوسازی منازل دارد. این شرکت تصمیم گرفته از این پس و با استفاده از دستگاه واقعیت ترکیب شده مایکروسافت یعنی مایکروسافت هالولنز، تجربه جدیدی را برای مشتریان خود رقم بزند. برای آغاز این راه،  Lowe’s تصمیم گرفته که ابتدا از آشپزخانه های شروع کند.

مشتریان  Lowe’s از این پس می توانند با استفاده از هالولنز اقلام بزرگی چون کابینت، میز و لوازم خانگی را در مقایس واقعی و به صورت هالوگرام هایی مشاهده کنند. جزییات هالوگرام ها به حدی غنی است که مشتریان می توانند به خوبی تفاوت بین اقلام کروم براق و آلومینیوم مات را به خوبی درک کنند. با استفاده از هالولنز و قابلیت هایی که دارد، مشتریان می توانند به بررسی وسایل مختلف و جایگاه آن ها و همچنین اندازه آن ها بپردازند و به چشم اندازی با کیفیت از آشپزخانه مورد نظر خود برسند.

مایکروسافت هالولنز تا به امروز به یاری سازمان های مختلفی از جمله ناسا پرداخته است و روز به روز به شرکت هایی که از این دستگاه واقعیت ترکیب شده در زمینه فعالیت خود استفاده می کنند، افزوده می شود. نظر شما در مورد هالولنز و آینده پیش روی آن چیست؟

منبع :

WINDOWS BLOGS

953 پست
حسین مظفروندی
.:: عاشق خدا ::.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
sajad
پاسخ دهید جمعه 27 اسفند 1394

اقا این خبر راسته ک ویندوز ۱۰برای لومیا ۱۰۲۰؛۹۲۵ و ۹۲۰ قرار نیست بیاد؟اقای مظفروندی لطفا ی جوابی بدین😐

    حسین مظفروندی
    پاسخ دهید جمعه 27 اسفند 1394

    دوست عزیز مایکروسافت اعلام کرده که برنامه ای برای انتشار موج دوم ویندوز ۱۰ موبایل نداره! ولی ما نمی تونیم به طور قطع بگیم که سایر گوشی های ویندوزی، ویندوز ۱۰ موبایل رو نخواهند گرفت و دقیقاً مشخص نیست که در آینده چه اتفاقی قراره برای این گوشی ها بیافته. خبرش رو چند دقیقه دیگه توی سایت منتشر میشه.

Sadegh
پاسخ دهید جمعه 27 اسفند 1394

برا گوشی های رم ۵۱۲ هم نمیاد
مایکروسافت گفته بود همه لومیا ها آپدیت میشن ،منم رو حساب این حرف گوشی ۶۳۰ گرفتم
اما متاسفانه دروغ گفت
من که دیگه رفتم سراغ اندرویید
فردا میرم هوآوی میت هشت بگیرم
۶۳۰ رو هم هرکی میخره میفروشم

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,