hololens-map-holomaps-taqtile-3d-mapping-banner

شرکت آمریکایی Taqtile نرم افزار نقشه ی سه بعدی جدیدی را برای مایکروسافت هالولنز رونمای کرد تا روش جدیدی در نقشه خوانی و مسیریابی ایجاد شود و گردش در شهرهای جهان جذاب تر از قبل شود. با وینفون همراه باشید.

در جریان نمایشگاه شهر هوشمند اسپانیا، Taqtile  نرم افزار جدید Holomaps را برای دسترسی سه بعدی به نقشه های بینگ و استفاده هالولنز معرفی کرد. این نرم افزار در حال حاضر برای هاللونز منتشر شده است و از استور مایکروسافت در دسترس قرار  دارد اما طبق اعلام توسعه دهنده، به زودی برای دیگر هدست ها مثل HTC Vive یا Oculus Rift نیز منتشر شود.

Taqtile یکی از هفت شرکت همکار نرم افزاری هالولنز است که با مدیر عمومی خود کلی مالون که حدود ۱۰ سال در مایکروسافت حضور داشته به خوبی از این دستگاه پشتیبانی می کند.

این نرم افزار به خوبی جست جو و بررسی نقشه، جابجایی و تغییر محل را با دستورهای صوتی در اختیار کاربر قرار می دهد و هرگونه ترافیک یا تصادفی در مسیر را به نمایش در می آورد. هالومپ تمام جزییات را برای دسترسی به هرمکانی که کاربر بخواهد در اختیار می گذارد و یک تجربه ی فوق العاده از هالولنز به حساب می آید. این برنامه حتی وضعیت های آب و هوایی و توییت های مرتبط با نقشه را بر روی صفحه نشان می دهد و کاربر به راحتی می تواند بر روی نقشه چیزهایی بکشد یا بنویسد و  ذخیره کند. هالومپ به کاربر اجازه می دهد تا از نقشه عکس بگیرد و افراد آن را در جلسات عمومی به اشتراک بگذارند.

Taqtile در حال حاضر چالشی بزرگ برای خود طراحی کرد تا در این چالش برای کمپانی های مختلف، نرم افزارهای مرتبط با واقعیت مجازی و واقعیت ترکیبی بسازد. این شرکت چندماه پیش نیز در همکاری با PGA tour نرم افزار خود را برای گلف بازان رونمایی کرد و امکانات بسیار خوبی را برای بررسی بازی ها در اختیارشان گذشت.

شما در ویدیوی زیر امکانات و چگونگی عملکرد این برنامه در هالولنز را می توانید مشاهده کنید:

منبع :

GEEKWIRE

1286 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
امیر
💔 13 پاسخ دهید چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۵

من یک دیونم همش تو خونم خخخخخخخخخخخخخخخخ
خودم نابودت میکنم مایکروسافت
جانم را برای اپل میدهم
میخوام روز سالگرد مایکروسافت ملعون این لکه ننگین رو از بین ببرم با یک بمب میپرم تو مقر نادلا کچل
دیونه دیونه دیونه شو دیونه خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
لللللللااااالل

  علی
  💔 0 پاسخ دهید چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۵

  😐

  AndromedA
  💔 1 پاسخ دهید چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۵

  ای جانم… ایشا… به آرزوت برسی. بی زحمت حالا که همیشه خونه هستی پاشو در رو ببند هوا سرده سور نیاد میچایی نمیتونی بری مایکروسافتو بترکونی. اچرت با آیفون منزل

  alireza
  💔 0 پاسخ دهید چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۵

  اگه خواستی مایکروسافت رو بترکونی از نوت۷ استفاده کن😐

  amirhossein
  💔 0 پاسخ دهید پنج شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۵

  خدایی من خودم یه ماده انفجاری ام وقتی کامنتت رو میبینم
  البته از خنده
  فازت چیه ؟ 😐

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , ,