HoloLens

مایکروسافت هالولنز یک دستگاه واقعیت ترکیب شده است که برای کار کردن به هیچ وسیله ی دیگری نیازمند نیست، و همه چیز درون این کامپیوتر هالوگرافیکی انجام خواهد شد. هالولنز ورود هالوگرام به زندگی را با ادغام یکپارچه با مکان های فیزیکی، فضا ها و اشیاء شما و با کیفیتی بالا در دنیای شما امکان پذیر می کند.

هنگامی که ساتیا نادلا، مدیر عامل مایکروسافت اعلام کرد که هالولنز یک پروژه ی پنج ساله است، باید انتظار یک محصول فوق العاده را از این دستگاه داشت، محصولی که کمپانی بزرگی مانند مایکروسافت بخواهد به مدت پنج سال بر روی آن کار کند، نمی تواند دستگاه مهمی نباشد.

از زمانی که مایکروسافت برای اولین بار هالولنز را به جهان معرفی کرد، این دستگاه واقعیت ترکیب شده تا به امروز مورد توجه افراد، کمپانی ها و سازمان های بسیاری قرار گرفته است، که از جمله این کمپانی ها و سازمان ها می توان به اتودسک، ولوو و ناسا اشاره کرد. دیروز مایکروسافت در جریان کنفرانس بیلد ۲۰۱۶ ویدیویی را به نمایش گذاشت که در آن تعدادی از کمپانی های مختلفی که از هالولنز در راستای فعالیت های خود استفاده می کنند، به نمایش در آمدند. در ادامه این ویدیو را مشاهده می کنیم.

دانلود ویدیو با کیفیت ۳۶۰p | دانلود ویدیو با کیفیت ۷۲۰p HD

منبع : وینفون
953 پست
حسین مظفروندی
.:: عاشق خدا ::.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,