ثبت نام کنفرانس Microsoft Iginte سال ۲۰۱۷ آغاز شده است، این کنفرانس طی ۲۵-۲۹ ماه سپتامبر در اورلاندو ایالات متحده برگزار خواهد شد. اگر با جزییات کنفرانس های سالانه Ignite آشنایی ندارید در ادامه همراه ما باشید.

در این کنفرانس آموزش های تکنیکی عمیق فراهم شده و شما می توانید با ابزارهایی نوینی که برای شکوفایی خلاقیت ایجاد شده است آشنا شوید و البته با جامعه کاربران دنیای فناوری در ارتباط قرار بگیرید. مایکروسافت برای این کنفرانس بیش از ۷۰۰ قسمت، جلسات مختلف و نقشه راه و راهنمایی های تهیه شده توسط بزرگان دنیای فناوری را در نظر گرفته است. در کنار تمامی این موارد، مایکروسافت صدها نفر از مهندسین خود را که در تهیه و توسعه ابزارهای نوین نقش داشته اند به این کنفرانس خواهد آورد تا پاسخ گوی سوالات شما در این مسایل باشند.

در کنفرانس امسال ساتیا نادلا نطق اصلی خواهد داشت که در طی آن در مورد پدیده ها و روش های نوظهور، و مسایلی که آینده صنعت فناوری اطلاعات را رقم خواهد زد سخنرانی خواهد کرد. از دیگر سخنرانان مطرح این کنفرانس Harry Shum رییس بخش تحقیقات و هوش مصنوعی مایکروسافت است، که حضور وی به نوعی موید گرایش بیش از پیش این شرکت تحقیقات در زمینه هوش مصنوعی و توسعه آن است.

در صورتی که تمایل به شرکت در این کنفرانس دارید بایستی سریع تر اقدام کنید چرا که همه ساله ظرفیت کنفرانس به سرعت پر می شود. در صورت تمایل می توانید از این لینک برای ثبت نام در این کنفرانس اقدام کنید.

منبع :

WINDOWS CENTRAL

1194 پست
محسن توکلی نیا
او در رشته میکروبیولوژی به تحصیل پرداخته، اما علاقه وی به دنیای فناوری و به خصوص مایکروسافت، باعث فعالیت وی در این عرصه شده است. به ادبیات، عرفان، فناوری علاقه ی وافری دارد و سعی میکند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف خدمت به خانواده و مطالعه شعر کند. محسن اکنون یکی از دبیران وبسایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , , , ,