onedriveuwpapphero

زمان انتشار نسخه ی یونیورسال نرم افزار OneDrive در ماه می امسال، توانایی دسترسی به اطلاعات درون حافظه ی ابری مایکروسافت به صورت افلاین وجود نداشت و برای دسترسی به فایل ها بایستی به اینترنت وصل شد. اکنون در کنفرانس Ignite و در قالب سخنرانی درباره وان درایو برای کسب و کار، برخی ویژگی های آینده این نرم افزار مشخص شد.

nonetworkconnectiononedriveuwpapp

در انتهای سخنرانی عمر شاهین، مدیر برنامه ریزی وان درایو، نقشه ی راه این سرویس برای مخاطبان به نمایش گذاشته شد. در نقشه ی راه سه ماهه ی چهارم سال ۲۰۱۶، در انتهای اسلاید آن ها “فایل های آفلاین برای ویندوز” مشاهده شد، در حالی که در طول کنفرانس مدیر برنامه ریزی وان درایو به آن اشاره ای نکرده بود.  بعد از کنفرانس عمر شاهین این ویژگی را تایید کرد.

offlinefilesforwindows

بنابراین، در انتهای سال، قابلیت دسترسی به فایل های ذخیره شده بر روی OneDrive بدون اتصال به اینترنت در نرم افزار یونیورسال ویندوز ایجاد خواهد شد و کاربران در تمام دستگاه های ویندوزی خود می توانند به فایل ها دسترسی داشته باشند، دقیقا همانند ویژگی فعلی نرم افزار وان درایو در سیستم عامل های iOS و اندروید.

این قابلیت به شما اجازه می دهد تا ساختار حافظه ی ابری خود را همانند حالت آنلاین مشاهده کنید. شما قادر به ایجاد تغییرات و جابجایی فایل ها خواهید بود، اما برای همگام شدن با دیگر دستگاه ها، بایستی به اینترنت متصل شوید. همچنین شما می توانید برخی فایل ها و پوشه ها را به عنوان دسترسی آفلاین نشانه دار کنید.

ویژگی دسترسی افلاین به اطلاعات حافظه ی وان درایو، قابلیت مفیدی است که خوشبختانه در انتهای سال به این نرم افزار اضافه خواهد شد.

منبع :

WINSUPERSITE

1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
Alireza
پاسخ دهید سه شنبه 5 مهر 1395

این خیلی خوبه
واقفا دسترسی آفلاین به وان درایو خیلی کار رو راحت میکنه

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,